Search Results

Search results 1-20 of 109.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hahahahaa uvijek isto svi znaju da je bravo pod drugim nickom, pise u naslovu, ljudi pisu fr bravo I onda upadne bravo fr tom nicku kao iz vedra neba, nema veze sa njim hahha GG Fr bravo

• ovo kao da po nekom spisku ide... Snagator,takticar,plovak....? gutas redom GG Mislim realno nista ne ocekivano Fr plovak ne mogu bas reci nije mnogo

• Zgodno bome :) Samo lupaj... GG odbrana FR

• Da se meni svadja sa ljudima koji igraju spamboard i forum napisao bi odmah koji su... GG jos jednom :)

• Ne,ne ima tu price kako je to upraceno al kad neces ti pises necu ni ja Uglavnom ovakav hof moze napraviti samo kejn od svih kojih sam upoznao na ovoj igri(cak ovaj nije toliko ni poseban kao neki na kojima je samo bila pjesma hehe), steta je sto covjek nece pise na svaki hof kako je napravljen jer ga onda kiborzi nebi mogli prozivati, il ga odredjeni ljudi nebi stavljali sa nekima u istu kosaru kad se govori o najboljim ogamerima na ba... Cekamo ovo nas 2 ima 3,4 dana uglavnom bilo je neizbjezn…

• Prijave za TOP BORBE

goodlike - - Rekordi

goodlike vs. karmex [STOKA] - 9.755.489.000 top 6 solo hydra

• Ovo se spremalo vec duze vrijeme, cak prije sezone ( sezonu ne igram) sam dosao dole blizu i danas sutra i nikako. I sad kad sam dosao nazad isto tako dan za danom i odlucim jucer lupiti ta 2 moona jer imam vremena danas loviti povucenu stac., kad puce moon treci put iz prve i otvori kolonizaciju, ostatak rutina. Pita odbrana kako oni nisu skupili nista ru-a , pa da sam mislio da vi kupite nebi ni rusio hehe Karmex jako korektno cestitao, sam kaze covjek "mrzi igru ne igraca" Zelim brzi FR i teb…

• Pa nemas ni 5 mlrd profita u ova dva, najgore je sto se ovo ocekuje od tebe ( barem oni koji te znaju), GG - a dogodine je daleko jos :) FR odbrana

• Ono mislis sta komentirati i opet pogledas 2.9 mlrd profita i ne znas vise sto napisati... sve je receno ocito Jos jedna demonstracija jacine igraca GG veliki obrana FR ne mogu reci nije puno jbg

• Pa rekao sam ti bio da je acc kod mene samo ne znam hocu li izlaziti brzo, eo iza odmora malo rekreativno... vidim ti si aktivan kao uvijek

• Dosao ja malo da vidim sta se dogadja, i ima nekih dogadjanja jucer jedan farming 200 m danas ovo nije to ni malo lose :) Odbrana FR 17-11-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica 13.500 _________________________________________ Obranioc Bergmann [NoS] ________________________________________________ Mali transporter 50.100 Veliki transporter 49.010 Kolonijalni brod 5 Recikler 24 Zvijezda smrti 2 ___…

• goodlike vs. Neda [DBR] - 258.198.000

goodlike - - Hydra

Evo da i ja nesto nalijepim nisam od jucer nista neda fr , 05-04-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica 5.000 _________________________________________ Obranioc Neda [DBR] ________________________________________________ Veliki transporter 21.515 Recikler 1 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica…

• Cao kuler fr idemo dalje :) 04-04-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica 11.000 _________________________________________ Obranioc KuleR [BORG] ________________________________________________ Veliki transporter 28.952 Mali lovac 22 Veliki lovac 9 Borbeni brod 1 Recikler 1 Sonde za špijunažu 22 Zvijezda smrti 2 Raketobacači 1 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač goodl…

• Bio je tu jos koji hofic al necemo lijepiti iste non stop ehehe idemo dalje :) neda fr 26-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica 6.000 _________________________________________ Obranioc Neda [DBR] ________________________________________________ Veliki transporter 33.000 Recikler 2 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač goodlike _____________________________________…

• Mislis za novog ne(prijatelja) hehehhe gg i tu evo blize si i red te je a prije nego dodjem sljedeci put moram te recnuti pa da ne pobjegnes nego da pijes do kraja sa nama ( mislim da imas dobar razlog) haha Fr

• Rekao bi moj frend kud ces pile pod kamion. Al dobro hrabro vjerojatno si i mislio ako nindja nindja ako ne rusis gaze kod kuce bilo bi zgodno za post hehe medjutim sjeb te ovo prvo.. gaze na ovo smo mislim svi navikli bolje ti stoji ova desna strana hehe GG <strong style="color: rgb(255, 0, 0); font-size: 18.6667px;">FR[/b]

• Odlucio i noobr da malo pogura moja brodogradilista, odbranioc se javio cestitao kaze zaboravio kliknuti rudnik kako je i bilo predpostavljeno a svakako je po meni bolje da ja to stavim u bb :) Fr tebi i fr ovima sto ne mogu da gledaju Idemo dalje 06-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Mali transporter 60.000 Mali lovac 70.000 Oklopna krstarica 1.000 _________________________________________ Obranioc Leteci Me…

• Ovo postaje malo smijesno..ccc Iako se neki ubise spijajuci te, ti volis samo mene te bi' molio da nitko ne dira nas mali dio svemira Fr 06-03-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač goodlike ________________________________________________ Oklopna krstarica 7.000 _________________________________________ Obranioc Bergmann [NoS] ________________________________________________ Mali transporter 25.590 Veliki transporter 12.769 Kolonijalni brod 3 Recikler 4 Zvijezda smrti 1 _…

• Subzero uzvraca udarac

goodlike - - SpamBoard

Ovo me podsjeca na jedan post na fb, zenska je napisala: neznam kako ljudi mogu da pricaju o pravopisu kad ne znaju... (Dalje nije bitno) NE ZNAM odmah odvali skupa i post od stranice objasnjava drugima ona hahahhaha

• bravo macak tuces jako, sad samo nastavi u istom tonu :) GG odbrana fr pa opet :)