Search Results

Search results 1-20 of 334.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lagano 8) 20-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Oklopna krstarica 378 _________________________________________ Obranioc WAR10CK [S-G] ________________________________________________ Mali transporter 20 Veliki transporter 146 Mali lovac 81 Krstarica 17 Borbeni brod 3 Recikler 23 Sonde za špijunažu 35 Bombarder 2 Oklopna krstarica 31 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač Mc…

• Posveta ide za lizarde koji hof znaju da vide samo uz tone CM-a ili da ga uopste i ne vide a da pritom pisu svasta po forumu 8) Naravno da ne zaboravim da spomenem vise promasenih pokusaja rucne 14-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Veliki transporter 70 Mali lovac 3.000 Krstarica 300 Borbeni brod 317 Oklopna krstarica 300 _________________________________________ Obranioc MMADMAN [S-G] ________________…

• Jos jedan lagani subotnji farming 13-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Krstarica 306 Borbeni brod 317 Oklopna krstarica 300 _________________________________________ Obranioc MMADMAN [S-G] ________________________________________________ Veliki transporter 44 Mali lovac 271 Recikler 195 Solarni satelit 69 Raketobacači 900 Mali laser 40 Veliki laser 70 Gaussov top 11 Ionski top 10 Mala štitna kupola 1 V…

• za mix

CarmineGalante - - Ress

Prodajem 5M deuterijuma za mix = 2.5 / 1.5 / 1 ingame: McGregor

• Lagani subotnji farming 8) 13-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Oklopna krstarica 300 _________________________________________ Obranioc Daredevil [OSS] ________________________________________________ Veliki transporter 160 Krstarica 1 Recikler 205 Oklopna krstarica 5 _________________________________________ Poslije bitke ... Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Okl…

• 09-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Veliki transporter 100 Mali lovac 2.750 Krstarica 315 Borbeni brod 320 Oklopna krstarica 274 _________________________________________ Obranioc TitanicHydra [S-G] ________________________________________________ Mali transporter 20 Veliki transporter 22 Mali lovac 665 Recikler 36 Solarni satelit 50 Oklopna krstarica 7 Raketobacači 610 Mali laser 406 Gaussov top 34 …

• Rekreativna voznjica cisto da potpalimo motore 8) poz za sve drugare 8) 07-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Oklopna krstarica 154 _________________________________________ Obranioc DrScMagle [UFB] ________________________________________________ Mali transporter 6 Veliki transporter 61 Veliki lovac 15 Krstarica 40 Borbeni brod 32 Recikler 12 Raketobacači 205 Mali laser 36 Mala štitna kupola 1 Velika š…

• Spijuniram odbranu, a on mi instant ispuca neke IPR :lood: http://prntscr.com/9zp9hm 8)rezultat je ispod , a profit nije bio u prvom planu 06-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Mali lovac 866 Krstarica 333 Borbeni brod 300 Oklopna krstarica 101 _________________________________________ Obranioc popovica [S-G] ________________________________________________ Mali transporter 31 Veliki transporter 26 Mali…

• Obrisao mi se acc na Andri, a ovaj brzinac mi solidno odgovara. Vidis i sam

• Ovo je najbolje koliko sam mogao da prodjem s' obzirom na flotu, vreme, rece i sve ostalo.Posveta za sve ingame frendove a specijalna za slayer-a i za rentane rece 8) fr pa opet ofc 04-02-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Veliki transporter 300 Mali transporter 116 Mali lovac 1.415 Krstarica 363 Borbeni brod 300 Oklopna krstarica 101 _________________________________________ Obranioc mali66 ______________…

• 31-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Mali lovac 1 Veliki transporter 100 Borbeni brod 293 Oklopna krstarica 100 _________________________________________ Obranioc WAR10CK [S-G] ________________________________________________ Mali transporter 70 Veliki transporter 102 Mali lovac 265 Veliki lovac 75 Krstarica 50 Borbeni brod 6 Recikler 9 Sonde za špijunažu 30 Bombarder 12 Oklopna krstarica 2 __________…

• I sitno je bitno 8) Odbrana odgovorila slanjem 10 IPR-a ?( poz za sve ... fr pa opet :phatgrin: 31-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Borbeni brod 280 Oklopna krstarica 100 _________________________________________ Obranioc MARCA911 [XXX] ________________________________________________ Veliki transporter 46 Mali lovac 3 Veliki lovac 74 Krstarica 28 Borbeni brod 28 Recikler 11 Sonde za špijunažu 13 Rake…

• Nije ovo nesto sjajno, ali cisto da se vozimo malo. Zasto da zardjaju motori ove male flote 8) A i nesto mi se ne svidja ova odbrana u okolini :pardon: PS. Bio je jos jedan udar na drugoj planeti sa cca 1.5M profita tako da nisam lose prosao POZDRAV ZA SVE DRUGARE :beer: 30-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Mali transporter 288 Mali lovac 1.500 Krstarica 300 Borbeni brod 150 Oklopna krstarica 100 _____…

• Lagani farmingfr 16-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Krstarica 150 Borbeni brod 51 Oklopna krstarica 22 _________________________________________ Obranioc Crank [OSS] ________________________________________________ Mali transporter 50 Veliki transporter 165 Mali lovac 301 Veliki lovac 150 Krstarica 14 Kolonijalni brod 3 Recikler 3 Solarni satelit 50 _________________________________________ Poslije b…

• Ako ja ne mogu iz 6 puta da dobijem moon, zasto da ne podelim drugi ili treci moon iz prvog puta Fino sam se ja omrsio ovde, a odbrani je sad puno laksePozdrav za sve... 13-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor [SGA] ________________________________________________ Krstarica 114 Borbeni brod 40 Oklopna krstarica 15 _________________________________________ Obranioc Crank ________________________________________________ Veliki transporter 49 Mali lovac 1.143 Ve…

• Klasican spy & fly za prvenac posle dugo vremena. poz za sve koji me znaju :sniper: 12-01-2016 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi: Napadač McGregor ________________________________________________ Mali lovac 400 Krstarica 130 Borbeni brod 40 Oklopna krstarica 15 _________________________________________ Obranioc WAR10CK ________________________________________________ Veliki transporter 58 Mali lovac 115 Veliki lovac 18 Krstarica 21 Borbeni brod 10 Recikler 10 Sonde za špijunažu 12 …

• bravo mrazek... ajde da vidim brz FR i manje da spavas hvala na posveti i manje da spavas odbrana fr

• Quote from daksi: “a jesi omastio brčine hehe,bravo žemlja gg/fr”

• Kupujem deut za kristal

CarmineGalante - - Ress

Ingame : CarmineGalante ostatak cemo u PP