Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lijepo je vidjeti da EuPM ideja jos zivi i pravi razliku u univerzumu ma kojem se nalazi..... kao osnivac EuPM skupa sa saibabom GG za borbu pozdravite nam ekipu zafira i ostale ako jos igraju. pozz iz penz teama...

• hihihi GG druze cekamo esoesa da napise sta kao tvoj fan p.s. stvarno bi bilo nekulturno ili sto bi rekli u Bosni vela havle ako se ne javi na ovaj hof..... hihihihi penz team te prati....

• jbg izuzetak uvijek potvrdjuje pravilo, pa tako i u ovom slucaju ... sve ce vas izreciklirati Rott i ekipa....pitanje je samo vremena, ali zasto to pricati forum "ublehama"...

• hahaha da li me to oci varaju da trini jos uvijek igra ???? mahnitash hahaha kako ti se da.... gg u svakom slucaju, stara dobra skola cekanja u svim mogucim intervalima.....

• Novi Uni! 06. 07. 2015

Robija - - Rasprave OGame-a

dobro to ripper kaze, tiha voda bregove valja...... sacekam jedno mjesec da se otvori uni i onda otvorim acc i za 4 mjeseca sam u top10.... bolje je pitanje zasto??? ne vidim svrhu ustajanja po noci vise, bla bla itd itd..... penzija je zakon

• Adio Amigos by Wolw

Robija - - OGame Caffe

dobro dosao u penziju p.s. sjecas se nedavno kad sam ti rekao PENZ TEAM te prati hihihihihihihihihih

• Quote from LordTama: “sve uredu.. snimak ok... Ali flota branioca i napadaca nije imala kontakt... dok u slucaju crvenkape je nastao citav izvjestaj borbe...i rusevine i sve..” upravu si 100%, ali cemu objasnjavati kad Sasa Matic ionako ne vidi osim svog furanja.... s obzirom da sam i ja prozvan unutar ove price, a samo sam Vam htio objasniti sta vas ceka i da ne glumite mangupe bezveze, vi nastavite po svom a ja odoh dalje da uzivam kad vi vec ne mozete hehehe sretno u jadu pravdanja.... ipak Z…

• Quote from mikonen: “ A što se tiče toga šta sam ja uradio, nađi mi igrača sa uni4, koji mi nije friend a da nije bio barem jednom lijepo ofarman, među njima si i ti. Od prvog do posljednjeg. Bio je tamo neki SDSLordsi, sve ijednog sam reciklirao, pa kasnije neki savez koji je otišao uPM, kako ono bi? ” ja nikad nisam izgubio na uni4... generalno nikad nisam izgubio fight na ogame balkan, nepobjediv sam i napokon sretan u penziji.... uni4 je bio moje vlasnistvo!!!

• sve se placa prije ili kasnije.... pustis da "melju" svoju pricu po forumu i onda laganica sacekas da se navikne da te nema i boom.... tako sam ja sredio svoje protivnike.... strpljenje je majka ogame-a...... uglavnom WOLW GG, kao i obicno majstorski.... ja to znam, a pola ovih ljubomornih ne znaju koliko ja znam, zato psttt.....

• RoTT [CaF] vs. pikacu [_HP_ ] - 102.748.000

Robija - - U5

hvala na posveti.... deuta kao u prici... za ovu ostalu djecu sto pokusavaju postati poznati: Ko legne sa dupetom koje svrbi, probudi se sa prstom koji smrdi.

• sta je pisac htio da kaze sa ovom haiku poezijom..... osmo.... objavi knjigu!!!!

• sta bi bilo da se ja vratim na uni5.... deka modus???? decki odlicno, podsjeca me na stare dane.... doduse vazda smo zizu spasavali heehehhe ubit ce me kad ovo vidi penzic stari....

• spor internet!!

Robija - - Hardver & softver

Quote from marlboro33: “pozzz ... uzeo sam prije par dana novi laptop... sony vaio... laptop je super... brz i sve ali internet mi je uzasno spor... otvaara stranicu po par minuta..... dok na drugim laptopima radi sve normalno..... nekada poludi pa radi normalno par minuta i onda opet sporina... zna li tko u cemu je problem?” vjerovatno ostali nisu primjetili da si napisao NOV laptop... sto znaci serije unazad godinu maximalno starosti... svaka od tih serija ako pogledas sony stranice je minimal…

• sta bi tek bilo da ja nabacim koji zlocest komentar hihihihihi.... fight je ono bas bezze.... ali otkrit cu vam poslovicu narodnu: "Cim se pravdas, kriv si"..... wolw GG, rott ne obracaj paznju na intelektualne plicake drugih... zna se ko kosi, a ko vodu nosi.... pozdrav od penz teama....

• RoTT [CaF] vs. pikacu [_HP_ ] - 81.119.000

Robija - - U5

bolje 100 sitnih hofova nego 1 veliki..... ja sam imao obrnutu praksu svojevremeno, ali nikom necu reci tu prakticnu igru samo sa velikim hofovima.... ko zna zna, ko ne zna nek se snalazi.... rott tito naser nehru....

• zrax... penz team te prati .. nemoj raditi sto sam ja svojevremeno radio tj. profitirao masno.... poslije nekog vremena zavidnosti ostalih, shvatices sta sam htio reci..... GG svakako, crazy FR... ipak sam ja ikona na ovoj igri i negubljenju fightova, ma koliko ti to volio ili ne zelim ti iskren fr, cisto da se zna gdje je kome mjesto hihihi

• super.... sve naj u 2013-oj od penz teama

• zafir {EuPM} vs AmonRa {HoP}- 4 200 000 000

Robija - - U5

ko bi gore, sad bi dole..... stara dobra uzrecica... zafo svaka cast doslo vrijeme da im naplatis..... odbrana buhahahahahahha wuhahahahah hahahahahaha itd itd...

• Žižavac Cheking out

Robija - - Oproštaji

sta da ti kazem... penz team te pratio i na kraju si popustio nasim zahtjevima.... inace da svi znaju DALI SMO PONUDU KOJU PROSTO NIJE MOGAO DA ODBIJE hehehehhe uzivaj mi druze, nadam se barem upola kao sto ja sad uzivam.... bilo je fino i divno provedeno vrijeme sa tobom u svakom fightu i svakoj konverzaciji.... p.s. nikad ne zaboravi da je hani pomjerio svaki napad sa razaracima..... ti si dokaz za to

• kako je lijepo kad neko ima zelju za osvetom.... carobni ne mogu ti nista, samo love u mutnom i puno pricaju bez ikakve konkretnosti i da, steta sto ja ne znam kako je imati osvetu za izgubljenim fightom i flotom..... ko zna zna, ko ne zna 2