Search Results

Search results 1-20 of 73.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• fs na kolonizaciju ispod moona kažnjeno 09-04-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler ________________________________________________ Oklopna krstarica 3.001 _________________________________________ Obranioc Kamikaza ________________________________________________ Mali transporter 289 Veliki transporter 401 Mali lovac 901 Veliki lovac 583 Krstarica 532 Borbeni brod 168 Recikler 279 Sonde za špijunažu 3.561 Bombarder 35 Solarni satelit 55 Raketobacači 5 Mali laser…

• nesto sitno da imam za obranu napravit bilo bi i manje stete da je sva flota bila dostupna ali i ovako ok 06-04-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler ________________________________________________ Borbeni brod 4.076 _________________________________________ Obranioc Dankan ________________________________________________ Mali lovac 3.499 Veliki lovac 400 Krstarica 996 Borbeni brod 469 Recikler 312 Sonde za špijunažu 12 Oklopna krstarica 249 _____________________…

• spy fly majstor raketa pojavio se nedogo nakon udara i sklonio nesto resa obično se javi i na spy sad će valjda ovdje čestitat iskreni fr u koji ne sumnjam 01-04-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler ________________________________________________ Krstarica 5.000 Sonde za špijunažu 1 _________________________________________ Obranioc Fapion [HEG] ________________________________________________ Mali transporter 682 Veliki transporter 1.871 Solarni satelit 29 Mali…

• gambler vs. thc ----> 36.139.000 štete

alen.. - - Jupiter

samo da dovršim posao od jučer 29-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler ________________________________________________ Oklopna krstarica 3.333 _________________________________________ Obranioc thc ________________________________________________ Mali transporter 1.051 Veliki transporter 339 Mali lovac 701 Veliki lovac 1 Krstarica 114 Borbeni brod 187 Kolonijalni brod 1 Recikler 154 Bombarder 8 Razarač 24 Oklopna krstarica 41 _________________________________…

• stara mušterija opet spakirana fr pa se opet vidimo 28-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler ________________________________________________ Krstarica 10.041 Borbeni brod 3.891 Oklopna krstarica 5.239 _________________________________________ Obranioc thc ________________________________________________ Mali transporter 2.134 Veliki transporter 1.189 Mali lovac 4.770 Veliki lovac 10 Krstarica 784 Borbeni brod 806 Kolonijalni brod 4 Recikler 476 Bombarder 55 Ra…

• eto omer se oprostio od unija uredno cestitao sad neka odmara zasluzio je ru vecinom kod mene morao sam malo pocastit i miseve koji nemogu nista sami reciklirat pa neka im profita ima kao i uvijek 25-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler [J-L] ________________________________________________ Mali lovac 48.929 Krstarica 9.007 Borbeni brod 3.919 Oklopna krstarica 5.165 _________________________________________ Obranioc Omer [xXx] _________________________________…

• jucer snimljena flota danas u reciklerima ovo ispalo kao zagrijavanje 25-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač gambler [J-L] ________________________________________________ Oklopna krstarica 5.179 _________________________________________ Obranioc Nova ________________________________________________ Mali transporter 1.500 Veliki transporter 1.500 Mali lovac 5.000 Veliki lovac 300 Krstarica 100 Borbeni brod 14 Recikler 300 Sonde za špijunažu 300 Bombarder 8 Razarač 73…

• hrabar let koji je ovako zavrsio lagano jedan po jedan u rece profit nebitan 18-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač Omer [xXx] ________________________________________________ Mali transporter 500 Mali lovac 45.080 Veliki lovac 4.424 Oklopna krstarica 1.066 Krstarica 3.530 Borbeni brod 1.000 _________________________________________ Obranioc Batmare [J-L] ________________________________________________ Mali transporter 2.376 Veliki transporter 992 Mali lovac 2.849 V…

• dogodilo se i to da se tri strasna igraca nadju u isto vrijeme van modus bravo skeletor potrosi rese pametno ili ce gaze bolje to iskoristit zna netko valjda gg ili pitajte na kraju krajeva zindu

• cestitke jos jednom sad tek krecu igre malo sam se opustio vrijeme je da se malo poigramo ozbiljnije ... brzo se ovo vrati vidjet cete

