Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Novi Uni! 06. 07. 2015

BeLLicus - - Rasprave OGame-a

Ja sam krenuo davne 2006 u 8 razredu osnovne škole, kako je tad bio gušt igrat po 10 tisuća aktivnih igrača i jedino šta si mogao kupiti je komander i to je bilo sve, kasnije je došla crna materija ali nije bilo toliko napuhano kao danas, bio je admira,tehnokrat trgovac i slicno. Igrao 6 godina i kad smo mislili da ogame propada bilo je oko 3000 aktivnih na novom serveru ovo danas mi je smješno 300 aktivnih igrača. Od toga je sve smješteno od koordinata 1:1 pa do 1:60, prvih par likova se nabrij…

• Nista puno nismo losiji od org i us. Jedino francuzi i njemci rasturaju predpostavljam i poljaci talijani te spanjolci

• Mail

BeLLicus - - OGame FAQ i pitanja

Oke thx na odgovoru moze lock

• Mail

BeLLicus - - OGame FAQ i pitanja

Neće da mi aktivira mail na fornaxu. Koristim freemail od net.hr

• I kakvo je stanje nakon 2 sata od otvaranja? Ima li barem 150 xD

• 100 igrača za pola sata e kad bi tako nastavilo. Malo sam gledao US i ORG isto nemaju nista previse reganih oko 140 za sada. Još kad djeca dođu iz sk sad. Moglo bi bit oke. Regat ću se tamo oko 15h

• I kakvo je stanje?

• Nemojte biti kao djeca. Otvorit će se između 12 i 15h I ako zakasnite nećete ništa propustit. Nevjerujem da će biti više od 1000 igrača mnogi su ošli. Ali opet karakteristike su dobre. Samo eto napadi će se odvijati prebrzo vidjet ćemo sve

• Nije moglo bolje. Scorp kasnis 1 dan za ostalima haha

• Izaberite uni.....

Pregledao sam većinu domena i 90% ih je dobilo nove unije sutra se otvaraju. Kod nas naravno ništa

• Izaberite uni.....

Da ali anketa koju je zahtjevao GF od admina da postave na forume. Da vide sta igraci zele. Tako da nebi bezveze pitali igrace ako nece dati ono za sta su glasali. A u svakom slucaju vidjet cemo

• Izaberite uni.....

Čitam malo po forumima čak sam svartio i do ogame.pl idući uni će im biti 6x speed 70% flote u ru sa aksom i većim planetama. Što znači da ti sa krstaricom i malim transom u solarnom sustavu za napad treba 5 minuta. Za malo dalje 10 minuta a i oni preko 40 solarnih za 20 minuta. Msm to moraš cijeli dan sjedit za kompom i rokat haha

• Izaberite uni.....

Svejedno je za aks, no aks. Tu se čovijek snađe svakako. Al kad već x puta otvore normal uni sa aks to dojadi. Nakon 2 god pauze stvarno bih volio zaigrat bar 3x speed i 70% flote u ru. Na forumu us i org se glasa i dalje pa vjv do novog unija će se čekat do sredine idućeg tjedna ko zna možda i više. Ali scorp će nas obavjestit šta smo dobili na kraju

• Izaberite uni.....

Koliko sam čitao na org i us će tek biti otvoreni novi uniji sa specifikacijama koje odaberu igrači. 1. specifikacija je hoće li biti aks ili ne. Druga brzina unija tj speed. I 3 ruševine više galaxija obrana u ru itd. Vidim da igrači žele aks sa speedom od 5x te više flote u RU da ide. Takav uni bi stvarno bio pun pogodak. Samo kome je još zanimljivo igrat na org i us. Bilo bi fora da tako nešto otvore kod nas možda bi brojka prešla preko 2000 igrača

• Quote from ~Bravo~: “Bellicuse zbog takvih kao ti ogame i nema igraca,ti si redovan OBAVEZNO na otvaranju novog unija,kako ingame jos vise na forumu...ja ne znam da li si ti vidio milionskog acca ocima ? Dodjete odigrate pocetak,sruse vas,ofarmaju ili ne moraju odustanete,napisete neku oprostajku sa xy stvari koje vam se kao ne svidjaju i nalazite razloge za neigranje .. Ogame je takav kakav jeste,DO KAD MISLITE VJECITO ZIVJETI U PROSLOSTI ? Ako vam se ne igra zaobidjite,a ovaj sto prica o 4x sp…

• Šta se tu uopće ima reći. 500 igrača u novom uniju. U staro vrijeme 10 tisuca. Redesing pa razvajanje ogame.hr,ogame.rs,ogame.si. Kad se to sve zbroji ostaje ovo propast. Nazalost unistili su dobru igricu zbog novca. A ovo je prije bila vrhunska igra. Ostao im je jos ovaj bjedni pokusaj spajanja unija no ogame ce jos kroz godinu ili dvije postat samo uspomena. Zalosno ali istinito

• Tera Nova

BeLLicus - - Zabava

Daj mi neku seriju tipa putovanje kroz vrijeme i takav zanr a da je bolja iako mi se i ovo svidja

• Evo nam i novog el classica. Real djeluje moćnije snažnije. Ovo će biti prava utakmica. Što mislite dojmovi mišljena?... Visca el Barcaa

• Ko ce osvojiti Ligu Prvaka

BeLLicus - - Zabava

Quote from Moronpodefiniciji: “man city ak prodje veceras ...mada bi volio da to bude INTER” Daleko je Inter od svoje forme nema sanse ni za polufinale a kamoli nešto slično osvajanju lige prvaka.

• Ko ce osvojiti Ligu Prvaka

BeLLicus - - Zabava

Barca ili Real!