Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Prisioner: “Quote from Xwolf: “Posto moje reci uvek izvlace iz konteksta... Moj GG... Obranioc FR... ” Napokon nesto pametno od tebe , GG i tebi i JapijuObrana fr pa opet ” Strucnjak smiri dozivljaj... Ili natrag u rupu iz koje viris. Ako imas sta javi se ingame. Japi drug GG jos jednom...

• Posto moje reci uvek izvlace iz konteksta... Moj GG... Obranioc FR...

• Ufff... Fino se drustvo skupilo GG... Obranioc FR...

• japi08 [EuPM] vs. Ultra [zzz] 2.516.427.000

Xwolf - - Io

Da Japijev saveznik pojasni ovom strucnjaku. Sta si ti? Dr Jekyll or Ms. Hyde? Nije mi jasno zasto vezes Japija, ovog Japija sa kraljevima aukcija i ovog unija Titom i BH legendom? Neka ljubomora, to sto je recno njabove Rixa i onog drugog bakleminu? Daj se uozbilji i cestitaj... Vranu sam svojevremeno sitno ninjao, javljao mi se potpuno OK jedno vreme Pa ga dugo nije bilo...menjao je nickove....reko mozda je neko preuzeo acc, neko od ovih sto daju milje na aukcijama, sta znam No mojne da mi nek…

• japi08 [EuPM] vs. Ultra [zzz] 2.516.427.000

Xwolf - - Io

Moj svaka cast Dobar profit... GG... Obranioc ako si stvaran igrac onda FR... Zvao si me nekoliko puta u AKS, pa te posle toga nisam vise nikada ni spijao... Lagano sada u rudarenje... I onako nas malo ima...

• Auuuu Ako nastavljas savez ce pomoci FR... Napad GG...

• Cestitke. Iako je to verovatno Nems zaboravio baciti u FS, trebalo je pogoditi momenat, stisnuti ono dole i poleteti GG... Lega, sad sve u brodogradiliste pa u osvetu Vidim da se neki nasladjuju, jbg tako ti je to... Mnoge si zavio u crno FR... Samo se krljate, sve je ovo samo igra...

• japi08 [EuPM] vs. jagger 79.309.000

Xwolf - - Io

Bravo moj... Udri redom Obranioc FR...

• Moja greska. Sry. Nejavljam se vise na nikakve prozivke... GG...

• Mogao si sacekati da Zicko skupi bar za 20% Za ovo gore i na onom proslom postu. Ti ili si mene sa nekim zamenio ili stvarno imas nekakav ozbiljan problem. Veze nema sve sto si pisao i pre a i sada, da nisi promasio Uni? Ja i na Hydri igram u EuPM:) Ja mislim da sem mene niko nije izbacivao igrace iz saveza. Ja sam izbacio samo nekolicinu zbog inaktivnosti i zbog niceg drugog. Jesi ti siguran da taj tvoj prijatelj postoji ? Da on nije samo u tvojoj glavi Majko sveta... Aj necu vise, nema smisla.…

• Za ovoga malog Boleta ili kako vec.... Nemoj mene da uzimas u usta... Ja nisam ucestvovao u nikakvim vasim ingame borbama, navlakusama ili sta sl...nisam nikoga od vas spijao ni pre a ni sada.... Iz naseg saveza niko nije dobio bananu zbog nedozvoljene igre... Aj odvuci se Darku (ili ko vec igra taj acc) pod rep odakle si izletio i odskoci ubuduce od mene... Zbog kojekavih budalastina sto si pisao stavio sam te na black listu ingame... Primio si se vidim na Princa Pa kako i nebi kad si spusio ba…

• Helingen [EuPM] vs. Wert [SNE] - 24.266.000

Xwolf - - Io

Trenutak nepaznje i taman da stavim jos 1 rudnik kikija na 32 Za savez i ogame prijatelje Obranioc FR... Flote se nalaze u borbi: 2017-02-04 xx:xx:xx Napadač Helingen [EuPM] xx% | xx% | xx% Oklopna krstarica 1.000 VS Obranioc [b] Wert [SNE] xx% | xx% | xx% Mali transporter 3 Veliki transporter 233 Veliki lovac 13 Krstarica 41 Borbeni brod 222 Recikler 103 Sonde za špijunažu 215 Bombarder 15 Oklopna krstarica 39 ________________________________________ Napadač [b]Helingen Oklopna krstarica 999 (-…

• U ovoj pustinji svaki je res vazan, Princu treba moon a meni ostalo Kad mu bivsi savez nije hteo napraviti moon, ja cu iz nekog puta... Za savez i drustvo Prince FR... Bice jednog dana... P.S. Ne kradi RU 04-02-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač Helingen [EuPM] ________________________________________________ Borbeni brod 3.000 Oklopna krstarica 3.000 _________________________________________ Obranioc Princ Delta ________________________________________________ Mali tr…

• Transomlat Za savez i frendove Obranioc, cim sam te prestao spijati opustio si se FR... Flote se nalaze u borbi: 2017-02-03 xx:xx:xx Napadač Helingen [EuPM] xx% | xx% | xx% Krstarica 888 VS Obranioc [b] Random [TEF] xx% | xx% | xx% Mali transporter 6 Veliki transporter 1.292 Veliki lovac 2 Krstarica 40 Recikler 70 Sonde za špijunažu 15 ________________________________________ Napadač [b]Helingen Krstarica 887 (-1) VS Obranioc Random Uništen _______________________ Napadač je pobijedio borbu! On …

• japi08 [EuPM] vs. campingarty 80.319.000

Xwolf - - Io

Decko samo tuci Di su farmanja jbg GG... Obranioc, pa ti znas i brodove praviti, ja mislio samo odbranu Aj FR...

• Cestitam Fino je videti novih lica da postaju borbe... Smrt jednoumlju Obranioc nedaj se... FR...

• Riddick [STG] vs Maximus [MYM] 38.169.000

Xwolf - - U1

Evo da i ja pohvalim bivseg saveznika GG... Mada oni mene nece u uni IO, valjda im neda visina Nema veze, aktivan igrac, cestitke u mrtvilu kada se ista uhvati... Obraniocsitno je ovo... FR...

• Za savez i frendove Obranioc ovakav FS dugo nisam video FR... 28-01-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač Helingen [EuPM] ________________________________________________ Borbeni brod 2.992 Oklopna krstarica 3.000 _________________________________________ Obranioc Okram124 [SNE] ________________________________________________ Mali lovac 401 Veliki lovac 119 Krstarica 34 Borbeni brod 68 Recikler 1 Sonde za špijunažu 9 Bombarder 1 Razarač 72 Oklopna krstarica 59 Raketobaca…

• Uuuuu masan profit... Fino si ga nanjusio GG... Obranioc spava a flota ode FR...