Search Results

Search results 1-20 of 21.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oh IceMan sto reci , stvarno lijepo oprostajni. Kad bih rekao da mi je zao sto odlazis lagao bih jer i sam se spremam napusiti ogame ovih dana sto slijede. Stiglo je ljeto dosta je zezannja da ne idem u sirinu , koristim ovu priliku da ti se zahvalim na posvrti i najavim i svoje povlacnje sa ovog servera. Nedavno sam napisao na svom zadnjem HoF-u neka se nitko ne ljuti sve je ovo samo igra. Eto ... sretno u RL sve ostalo je kako kazes receno u ingame pp.

• Moram se javiti i nakloniti , ovo je zbilja impresivan profit Dark jako lijepo I tata bi sine

• U naslovu je sve receno Pozdrav svim ogame-rima. Ne ljutite se vi koji se ljutite, sve je ovo show time, sve je ovo igra 09-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Borbeni brod 160 Oklopna krstarica 230 _________________________________________ Obranioc Giro [JUG] ________________________________________________ Mali transporter 77 Veliki transporter 47 Mali lovac 2 Krstarica 57 Borbeni brod 71 Kolonijalni br…

• Uhh sto reci, reciklera sam imao na knap jer je vecina jos uvijek vozala ostatke Rix-ove flote. Nekako sam na knap navukao Ovo je sedmi (7) HoF u pet (5) dana Mozda malo pretjerah al sto da se radi.. treba drzat korak za vodecim Inace ovo mi je druga rucna FS sa mjeseca na RU u ovih 5 dana. Posveta deckima iz Dh saveza , Italo brothers-ima te ekipi LaLaLa sa retro servera. Obranioc korektan full javio se i cestitao i pohvalio rucnu u sekundu 08-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u b…

• Ehh. sto sad napisati.... Rix- nocna ptica malo malo pa pokusa ofarmati nekog iz DH saveza. Ajd rekoh idem malo vidjeti kako decko zivi, kad doruckuje , kad ima rucak, vecera ,kad ide u kino itd Jos sinoc sam htio krenuti na njega i loviti rucnu na povucenu stacionazu ali posto sam bio na poslu ne nadjoh vremena zA rucnu. I dobro sam napravio. Rix spustio flotu i sa kolegom necu sad imenovati kojim napravio par pokusaja za moon koji nisu uspjeli. I to je bilo to. Pravi trenutak kada ce Rix tuzan…

• Evo jos malo da ne zahrdjamo. Mislio sam da cu ovu nedocekanu stacionazu morat lovit u rucnu ali bolje ovako i meni i obrani jer je dobio moon. Imam jajae sad opreznije, Posveta mojim DH rudarima, Italo brothersima te kromanjoncima sa retro servera 07-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Oklopna krstarica 353 _________________________________________ Obranioc walker [F A] __________________________________…

• A sto reci , mali ali slatki cisti zalogajcic.. Bit ce da je ovo cetvrti HoF u 48 sati More bit a nemora Posveta svim onima koji su je dobili i u prva 3 HoFa 05-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Oklopna krstarica 250 _________________________________________ Obranioc Darkan [EuPM] ________________________________________________ Mali transporter 20 Veliki transporter 7 Mali lovac 16 Veliki lovac 5 Krsta…

• Evo jos malo da podebljamo utiske od jucer Nije puno al covjeka veseli kad god se radi o reciklazi borbene flote Pozdrav mojim DH njubovima , bruderima i LaLaLa retro bolesnicima 05-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Oklopna krstarica 350 _________________________________________ Obranioc Car_kabum [JUG] ________________________________________________ Mali transporter 296 Mali lovac 11 Veliki lovac 53 K…

• Evo mene opet u ubrzanoj smjeni nakon rucne jutros FS sa mjeseca evo i jedne rucne na povucenu stacionazu u 2 sec. Da bude danas dva u jedan Nema se tu sto reci , pametnome dosta Opet posveta mojoj ekipi iz DH saveza , italo momcima i drustvu sa retro servera Nadam se da cu sa ova dva rucna HOF-a danas jedno vrijeme utisati galamđije 04-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Oklopna krstarica 295 Sonde za šp…

