Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kakva njabina ovaj cucak

• Quote from -Abu-Ilah-: “skini to BRX uopste iz siga to je savez koji sam ja osnovo sa rodjakom i ekipom na uni2 tako da ne ofiras se :)” E luzeru kako lažeš (ne duri se odma pa da ne kreneš gluposti prijavljivat ccc) Nije tebe siguro ni u tragovima u uni2 dok je bio početak pa niti neka sredina, a kamoli zlatno razdoblje kada je brx bio gužen na sve strane od mojih pakovaca i walla !! Tako da ne pričaj gluposti. Quote from sab zeRoo: “Huh, koja akcija, zbog ovog se igra ogame, kao u starim danim…

• Ola baba abu đe's kućo stara!? Znaš, došao sam ovamo date ogulim opet. Morao sam se maknut malo, mogao sam igrati, ali. ... nijesam! No... eto me nakon cca 10tak mjeseci ugasio MO pa išao vidjeti šta ima za počistiti u okolici. U čistačice uvijek prljavo. Posvea mojoj najvećoj ogame ljubavi: Faustu (čujem spajanje "uskoro" pa ćemo se opet igrati? tutn [CaF] vs. cisTaCica [M.U.F] - 205.980.500 JA kao dežurni Robin Hood ću GF-u poručiti ovo: licemjerni ste. Niste u stanjuza silnemilijoneCMaosigura…

• Auu, Abu žari i pali Melem, al si se brzo oporavio od onog udesa ccc Odem na bevandu na 10tak mjeseci, a Abu propupa. gg

• Quote from -Abu-Ilah-: “Rotko botko i njegov frend shamil picajzla prntscr.com/q0co4 Odbrana, FR sa stilom :phatgrin: :popcorn: ” Quote from RoTT: “Quote from -Abu-Ilah-: “Rotko botko i njegov frend shamil picajzla prntscr.com/q0co4 Odbrana, FR sa stilom :phatgrin: :popcorn: ” Na kakvim si ti drogama? E moj ABU, dobro sto je JB vise izlizan sa forama nego ga još i KOPIRAŠ Pa svi ce ti se smijati Tek sad dokazuješ koliko te onaj pad bolio i ako si se napio, napio si se od tuge jer ovakvi postovi …

• Quote from Chata: “koji ste vi njubovi kad vas bravo farma rl” chata? jel zaglibio negdje ovaj JB...??? Imam osjećaj da je zapeo u RLu... i da jednostavno ne može izaći iz MObirinta !!! 20iti08.gif

• Kako Johnny Bravo pokušava izaći iz MO ???? 20iti08.gif Quote from ~Bravo~: “Quote from Sweet Mary Jane: “Quote from zemljanin: “ tribali bi svi mi otic na ovako nesto youtube.com/watch?v=-ZFl9K93QTk&NR=1 pa se iskreveljit ko maca na 10.56 min ” Pa Zemljanine ... eno RoTT.a na 11:24, onaj u "belom odelu" sa "moon.a" falangira ekipu sa partija. ” @Zemljanin hahahahaha prvo umirem tvom besmislenom postu a drugo na ovaj komentar kako falangira ekipu sa partija hahhaahahhaha :hail: Quote from RoTT: …

• Red raketiranja: Plazma top 14( -14 ) Mali laser 900( -200 ) metal 1.000.000 - kristal 800.000 - deuterij 420.000 Obranioc Shamil [CaF] razarači: 353 Obranioc no-comment [FRAJERI] Veliki transporter: 73 Mali lovac: 131 Sonda za špijunažu: 1 Solarni satelit: 416 Oklopna krstarica: 6 Raketobacači: 754 Mali laser: 700 Veliki laser: 1 Gaussov top: 26 ------------------------------------- 2hwpd1s.jpg ------------------------------------- Obranioc no-comment [FRAJERI] Uništen ________________________…

• ahahah koliko bedastoća pričate to nije istina.. za ne povjerovati. ajmo redom. 1) Bravo- ajde da bar daješ neku suvislu, ali drobiš li drobiš stlano jedno te isto bez ikakvog pokrića. Najjače što znaš je staviti na kraju svakog komentara smajli pa onda je to kao šalimo se, ne? Lupetaš o korištenju dozvoljenih dopinga za napadanje, isti oni dopinzi koje si ti koristio da bi prodao svoju obrnau primjerice, ne? Lupetaš na svaki hoF koji netko napravi, teške gluposti, bilo tko s mozgom može zaključ…

• Quote from mali4: “nemozete sagradit toliko ripova koliko ein moze srusit..:)).. gg ein..:))..” zar je bitno? zar ne? Quote from Einstein007_: “Edit: Posto sutra pocinje skolska godina i mogu biti online samo 8h, idem u mo. Mozda veceras predam acc jednom frendu. A ako on ne prihvati zbog nemogucnosti igranja prodacu flotu. Znam da ce neki reci prepao se..(da jesam isao bih u mo kad su doselili) Al bolje da je ja pretvorim u rese nego RoTT, TuTn i Renton .. Po bodovima necu pasti, jer kad prodam…

• Quote from Usisac: “Bravo, samo kači njubove! ” čekaj. Evo ide albert u MO pa ćemo se igrati.

• Quote from Einstein007_: “a ti njubaro posaljes napad ujutru u 10h kad su svi budni logicno da cu te docekati...” za razliku od RoTT-a ja sam socijalno osjetljiv pa volim da imaš šanse se braniti. Stoga i napad po danu, a ne da mi kukaš kako si spavao u vrijeme napada.

• a gdje je moj dio!?

• Evo imaš 4 hoFa, ljepše bi bilo da si sve u jedan strpao !!!! GG

• JA sam fino spavao, a ti? Što si opterećen nečime to je tvoja stvar. Aj da se ja izvlačim sa recimo... imam RL !!! Pa ne pratim svaki njab napad

• Renton (nhf) + RoTT i TuTn (CaF) vs einstein007 (nsa) prekomjerno granatiranje 584.784.000 = teška nesreća albert: "Prodajem kristal i deut za metal, količine nisu bitne! Ma prodajem sve, obranu, flotu, sve !!! Pacijent je još živ ! Znakovi života prisutni! Najveće zasluge za hoF idu meni, pa ću si posvetiti ovaj hoF. I velikanu hrvatskih kapetana, Shamilu. Moon 1 - status prije 2zqbdox.jpg Moon 2 - status prije 2nipiqg.png Operacija Shamil (vjerojatno prvi nastavak) - zona zaštićenih hodača 10f…

• svega po fotkicama (da budem točan gramatički, animacijama), ali nigdje podočnjaka!?!??!

• Quote from -Abu-Ilah-: “Umor savladao i zaboravio sam da sam transe ostavio na planeti burna sedmica pred ispite Natal moj ratni drugar to je bilo vrijeme kad sam imao volju i zelju Tutun (Hidden Content) i btw. wolw moj bivsi prijatelj dok sam imao flotu, spalio je do sad na ono 1.7 milijardi dobrih 50m deuta tako da je u minusu :D” ti ko neka farmetina zadnja stalno spominješ te ovo te ono netko spisko deuta... sjećam se Treksića napadali smo ga bez korištenja CM ikakve, zbrisao se je to jutro…

• diablis Quote from zafir: “Na ovim koordinatama u ruševinama sada pluta 492.864.300 Metala i 262.066.500 Kristala” gorgon Quote from zafir: “Na ovim koordinatama u ruševinama sada pluta 437.013.600 Metala i 243.738.900 Kristala” fetiš na tu količinu -ru i krađu sličnih gabarita?