Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Novi Univerzum

sLaSh - - Rasprave OGame-a

Quote from Shavano: “kad se novi uni bude otvarao dobicete obavjestenje na forumu, dakle kad nam jave da krece i mi vama javimo... receno je vec 1m puta da mi nemamo nista sa tim kad se otvaraju novi uni”

• Mjesec - kako je to moguce?

sLaSh - - OGame FAQ i pitanja

da, moguce je da ga ne dobis nikad ... takva je igra od kad je uveden mjesec u ogame jednostavno nemas sreće ovdje lock

• Ingame pravila

a koliko je proslo od tvog posljednjeg logina?

• slash

sLaSh - - Forum

natrag

• slash

sLaSh - - Forum

nema me do petka

• Nastavak na temu ''Aooo-a''

sLaSh - - SpamBoard

ja ne znam za nijednog člana tima da je tinejđer ima ih kojima su djeca tinejđeri ... valjda se i to računa onda xD nego, koje si ti to ilegalne kopije ogame-a bio coma? onak, informativno samo pitam...

• Pokloni :D

Quote from Zubic Vila: “ovo s oklopnima mi se ne svidja,imam nanite 7 pa su dovoljno brzi... al ovih par stvari je stvarno lijepo slozeno,po meni pocelo sa 30% sansa za moon....napredak ” a meni se na .us taman zavrsavaju laseri na 12 danas ... meni ovo odgovara savrseno kao carobnjaku i njegovim milijunima

• Vracanje u igru

eee Vespariane tebe pa stvarno dugo nije bilo javi se na pp ako zatreba sta ovdje da zakljucam

• ja cu usmeno opomenut i njega i tebe papka koji mislus da si moderator ... to je isto zabranjeno pravilima pazite na rječnik

• fuckajte se s francuzima ... svi nas se boje ionako

• Pokloni :D

nema dodatnih objasnjenja

• da, aks je

• pitanjce :D

bit ce javljeno

• Quote from deka_ns: “kada je dolazila verzija redizajniranog ogame prije 2godine il kolko vec unistio sam sve planete i moonove i izbriso sve acceve , (tek danas vidim , da sam vjerovatno pogrijesio) apdejt ko apdejt njemci nikad nisu napravili dobar apdejt prva i najveca greska uvodjenje oklopne krstarice tad su unistili igru , a ovo kako ide sad graficki sta ces treba oguglat i na to , za koji mjesec sve ce ovo biti uobicajeno i zaboravicemo na ovu raspravu :pardon:” ma promasaj je bio sto smo…

• Starost acc

samo kod aktivacijskog maila ... dakle ingame nema mogucnosti da pogledas a sto se tice ovoga da li ingame tim moze to provjerit, to ces saznati preko tajnice ili na IRC-u tako sto njih kontaktiraš ...

• Ne mogu uc' na acc.

onda očito gori na chromu ... brisi cache i cookies i te stvari pa ako jos neide, reinstall dodataka itd

• Crna Materija

potrošio si možda na trgovca? ne može materija sama od sebe nestati što se brisanja tiče, acc se ne briše samo od KUPLJENE materije, ti ovih 8k materije nisi kupio nego dobio na acc-u imaš FAQ o igri ovdje: board.ogame.ba/board198-ogame-…tika/board29-ogame-f-a-q/ malo prolunjaj tamo ... svašta piše ... a za sve sto te jos zanimaju detalji imas me na pp vidim vec i sada

• nestanak flote ???

to pa jest cudno ... vidim da si jucer ovo postao, jesu se mozda pojavili u međuvremenu? jer znalo se desavati da nestaju na neko vrijeme

• slash

sLaSh - - Forum

evo me s malim zakašnjenjem

• slash

sLaSh - - Forum

odsutan do petka