• haahahahhaah GG sve po planu tece rekao sam da ce se opustit cim se malo maknem scenario ide po planu nove epizode uskoro dolaze

• IKO IKAD OSVETA,NINJA I AS IZ RUKAVA... uranio uskrs i tucanje jaja ipak je ovo prica o lovu jedne somine koja je zagrizla od prve i progutala mamac jako duboko ,dublje nego sto je i mislila da moze ... i tako snimljen smitko kako rastjerava male ribice okolo tako da je bilo vrijeme da se sa tim zavrsi i stupi plivkan u kontakt sa tom jednom malom ribicom zvanom kuler da sve dogovori,kad je dogovor pao znalo se je da ja idem u pauzu na kulerov moon samo je bio problem sta ne stignem poslat pauzu…

• obranioc sve rekao FR igramo se dalje Miladojka Oće to tako kad se ne dočeka stacionaža. Čestitam. 09-03-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Oklopna krstarica 100.000 _________________________________________ Obranioc Miladojka ________________________________________________ Mali transporter 500 Veliki transporter 20.000 Recikler 911 Sonde za špijunažu 200 Bombarder 1.000 Zvijezda smrti 100 Oklopna krsta…

• pozz ljubomornim dušama koje ne vide ni prst ispred nosa zbog magle ,ponosa ili neceg vanzemaljskog nebitno nije ni mjesto ni vrijeme raspravljat o nekim stvarima jedina istina je da ja uvijek mogu imat no1 bilo mi je ugodno letjet sa ekipom i griješiti je ljudski praštati je Božanski Kaligula iskreni fr od mene I samo se nemojte živcirat radi igre Igramo se dalje

• kao sta sam rekao dosao ja po svoje FR pa se opet vidimo igramo se dalje... 03-02-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Oklopna krstarica 33.000 _________________________________________ Obranioc kraher [PIVOPIJE] ________________________________________________ Mali transporter 507 Veliki transporter 97.988 Mali lovac 50 Veliki lovac 12 Borbeni brod 17 Kolonijalni brod 1 Recikler 9.252 Sonde za špijunažu 1.…

• prilika docekana pa eto vidio minute na moonu okolo nigdje aktivnosti i odmah poletio profit bombon eto momak fr da se ne zalis da ti opet satelite rusim valjda ce ti pomoc ovaj dio ru sta si maznuo motiv vise da dodjem po ostatak ... 06-12-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Oklopna krstarica 25.000 _________________________________________ Obranioc kraher [PIVOPIJE] ______________________________________…

• a eto da malo osvjezim svoju flotu kad se vec sve osvjezava obrana fr pa opet 15-11-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Oklopna krstarica 7.777 _________________________________________ Obranioc MarkoKi [EuPM] ________________________________________________ Mali transporter 1.317 Veliki transporter 42.200 Mali lovac 1.188 Veliki lovac 584 Krstarica 147 Borbeni brod 120 Kolonijalni brod 4 Recikler 4 Sonde …

• -eto sretno u rl dzez 02.11.2016 pokupi te rese i neka ti je sa srecom konacno da se resim ove zarase swvaka cast -a sta reci gledam ga vec duze vremena dodje na jedan dan igrat i onda je cijelo vrijeme on kad se umori pali modus i tako u krug,a ja cekam priliku da poletim moram plivkanu pokazat kako se to radi 02-11-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Oklopna krstarica 253.201 Borbeni brod 171.605 _______…

• gledam vec par dana sve lezi i ne mice se reko idem to potrpat dok se netko drugi nije sjetio 15-09-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Zvijezda smrti 3.033 _________________________________________ Obranioc Kju [G R] ________________________________________________ Mali transporter 109 Veliki transporter 3.383 Mali lovac 25.951 Veliki lovac 6.000 Krstarica 1.000 Borbeni brod 500 Kolonijalni brod 2 Recikle…

• opet 11-09-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač GAMBLER [NoobR] ________________________________________________ Razarač 40.000 _________________________________________ Obranioc Nights_Watch [Elite] ________________________________________________ Veliki transporter 1.000 Kolonijalni brod 1 Recikler 300 Sonde za špijunažu 498 Solarni satelit 1.200 Raketobacači 20.000 Mali laser 20.000 Veliki laser 5.000 Gaussov top 500 Ionski top 500 Plazma top 500 Mala štitna kupola 1 …