Search Results

Search results 1-20 of 205.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ma opusteno, rekoh ja da ce citaoci vidjetu tu sortu ljudi kojima ne dajem puno paznje. Sami se oni jave. Kad ne bi na gu*** na uši izadje moj ti :) Uglavnom svaka vama cast pustite vi mene i igrajte se sada i uzivajte igraci

• Kao prvo čestitke. I dalje je tu neko smeče koje se treba pocistiti ali oni ne zasluzuju trunku paznje. Prepoznat ce te i vi kojima pisem ali jos nije vrijeme za to. Meni je bitno da sam igrao dok mi se igralo, samim tim sto ja gledam film a ljudi vamo rade svoj posao, je dokaz koliko je ovaj uni stvarno pao, mozda 10 aktivnih accova i to je to. No fs no fleet, kako vrijedi za ostalo vrijedi i za najjacu flotu unija. Odustati necu, imam neke planove koje sam davno trebao uraditi ali nisam, vidje…

• Evo čisto da se nešto i objavi, profit bombona :) 13-02-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač Rix [D-land] ________________________________________________ Oklopna krstarica 5.000 _________________________________________ Obranioc Matrix ________________________________________________ Mali transporter 270 Veliki transporter 2.538 Mali lovac 619 Veliki lovac 12 Krstarica 121 Borbeni brod 1.247 Recikler 527 Sonde za špijunažu 50 Oklopna krstarica 54 ______________________…

• japi [ZEM] vs. Rix [D-land] 64.526.000

Rix - - Io

Svaka cast GG, Neka ovo bude poklon dobrodoslice

• I opet ti ja tako listam galu, kad mi zapadne nesto za oko, Kad ono black skull off, Ostatak vidite dole. Odbrana FR 17-01-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač Rix [D-land] ________________________________________________ Oklopna krstarica 20.000 _________________________________________ Obranioc Black Skull [No_name] ________________________________________________ Mali transporter 1.220 Veliki transporter 2.660 Mali lovac 4.644 Veliki lovac 20 Krstarica 2.174 Borbeni …

• Malo listam galaksiju, pa mi nesto zape za oko, legend off :) Nastavak vidite dole... FR odbrana, sica je ovo za no.1 igraca :) 15-01-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač miki [D-land] ________________________________________________ Oklopna krstarica 20.000 _________________________________________ Obranioc BeTheLegend ________________________________________________ Veliki transporter 3.425 Mali lovac 449 Krstarica 86 Kolonijalni brod 3 Recikler 2.168 Sonde za špijuna…

• Prijave za TOP BORBE

Rix - - Rekordi

[UKUPNO: 630.759.000] miki [D-land] vs. Vasily Zaytsev [Dukat] (N: 33.150.000, O: 597.609.000) top 10 Io - solo

• Mora se od neceg i prezivjeti FR 12-01-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač miki [D-land] ________________________________________________ Oklopna krstarica 15.000 _________________________________________ Obranioc Vasily Zaytsev [Dukat] ________________________________________________ Mali transporter 468 Veliki transporter 31.000 Veliki lovac 20 Recikler 589 Sonde za špijunažu 1.125 Razarač 405 Zvijezda smrti 2 Oklopna krstarica 1.661 __________________________________…

• miki [D-land] vs. Emp3ror [ZEM] - 107.150.000

Rix - - Io

Sretna nova 2018. godina Flote se nalaze u borbi: 2018-01-02 01:06:26 Napadač miki [D-land] 170% | 160% | 160% Oklopna krstarica 4.444 VS Obranioc Emp3ror [ZEM] 170% | 150% | 150% Mali transporter 18 Veliki transporter 7.060 Kolonijalni brod 1 Recikler 6 Zvijezda smrti 2 Oklopna krstarica 1 fvh5.png Napadač miki Oklopna krstarica 4.419 (-25) VS Obranioc Emp3ror Uništen 1441684672-result81.png Napadač je pobijedio borbu! On uzima: 1.104.750 Metala, 1.104.750 Kristala i 1.104.750 Deuterija Napadač…

