Search Results

Search results 1-20 of 557.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cast Mi Je Bila Igrati Se S Vama

Ibra - - OGame Caffe

BallisiMa Sretno u RL

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

O3JkLsw.jpg

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

Bravo na forumu Laprdator a ingame zacimentani MO

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

hahahah tribalo ti je samo 30min da vidiš moju poruku na forumu ima se vrimena laprdatoru pa bia sam ja danas cili dan van MO a ti zacimentan u MO non stop . ja u četvrtak možda izađem iz MO ti kraj mene ne moš igrat a ja mogu kad hoću i koliko hoću FR u new igru , aj u oproštaje

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

Bravo laprdator uskoro u oproštajima od igre kako sam ga zacimenta u MO nesmi izać gotovo je gotovo . FR u new igru hahahahahaha

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

O3JkLsw.jpg FR u new igru kako zbog mene netko ne može rudarit ... ja idem od danas u MO da Bravo laprdator može malo igrati . žao mi ga je kad dođe na acc i nesmi izać iz MO aj sad ćeš moć ali pazi

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

O3JkLsw.jpg

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

ne moš rudarit MO Laprdatoru

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

ti si odavno satran, poravnat i bez solaraca i sad samo znaš izvirit iz MO i pošalješ napad i kad se vrati napad odma nazad u MO aj ostavi van MO na min 24h pa češ vidit šta če ti bit ali naravno ti više ovo ne igraš jer IBRA ti je doša u SS ne možeš više ni rudarit toliko o tvom znanju i nemoći . aj laprdaj i rudari po forumu

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

uf kako me ovo zabolilo danas .napravia si mi štetu koju vratim iz rudnika za cc 10h opet si bia samo 2h van MO ne možeš ni rudarit više aa ?? šta si se igrao igrao si se . :D

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

Bravo al si zaboravio da sam ja tebe poravna na 6 planeta i da sam te ravna zamalo svaki dan i nisi uspia ništa dok mi nisi skinia 2k razora i od tad stojiš u MO Ibra te posla u MO penziju uživaj i laprdaj po forumu

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

tko to laprda po forumu i igra igru iz MO ?? tko ne igra više od 2h van MO od kad mu je Ibra ušao u SS di su mu jaki rudnici koji su se iskljućili... ?? odgovor je BRAVO Laprdator aj izađi iz MO i napravi mi štetu koju JA popravim u pola dana . prejak si nesmiš više igrat i napravit FS

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

hahahahah pa ovo možeš slikat svaku nedilju ja sam nediljom u MO. why nisi slika cili SS di se i ti nalaziš da vidiš u kojoj si ti boji. ma cili uni zna da si vječno u MO u 2015 imaš možda 10 dana bez MO a na forumu si svaki dan aktivan aj uživaj u LAPRDANJU . sad si mi na ignore pa prićaj sam sebi priće. nebitan si TcIXLnE.jpg[/quote]

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

jesi ljubomoran a ?? da tebi pošaljem jer dosta gubiš dok si aktivan u MO puknit ću i 10M jer imam i mogu meni lipo jer ne živim za igru .razbacujem se jer ovo je virtuala hahahahah a ti LAPRDAJ i dalje iz MO . ima se vrimena . wyA9EOT.jpg

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

opet živiš za statistiku aj sad ću ti reč koliko si loš po jednom primjeru. vidi na toj slici tko je imao isto bodova ka i ti a sad ima 10 M bodova više od tebe. E tu se vidi koliko si loš btw moga si odavno skužit da meni statistika nije bitna ka ni ova igra ALI ti opet dokazuješ koliko si loš. da si iti malo dobar ima bi 30+ Milja bodova. ima se vrimena za LAPRDAT a ingame MO aktivnost

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

Bravo Laprdalo opet pokazuju tj živi za statistiku loš si jer nisi u top 50 kako si loš pa vidi koliko igrača i koji su to poviše tebe u nemoći uvik lipiš statistiku jer živiš za ogame a imaš toliko vrimena da si priljepljen za forum a ingame si MO hahahahahaha plovak

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

dobar si. danas van MO si bia 15min i u tome si me špija i odma nazad u MO dokaza si da ne moš igrat više ovo. razlog je oćit da FR 5% flote hahahaha. aj LAPRDAJ. s tobom sam završia . vidi se da imaš vrimena ali van MO se ne može FS napravit

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

izađi van MO i ostani 7 dana ako možeš naravno da ne možeš zbog mene od kad sam ti doša u 3G ne igraš jer nema koristi da ti rudnici budu na 0 % van MO samo laprdaj jedino ti je to ostalo

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

Quote from ~Bravo~: “Kako ti je acc njabovski u forsiranom MO ? ” govori igrač koji je od 60 - 58 dana u MO

• Subzero uzvraca udarac

Ibra - - SpamBoard

nakon 25 dana MO Laprdator izađe i pošalje napad i lipi farming od 600k.