Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nastavak na temu ''Aooo-a''

Rondalf - - SpamBoard

Quote from NeoNz: “um.. .nisam skonto da je ovo jos otvoreno.. prebacili je u Spamboard.. a bio sam CoMa na drugoj igri, tako da mogu potvrdit da je CoMa jedini placen.. a imo sam i ja dummye kao sto si ti scorpio bili moj meat shield pusek Kakvi se to admini foliraju i pametuju kako rade posao na serverima di nema ni 80 aktivnih igraca.. LOL... sta bi bilo da te bubnu na server di ima 10k aktivnih kao sto je prije bilo... cc moj ti xD” Ma voljeno moje, de ti meni reci na kojoj si ti to igri CoM…

• Zielle vas lijepo pozdravlja..

Rondalf - - Oproštaji

Quote from Zielle: “ ipak vas zielle ne pozdravlja za sada.. uspjeli smo nekako izganjati da se ressi ne vraćaju.. ne znam jesmo li svi skupa uspjeli ili je odluka bila bez obzira na ovo što smo pisali ovdje.. u svakom slučaju hvala još jednom svima na podršci... u nastavku je post koji je bio prvotno napisan.. da onaj tko čita dalje zna o čemu se radi... dakle - vidimo se ipak ingame... (Hidden Content)” Ovdje nema odluke Teama, radi se o tome da je zbog greske do koje je doslo prilikom ovog il…

• Zar ovo ne bi trebalo ici u Amaterski dio? 0.o Ajde recimo da nije lose do te mjere, GG napadacu, FR obraniocu...

• Rondalf-ov odlazak

Rondalf - - Oproštaji

Quote from Mr.Smith: “Quote from Miso: “Quote from tempa: “Rondalf je bukvalno otjerao masu igraca sa ogame.ba Sve najjbolje u rl. :P” ne pricaj gluposti tko je otisao zasluzio je kad pogledas vise smo ih ja i ti otjerali ruseci njihove predivne i prekrasne flotice mnogo vise ih je tako odustalo” hehe vidi se tko je bio ravnopravniji od drugi? Ajde moj mišo bar šuti! Rondalf je ovu igru privatizirao i skoro je uništio preko svojih pulena s kojima je pio kavice? On je slika i prilika balkanskih p…

• Odlazak

Rondalf - - Novosti i slično

Dragi igrači, u toku ovog tjedna upravljanje ovom zajednicom preuzeti će novi Community Manager. Nadam se da ću vam ostati u dobroj uspomeni, kao što ćete vi ostati meni. Uz puno lijepih želja, pozdravljam vas. Rondalf Community Manager.

• Posveta pjesme gornjem postu: youtube.com/watch?v=hsz1VBqkUqI Istina: Staviti flotu da se radi i otici u MO je Bug Using. Zalosno je da igrac s tolikim iskustvom pokusava tvrditi da to nije znao, a jos zalosnije kad dodje na forum i pokusava opravdati svoje varanje lazima.

• Hakiranje acc-eva

Rondalf - - Rasprave OGame-a

Quote from nina: “Quote: “quoteS.png Quoted from "Rondalf" Kao sto sam rekao, moj mail je uredno vidljiv, slobodno se javite, pa se dogovorimo ” opet ispadam glupa gdje je vidljiv tvoj mail? kad stisnem na ikonicu koja oznacava slanje maila javla mi da nemam dozvolu pristupu tvom mailu hvala” Uh... Privacy settings valjda. niksa.sikic@gameforge.de Quote from lord vader 77: “Rondalf Zaključak ekipa koja je na bilo koji način vezana uz GF nije ni jednom dopustila da postoji mogućnost greške kod nj…

• Hakiranje acc-eva

Kao sto sam rekao, moj mail je uredno vidljiv, slobodno se javite, pa se dogovorimo

• U ponedjeljak cemo objaviti tocne nagrade i dobitnike, nakon pregleda predanih ticketa.

• Dakle, lista dobitnika je slijedeca: 1. Nagradna igra sharpsy 1 2010-05-27 23:46 - 5 tocnih odgovora 2. nagradna igra Maniche 1 2010-05-27 20:27 - 4 tocna odgovora 3. Nagradna igra funky 1 2010-05-27 20:06 - 3 tocna odgovora 4. Nagradna igra Mindstorm 1 2010-05-27 20:12 - 3 tocna odgovora 5. Nagradna igra F I S 1 2010-05-27 20:44 - 3 tocna odgovora 6. Nagradna Igra Num Lock 1 2010-05-27 20:47 - 3 tocna odgovora 7. Nagradna igra Nobody 1 2010-05-27 21:10 - 3 tocna odgovora 8. Nagradna igra Robi 1…

