Search Results

Search results 1-20 of 510.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote: “Autor posta je sova_007 BTW: tako ste i Herc*a bili shebali... decko dobio BAN bez MO... i naravno da se na kraju uspostavilo da ste vi krivi, al kakve ima veze to , kad su mu unistili flotu... da ne pricam o jos takvih slucajeva... sad me jos i kaznite radi ovog "shebali" i onda ste stvarno usli u TOP 1...” A kako se to ispostavilo da smo mi krivi na kraju? Ooo prosvetlite me premudra sovo. A dobrodosli su i podaci o tzv. "jos takvih slucajeva" koje spominjes.

• Ajde deco, manite se tih prozivki bez argumenata, nije lepo a nije ni na nivou a vi kao odgojena deca zelite biti na nivou je l' tako? Ne samo da nije na nivou, nego nije ni IN. A danas svako zeli biti IN... Za sve one koji su puni dokaza kao i za one koji su skloni rekla-kazala, nek dodju na IRC da mi kazu sve teorije zavere... aktuelno samo danas 27.11.2008.! 8))

• Pitanje vezano uz uni16

mofo - - OGame FAQ i pitanja

:dada:

• Quote: “Autor posta je Wolfman Prvo MKD_UTD a sad Viruz, ccc... Push je dozvoljen, ali ne multiaccaunting. E pa, zvijezdice moje sarene, kako ces se pushati ako nemas acc-ove, ili je to dozvoljeno samo za pojedince ??? Trebali ste, dragi moji admini, prije nego sto ste otvorili ovaj uni, objasnuti kako se radi taj " legalni" push a ne dijeliti banove pojedincima kada vam se cefne. Ovo nebi ni klinci uradili da su im dali da vode OGame. ccc... E da, pa ovde trebam komentarisati borbu, gg/fr ” A d…

• Uni 12 - Heirophant

mofo - - Odsustva

Novi GO u uni 12: Heirophant

• Uni 11 - the m0nk

mofo - - Odsustva

Novi GO u uni 11: the m0nk

• Uni 14 - Bronko

mofo - - Odsustva

Premešten u univerzum 14.

• Uni 2 - blesava

mofo - - Odsustva

Premeštena u univerzum 2.

• Sretan Rođendan HC

mofo - - Čestitke

Happy bday :cvijece:

• Stalker

mofo - - Odsustva

Novi SGO za univerzume 9 do 12: Stalker

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

:kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: :kuglice: Zvončići, zvončići zvone celu noć...

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

:sadomazo:

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

:noob:

• protective ban

mofo - - OGame FAQ i pitanja

Ukinut je bez izuzetaka. Greška GO jer je stavljen pogrešan razlog, ovo nije protective zbog privatnih razloga već tehničke prirode same igre - otprilike kao upad na account. Ne dižite galamu tamo gde nije potrebna.

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

To je htela da se usaglasi sa novim custom

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

Pa samo par slova prethodnog customa ispravljenih

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

8))

• Brisanje Accounta

mofo - - Rasprave OGame-a

Tema je apsolutno nepotrebna. 1) 35 dana neaktivnosti je i više nego razuman period da se nekog obriše iz igre. 2) Ako svejedno uzmemo da je 35 dana ipak nerazumno kratak period, da li je toliko teško ulogovati se jednom u mesec dana sa ciljem sprečavanja brisanja accounta? 3) Činjenica: kupovinom komandera se rok od 35 dana produžuje do trenutka dok komander ne istekne. 4) Po XYZ. put: OGame.ba team NEMA nikakvog uticaja na bilo koje podešavanje ili programski deo igre. 5) Uzevši tačku 4. u obz…

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

:radovi:

• Mod Spamboard

mofo - - SpamBoard

Idemo na italijansku obalu? Taman na pola puta :)