Search Results

Search results 1-20 of 85.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

glupan ostaje glupan

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from AzrielAzriel: “Evo, deka, ja sam te prijavio za seksizam.. Htio sam prijaviti i drugi post, ali netko me vec preduhitrio. Ovo ti cisto javljam kako ne bi morao izmuziti informacije iz Ogame tima kao sto si napravio prosli put. Nisam ljubitelj prijava i mrzim to ciniti. Ali kad si ti u pitanju, bas mi je ugodno. Nisi ti bas za forumske rasprave. To je vise tako neka druga domena... neke kladionice, cumezi od birtije, kava sa sabom i tako. Nadam se da smo s tobom gotovi ” Nauci razliku …

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

jesil ufatio koji sat sna

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from AzrielAzriel: “Ono kad nemas argumenata pa bacis seksisticki komentar... Ah, kako jadno, ali kako ocekivano ” ono kad vecina vas debilanata se virtualno lozi na zeMsko

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from alina: “Quote from deka_ns: “Quote from alina: “dragi Smitko, ako su tvoji drugari otisli u mo oni nisu jedini u uniju, i to ne znaci da ja necu uraditi FS, ili ostaviti mrvice okolo da leze, da bi ti pilicario na sitno, jer si za bitno svakako mali... nemas potrebe toliko da spijas, slomi se jadan jer ja otkako sam dosla ovde vise spija od tebe do sad videla nisam poz za Free,chicco,paju, macu i drugare ” haha pa ti radis fs samo kad su rott i ekipa u mo , inace si ti u mo kako te ni…

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from alina: “dragi Smitko, ako su tvoji drugari otisli u mo oni nisu jedini u uniju, i to ne znaci da ja necu uraditi FS, ili ostaviti mrvice okolo da leze, da bi ti pilicario na sitno, jer si za bitno svakako mali... nemas potrebe toliko da spijas, slomi se jadan jer ja otkako sam dosla ovde vise spija od tebe do sad videla nisam poz za Free,chicco,paju, macu i drugare ” haha pa ti radis fs samo kad su rott i ekipa u mo , inace si ti u mo kako te nije sramota da uopste pominjes fs... plov…

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

dje gori plovkane valja se zakovat do zore iz navike

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from Dark Templar: “ scorpio, plivac i ostalo društvo. ako imate nekih nejasnoća vezano za banove ili neke druge stvari, za to postoji tajnica. forum nije bio mjesto za to! niti je a niti će biti. također bih vas zamolio da prestanete sa omalovažavanjem drugih korisnika. sve ima svoje granice, a ovdje su se granice malo previše prešle. uživajte u spamanju i nadam se da se više neću morati javljati na ovu temu zbog ovog razloga. samo da napomenem, iduće moje ovakvo javljanje za neke će znač…

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

odose pare instant

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

dobar si plovak za potapanja kupusa , kako ide izgradnja instant flote

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from Drummer: “Ja gledam hof sekciju i vidim kako ekipa pada i dok pada skici. ” jedno je sigurno sebe ne mozes vidit u istoj

• Quote from Plivac: “Inkognito spreman sa ressima za instant build flote ” hahahaha ono kad sam sebi skocis u usta , do prije par godina si prozivo rotta za cm a sad se hvalis bildanjem instant flote , no pay no play a plovkane uzeo te ogay pod svoje ,tuga 97% dobrih igraca ne igra vise ogay , a plovak se sad nalozio da bude "neko i nesto" klasicna frula od igraca FR najt

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

fraer se smije sam sebi , u 2017. godini ga ogay uzeo pod svoje , zalim slucaj...

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from esoes: “hahahahhaa javio se pravi pa da , ti si im advokat hahahaha propali idi oplakuj rottonjicu i saveznike za drugo i nisi ahhahahha ” mmm advokat , vidis li ti da sam ja ikoga ovde branio ? glup-esoes-drummer

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from esoes: “da , zaista, treba nam pojasnjenje mislim da je bolje neki GO da se javi i da pojasnjenje, recimo, smije li se napadati caf i elita, smije li plovkan uopste da ih spija, ili treba odobrenje ima tu dosta nepoznanica edit nesto mi zao roTT-a, taman se kukavac malo oslobodio da dodje na forum, da prosipa svoje "mudrolije" sad ce opet da nestane ” Zato ste se ti i browne navili ko da ste vi nesto recnuli, klasicni pacijenti.

• pade brat od tetke gg farmaj farmu , ocigledno je tromjesecni fs sletio

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

samo ti jadan nista nisi uradio

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from Drummer: “Dekice, nijesi ti otjerao nikog iz 4g, niti si bilo koga mogao otjerati. I sad iz MO igram vise i aktivnije nego sto si ti igrao. FR dekice, fr rotice, fr tonjice, fr nulice... ” igro si dok abu nije spakovan u recce bas si se naigro...FR glavi

• Subzero uzvraca udarac

deka_ns - - SpamBoard

Quote from Drummer: “Quote from deka_ns: “Mirno sam ih pocistio iz gale 4 u uni 5 ” Ti nekog pocistio??? Na Uni5 sam ja radio FS z 4g, a tvoju flotu nikad u spy izvjestaju nijesam vidio. Igrao si kao enols, klikao pregled dok si u FS, a cim flota dodje ti brze bolje u drugi FS. MOzda si me spy 2-3 puta, ne znam, spy od takvih samo obrisem, ne gledam ni vrijeme spijunaze. e kad baci spy neki igrac dobar onda zapamtim. Plivac me je spy dosta puta. RoTT, ni tebe se ne sjecam. ” sta pricas keso od i…