• 1. Nagradna igra BeLLicus 1 2010-05-27 20:03 - 2 tocna odgovora 2. Nagradna igra funky 1 2010-05-27 20:06 - 3 tocna odgovora 3. Nagradna igra Mindstorm 1 2010-05-27 20:12 - 3 tocna odgovora 4. Nagradna igra Kaleta 1 2010-05-27 20:13 - 1 tocan odgovor 5. nagradna igra Maniche 1 2010-05-27 20:27 - 4 tocna odgovora 6. Nagradna igra 34 1 2010-05-27 20:27 - 1 tocan odgovor 7. Nagradna igra wolf 1 2010-05-27 20:35 - 2 tocna odgovora, pa jos 2 nakon razmisljanja 8. nagradna igra LIPA 1 2010-05-27 20:39…

• Dakle, uz zakasnjenje od 1 dan, ovdje su odgovori, lista predanih ticketa s vremenom, i broj tocnih odgovora. 1. Trinity 2. Ratamahatta 3. Blanka 4. UNI 13, tzv "Chaos" UNI, kakav ne postoji nigdje drugdje. 5. Trinity, Ratamahatta, Paran01d, Fleisher, Krule, PsYhOtYC, Ogulinac, SOLID, Snake, Purple Princess, John Clark, Aral, Arilyn, darksider, kill3r, mofo, Mighty, Little Evil Girl, djubre, Scorpio, djakon, Rondalf

• Hakiranje acc-eva

Quote from lord vader 77: “Osvrt na Rondalfof iskaz : na accu nije bio mijenjan pasword - pokušao sam ga mijenjati logavši se i skidajući Sorowa sa acca - nisam uspio - zna se zašto nije prihvaćen - zato što samo jedan alat ima tu mogućnost” Koji je to alat? Nije ni jedan od nasih "alata" jer mi imamo samo jedan, zove se Administratorski Tool. Pa me bas zanima obzirom da u njemu takve opcije nema, koji je to alat kriv za nesto sto mi ne mozemo uraditi. Quote from lord vader 77: “nitko nije optuž…

• Igra je zavrsena, u toku danasnjeg dana cemo vas obavijestiti o pobjednicima

• Pitanja za nagradnu igru

1. Koji je nick prvog GA na Ogame.ba? 2. Kako se zvao prvi BA na Ogame.ba? 3. Koji je nickname samozvanog "najveceg cheatera" Ogame.ba, covjeka zbog kojeg su se mijenjala pravila Ogamea? 4. Ogame.ba ima jedan UNI jedinstven u svijetu. Koji je to UNI i po cemu je jednistven? 5. Navedite barem 5 nekadasnjih BA i GA.

• Postupak igranja nagradne igre je slijedeci: 1. Otidjete na stranicu support.ogame.ba/ 2. Odaberete opciju Contact support. 3. U padajucem meniju odaberete Board. 4. Pod nickname upisite sto god zelite, pod mail unesite validnu mail adresu, jer cemo vam na nju poslati nagradu, pod subject upisite "Nagradna igra". 5. Upisite odgovore na pitanja, na iduci nacin: Quote: “1. Odgovor na prvo pitanje 2. Odgovor na drugo pitanje I tako na svih 5 pitanja.” 6. Kliknite na Submit na dnu stranice.

• Hakiranje acc-eva

Sto se tice backupa accounta, navedeni postupak se provodi ukoliko je do unistenja accounta doslo greskom ili namjernim radom Teamovca. U ostalim slucajevima se backup accounta ne radi, jer se radi o gresci i odgovornosti samog korisnika. Sto se tice dijela rasprave o tome da se do passworda doslo provalom na server, i koristenjem "nasih toolova", taj dio je nemoguc iz vrlo jednostavnog razloga. U nijednom trenutku nitko od nasih Teamovaca ne vidi password, cak ne vidi ni MD5 Hash. Kad bi netko …

• Dragi korisnici, danas slavimo 5 godina postojanja ove naše zajednice. Zajedno smo prošli puno toga, od prvih dana UNI1, pa sve do nedavne podjele na Slovenski, Hrvatski i Srpski Ogame sa redesignom. U cast ove obljetnice, danas u 20:00 ce biti organiziran mali kviz sa nagradama. U ovoj temi biti ce objavljeno 5 pitanja o povijesti naše zajednice, i podijelit cemo 8 nagradnih kodova. Odgovore cete davati na support.ogame.ba pod opcijom Board. Prvih 8 natjecatelja koji odgovore na sva pitanja toč…

• Hristos se rodi!

U ime Boga Koji je Ljubav, i u ime te i takve Ljubavi na koju smo prizvani, svi ljudi i svi narodi, pozdravljamo vas pozdravom istine Božije, pravde i večne ljubavi: MIR BOŽIJI - HRISTOS SE RODI ! Blagosloven venac novog leta dobrote Gospodnje !

• O.o Ja sam totalno zbunjen... Bilo kakva pomoc u objasnjavanju zasto bi ja trebao znati ko je Irish Man je vrlo dobrodosla... O.o