• Poklanjam top4 kassio account

Rix - - Acc

Ako ti se ne igra, ja bi ga fino cuvao

• Prva ninja vrijedna postanja....Evo da i ja da nesto ubodem, totalno neocekivan ishod. Lopov citavu noc spijunira, nisam bas mislio da ce ici na ovo jer nije imao dovljno reciklera i flote da sve sam uradi Sim je malo zeznuo stvar, ali posto je citav RU moj, zadovoljan sam Moon nije pao, ali eto barem nesto da se dogadja jer nas je sve manje iako se ovo vrati za 1 dan cak i na ovom uniju. Lopov se jos se nije javio, ne znam tvoju kalkulaciju ali nije bila ovakva sigurno FR obojici Posveta ide z…

• Ovdje je samo dokaz onoga ceka sam rekao, kao bokser, kada te osamuti, iako je 12 runda, ukaze mu se prilika , i napadne silom kao da je tek usao u ring, i ako vec poredim s ringom , uvijek taj koji je osamucen izgubi. Radi lakseg prepoznaanje bokser je esoes, poslije ove borbe, proglasen UNI-skim prvakom :) GG FR

• Sta reci, sos koga zajase, taj kad tad mora pasti na zemlju, i to ti je tako nema price puno. Sos, prije dosta vremena je pricao ovo isto, s cim se ja nisam slagao, i sto se flote i ideje tice, i bilo je dosta polemika oko toga, ali sam popustio i evo, dokazao je da je to to bilo. Sad komotno NO FS, ti svoje odradio. :) GG FR Deut vise ne kupujes sigurno :) Sad se jedino dogovori sa sosom ako je sta ostalo da mu prodas po finom omjeru, ne gledaj ko je zadnji kome u goste dosao :)

• Poslije toliko vremena. Evo i mene. Napokon su stvari onakve kakve sam ih zamislio, nekada sam protiv njih, sada samo kao posmatrac. Ali na kraju je bitno samo, cilj i pobjeda. U ovom slucaju i jedno i drugo vremenom se okrenulo u nasu korist. To samo govori o tome da jedna grupa slicna vasoj je trebala da se ovo desi jos davno. Samo sto je uni tad bio mlad i bili ste dosta u prednosti, ali ljudi su pokazali volju i zelju i sada haraju unijem. I svaka vam cast na tome. Svima. I jos nesto za kraj…

• GaZe vs. nixi [EuPM] - 2.102.114.000 štete

Rix - - Hydra

Deut vrijedi vise od svega. Sad gaze pusti da se slegne nafta tolika, pa opet kroz para dana se provozaj ali slicno kao i ovaj put. GG FR

• Upucen sam u sve, nema sta, ko zna zna, ko ne zna... nek pita Svaka vam cast. Smith je uvijek dijelio flotu , i uvijek su zs isle zasebno. Do dana danasnjeg nije se promjenilo, bio sam u pravu GG na organizaciji , vrhunski. SMith. ako nista nemas vise sta razdvajati, sad sve s jednog moona u fs i mirna glava FR

• Znaci napokon... Nista dok tiki ne postroji linije, kako ti ono tiki kazes, zenski instinkt? Mene si uvjerila.. I svaka ti cast. Kaligula je uvijek bio no name, igrao povuceno, ali eto sta je tu je. Jako korektan igrac i covjek. Svaka cast za to, rijetkost na ovoj igrici, pogotovo u ovakvim situacijama. FR Sto se napada tice, nema sta dodati i oduzeti, tako se to trebalo raditi davno prije, al nije bilo tiki da vrišti umjesto mene GG i uzivajte u profitu

• Quote from Mr.Smith: “Nije to onaj tvoj acc, taj acc je dobio ban 4 life, pao je njegov stari acc, al ne brinemo ima on još jedan sigurno ako ne i dva još u ovom uniju. ” A da, upravu si, zaboravio sam malo. To je stvar koja me bas bila pogodila, pa sam se potrudio da je sto prije zaboravim, a mozda je i bolje da je to tako. Ode i tu nekih 20mlrd resursa u ban , ispade da sam djaba krao Nista uzivajte, mozda se i vidimo uskoro.

• Od kako sam ja upropastio ovaj acc svojim padom, jos niko nije uspio sacuvat barem nesto flote. Ali eto, sad nek bude barem da ste uzeli RU koji sam vam ja ukr'o, ionako je to bilo vase jos davno nekad Zindara VFR j..o flotu, i veca je pala GG Free.