• Eto malo sam si dao truda pošto me pudlice na forumu prozivaju kaako puno pricam a malo radim. Pa evo jedna dupla dnevnica. Posto sam konacno recnuo flotu a ne VT rudarske morah to staviti ovdje Laganih 15 milja čistog profita baš će mi dobro sjesti ko hladno pivo nakon ćevapa Posveta rudarima , ženama, djeci i kućnim ljubimcima iz DH saveza, zatim Italo brothers-ima te ludoj La LA La ekipi sa retro servera 04-06-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] _______…

• Quote from esoes: “lijepe si flotice izgradile na IO kako vidim, samo dark i raider rokaju ostali kmeče kako oni "ne koriste..." kako su u top 5 a nemaju nista s "..." jok, eto ja imam a nisam top1 bravo raider cepaj mali” Vidi ovo malo balavo stvorenje, Moras i ovaj HoF zagaditi svojim glupostima i vodjenjem brige o drugima. Ajd vrati se u rupu iz koje si izpuzao i pokupi koji ban usput. Ako cemo oko HoF-ova ja sam ih vec nekoliko napravio samo mi je ispod casti tu petljati i stavljati HoF kad …

• Napad GG lijepo uoceno obrana ?? E moj susjed pa ko zadnja njubara uletis u falangu. Drzat sirom oci otvorene po susjedstvu kad radis takav FS kakv si napravio. Al eto da si znao da ces dobiti moon opet bi to ucinio siguran sam FR :beer:

• Prodajem 1 mil deuterija

CroLiPa - - Ress

Kao sto pise u naslovu hirno prodajem 1 milju deuta iskljucivo za metal ponude na ingame

• Hahah djecace, pa daj jos jednom procitaj moj prvi post. Tamo lijepo pise takva su pravila i tu se nista ne moze isto tako nigdje nisam branio Yakuzu da nije noob odigrao je tako i to stoji. Zato nemoj molim te izvrtati moje rijeci jer vidim da te zabolilo to sto sam spomenuo da je ovo kupljena falanga. Nista drugo nisam nadodao a ti me isparavi ako lazem. Ponekad istina boli i bas me zanima kako CM ili DM nema veze sa igranjem :lol: Sto se tice mene , ti o meni neznas nista pa te molim da ne dr…

• Eh.da..... Nekada se kad dobijes moon morao par dana utorsiti da bi slozio falangu lvl 5-6 a sad ako imas para da bacas na browser igru slozis falangu u 5 min. Mnogi to jos nisu skuzili kao i YAKUZA i sad su platili recikliranjem ko zadnji noobovi. Jedina utjeha je da ce konacno uskoro otvoriti retro server bez komadera i CM pa da svi budemo ravnopravni ovako igra nema bas previse smisla ali pravila su takva i moraju se postivati. Napadaci GG ako vas to veseli, meni je drago ali siguran sam da s…

• Cestitka na prvom Hof- , prvij je uvijek prvi iako je tesko sad u startu imati extra profit. Recikliranje flotica je pocelo i sezona je otvorena GG napadac FR obrana , uni je tek poceo rudnici rade 110% na sat :phatgrin:

• Kad bih ovako svaki dan po jednog reciklirao odmah bi potpisao Posveta deckima iz saveza. Nece vise biti napada bez povlacenja na javljanje bar odredjeno vrijeme. 1434207631-topblanc.png Flote se nalaze u borbi: 2016-05-14 04:18:49 Napadač CroLiPa [D-H] 90% | 80% | 90% Krstarica 15 Borbeni brod 30 Oklopna krstarica 29 VS Obranioc woker [No1] 60% | 60% | 50% Mali transporter 8 Veliki transporter 2 Mali lovac 2 Veliki lovac 7 Krstarica 37 Recikler 3 Sonde za špijunažu 12 Solarni satelit 11 Raketob…

• 13-05-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač CroLiPa [D-H] ________________________________________________ Mali lovac 33 Krstarica 20 Borbeni brod 25 Oklopna krstarica 15 _________________________________________ Obranioc rizLA [No1] ________________________________________________ Mali transporter 21 Mali lovac 188 Veliki lovac 2 Krstarica 12 Kolonijalni brod 1 Recikler 5 Sonde za špijunažu 5 Solarni satelit 5 Raketobacači 24 Mali laser 32 _______________________________…