Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Iko Ikad!?!? Svatko ko je probo Veliki Doktor

• Kao što reko u prvom hofu, zaboravljeno reciklirano. 09-04-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 100.000 _________________________________________ Obranioc Pulja [NoobR] ________________________________________________ Veliki transporter 508 Mali lovac 99.990 Sonde za špijunažu 15 Solarni satelit 1.846 Raketobacači 10.000 Mali laser 10.000 Veliki laser 1.000 Gaussov top 100 Plazma top 100 Mala š…

• Ništa posebno, Pulja čestitao, dobro pazi flotu, ali ovo je zaboravio i to se moralo reciklirati. 09-04-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 100.000 _________________________________________ Obranioc Pulja [NoobR] ________________________________________________ Veliki transporter 733 Mali lovac 99.990 Veliki lovac 10 Kolonijalni brod 1 Recikler 1 Solarni satelit 1.698 Raketobacači 30.000 Mali …

• Sve Quote from SannySunshine: “Ti 370M a ja 20M bodova.Bice zanimljivo.Jesu li te to roditelji naucili da budes picka ili si to sam skontao ? ” Hmmm šta bi momčino? To imaš RL obveze, a još ni sarme probo nisi?

• Quote from SannySunshine: “Ti 370M a ja 20M bodova.Bice zanimljivo.Jesu li te to roditelji naucili da budes picka ili si to sam skontao ? ” Ne nego su me naucili da klosarcicima koji puno pametuju i provociraju zacepim usta.

• Zaboravljeno, reciklirano, FR taktičar. 02-04-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Razarač 22.222 _________________________________________ Obranioc Juventus [NoobR] ________________________________________________ Veliki transporter 31.000 Kolonijalni brod 1 Recikler 1 Solarni satelit 2.091 Raketobacači 20.898 Mali laser 9.999 Veliki laser 9.000 Plazma top 432 Mala štitna kupola 1 Velika štitna kupola 1 _______…

• Ovo je trebalo biti preko 2mild profita ali eto obranioc se pojavio u pravom trenutku reagirao i čestitao. Sve u svemu nije loše, FR karmex ... 01-04-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 60.000 _________________________________________ Obranioc karmex [STOKA] ________________________________________________ Mali transporter 10.000 Veliki transporter 55.000 Mali lovac 11.264 Veliki lovac 6.271 K…

• Quote from SannySunshine: “Makar ne trubim da sam najbolji. Prozvali ste me broj 1 u odbrojavanju.Sto da ne? Porokajte se pa da vidimo ko je najbolji a ne ovako da glumite mudonje. ” Samo tebe čekamo da ti se dokažemo... btw kad bolje razmislim pa ti i jesi champ, najbitnija si karika ali u sekciji ODBROJAVANJE

• Quote from SannySunshine: “Samoprozvana institucija protiv samoprozvanog snagatora. Hmm,zanimljivo. ” Šta ima "Champ"

• Quote from DrocaRSB: “pes, ti si jedan egocentrik i jazavac pusa gg cucak, fr ”

• SNAGATOR uvijek dobro daje, FR pa opet Pozdrav svima 22-03-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 50.000 _________________________________________ Obranioc SNAGATOR [NoobR] ________________________________________________ Mali transporter 6 Veliki transporter 232.676 Kolonijalni brod 24 Recikler 3.634 Zvijezda smrti 23 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač RoTT [CaF]…

• Quote from ~Bravo~: “Baba igrice opali šljagu rottu u iznosu od 560M, te profitira 250 M. Rotkvan ucviljen iducu noc se zainati da pokaze kakva je igračina napravi hofic od satelita u iznosu od 50 M štete i kao nekog profita 17M.... Kad imate u vidu ove cinjenice, rotkvica me podsjeti na onog jaru iz djetinjstva, što se nagoni uvijek, pa što ga ti više tučeš on traži više... Tako i rotkvica. Baba opali mu novu šljagu, ali ne onda kad on to traži, kao ovim napadom, nego kad tebi nalegne na ruku. …

• Quote from SannySunshine: “Nakon ovog recitala koji je trebao zavrsiti u Modroj lasti gledam u nick i vidim ''Institucija ogejma'' te razmisljam da li da se smijem ili ibretim.Nakon ovog recitala mi se pocinje svidjat Plivac. ” Gubiš vrijeme na komentaranju, a u temi odbrojavanja ti je broj 49383 požuri da ne zakasniš tvoj je red

• Quote from Zmajo: “Rott ovo ti nije trebalo. Od vrhunskog igrača ovo nisam očekiva. Rekao bi gg ali ne to nezaslužuje. Jedino gg za pjesmicu ” Izvini Zmajo što ti se nisam dokazao i što ovo nisi očekivao ali i što poentu ovog hofa ne možeš skužiti...

• Dragi moj "BABO", drago mi je da si se vratio Izvini Babo trebao mi je kristal da pomognem mojim satelitima i velikim transima. Znaš sam Babo iz iskustva, što leži ne bježi. Ponosan sam što se brineš za mene i da si svratio do moje krčme, tamo se opio rumom, a kući se vratio drumom. Priča si u bradu da će RoTT-a pregaziti k o plitki potok i propucat mu njušku, isjeć ga ko repice, a od krzna mu napravit zepice. Poš o BABO do baba roge, da mu riješi neke droge, prije nego ode nekom slomit noge. Pi…

• Quote from SannySunshine: “Kako gledam ispade da si gori od plovka... ccc ” Čekaju te u sekciji ODBROJAVANJE

• Obranioc FR ... 22-02-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 100.000 _________________________________________ Obranioc Director Tauri ________________________________________________ Mali transporter 1.223 Veliki transporter 8.068 Mali lovac 414 Veliki lovac 200 Recikler 2.089 Sonde za špijunažu 1.427 Solarni satelit 750 Razarač 3.650 Zvijezda smrti 23 Oklopna krstarica 2.996 Raketobacači 17.500…

• Posveta CaFovcima 22-02-2019 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 10.000 _________________________________________ Obranioc Neda [DBR] ________________________________________________ Veliki transporter 40.700 Recikler 1 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač RoTT [CaF] ________________________________________________ Oklopna krstarica 10.000 ( -0 ) _____________________…

• Prijave za TOP BORBE

RoTT - - Rekordi

board.ba.ogame.gameforge.com/i…00-UKUPNO-30-361-857-500/ Top 2 solo Hydra Top 2 solo Ogame.ba