EPIC NAMESTANJE BORBE - Itachi [A-F], [A-F], JigSaw [A-F], [A-F], The big boss [A-F] vs M3sInj0 [Elite], NjoNjooo [Elite], andrejbn [RAD], CR7 [Elite], Enolls [Elite] - 79.841.000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• itachi1uchiha wrote:

andrejbnDraco wrote:

Ko gubi ima pravo da se ljuti i to sam vec rekao 8) Vas savez AF 90 % na Draco ljudi ne voli jer ste jako bezobrazni klinci i umislili ste da mozete sve srusiti ali nije tako , mene napadas Itacki a javljas mi se da ti pomazem u napadima pa kakav si ti to covjek..kakav ajde reci ? bolje niste ni zasluzili .

Kad sam te poslednji put napao? Od one tvoje poruke te nisam ni pomislio spijati ...

I ko je prvi trazio da se udruzimo? Aj molim te reci :) ili oces da kopam po inboxu ?

to sto su te ovi iz elite ISKORISTILI to ne znaci da te i oni nece na prevaru razbiti ko i nas :), a ti si samo jedan od wanabe's koji ce uskoro pasti ..

AJOJ DAAA!! KO JE PLAKAO KO BEBA PRE POLA MESEC I CVILIO TU , AJDE JEDAN NA JEDAN AKO SMES, kad nisam imao flote, a sad , AKS , pa zar nisi rekao kako samo kukavice idu u aks?
      ajde sa ovog threada, smaras i samo ispadas glup

GG za napad ponovo, super ste
      Samo da te pitam jesi li me spijunirao i napadao pre par dana ,i posle ste krenuli da napadate Mesinja i javljas mi se sa sledecom recenicom : Znam da nismo u najboljim odnosima ali idemo u napad na Mesinja i mozes li poslati svoju flotu da cuva mi planetu ako oni krenu na mene ,jel tako bilo ? Jos si mi rekao i ako vam pomognem to ne znaci da mene necete napadati ajde sad budi covjek pa reci istinu . Iskreno dobili ste sto zasluzujete ,ako se sad ne smirite jos gore cete sledeci put proci sa napadima ,jer vas bezobrazluk nema granice
    • ahah ma Andreje, i ti se pokrij usima, ti i ove varalice mi ne mozete nista, mozete samo na prljav nacin, drugacije ne znate, a vise ni tako nece moci :)..

Samo mene zanima, kako cete sledeci put neki HOF da napravite?
      2 acca pa namestanje borbi, ili cete uceniti nekog da ostavi, jer mu znate gde zivi?

Pozdrav od mene definitivno sad :)
    • itachi1uchiha wrote:

ahah ma Andreje, i ti se pokrij usima, ti i ove varalice mi ne mozete nista, mozete samo na prljav nacin, drugacije ne znate, a vise ni tako nece moci :)..

Samo mene zanima, kako cete sledeci put neki HOF da napravite?
      2 acca pa namestanje borbi, ili cete uceniti nekog da ostavi, jer mu znate gde zivi?

Pozdrav od mene definitivno sad :)

Samo gubitnik takav kao ti moze napisati citavu stranicu o tome kako je napadnut i zaliti se ,a napadao si 90 % ljudi u Draco universumu i meni nesto pricas . Ovo je igra u kojoj se ratuje a u ratu i ljubavi sve je dozvoljeno . RASTURENI STE I DOVIDJENJA VISE !
    • nevjerojatno gadno,jbg taj adrenalin prije udara ti ne dopust da kliknes povrati(ne ovo :puke: ) jbg nekad je bolje da logika pobijedi FR decki.
      E da ANDREJ aj se vrati na andru njube volim kad mi prijetis da cu dobiti ban sto sam ti rekao da si smijesan takoder nedostaju mi tvoje porukice koje me nasmijavaju :lol:
      Jos jednom decki FR i u lov :huntsman:
    • prvo da naglasim da ne igram ovaj uni, ne poznajem niti napadače niti obranu..ali ovo ovdje je turbo, uber, mega ili kako vec hocete njubovski izvedeno da sam se jednostavno morao logirati i komentirati..stvarno mi je nepojmljivo da ste ostavili napad iako ste znali da ovaj (falangator jeli lol) nije tu.. kad ste spoznali da isti nije tu kad je trebao biti, a da je obrana pritom bila online (morali ste znati status) istog trena se klika ''povuci'' ..zašto? nemate falangu + ne znate što vam se sprema + koliko sam skužio letili ste na savez s kojim niste dobri..
      ili pak ako obranioca nema online, ide usporavanje pa makar i došao zadnji min. ( bar se flota ne gubi)
      ne isplati se biti tvrdoglav (bar ne u ovoj igri) skužit ćete ako dosad niste

bože svašta sam vidio, ali ovakvo nešto još ne..poklopite se ušima i radite fr
      ovo je sasvim regularna borba, nadmudrili su vas stoga obrani sve čestitke, a vama noobarama želim fr, ovo vam je škola

The post was edited 3 times, last by just4you ().

• Ljudi ovo je jadno :( .... meni je uvijek bila cast i kad padnem posteno i kad nekoga skrsim posteno i opet sam ga postovao ..... Na svakom serveru ima po 300-400 igraca i uvijek mora doci do podvale ili namjestaljke da bi bio neki veci fight :| JADNO :|

Jos zalosnije je to sto je mentalitet nas ljudi sa balkana takav da smo takvi i u stvarnom zivotu ... samo gleda ko ce koga za*ebati da bi preko njega profitirao i stekao slavu :(

AF-ovci VFR vama ... Uchi mi smo letjeli na startu servera zajedno ... Dok nas Crvene Wukove (RDSR) nisu poceli banovati za gluposti ... nepostojeca IP pauza , pa pushing sa 2 k metala ....ccccc (ako nekoga ne mozes pobjediti uvijek ga mozes banovati ) XD :D Jadno ...Jadna je ba domena i sve na njoj :D
      After Fight With Gnjida X(
      U can Recycle In Peace (R.I.P.)
      :love: 8o

• Eto, i sam vidis sa cime mi DECA imamo posla... Ja nemam vise reci za ovo... al neka, nek uzivaju u profitu, krvavom, al sve ce se to vratiti :)

tako je vreme jbg

Leteli leteli i povukli aahhhahah ,al oprosteno sve :)
      Hvala :)
      Jbg, banovi su stvarno leteli , kao da imamo 10k igraca , pa ajd xD

ma haos.. ovo ne prolazi bez bana na org-u, al jbg, GO/GM nece jos par dana ni videti ovo, kad vidi samo ce lockati i arhivirati zbog spama, jer vezice vezice vezice :)

gigi, znas sve sam, jbg

a just4u , sta da ti kazem, naklonjenost ili licno misljenje je tvoja odluka, a , ja i dalje nebi povukao, da znam da je ovako bilo, jer neka, nek se igraju deca , plakace uskoro
    • itachi1uchiha wrote:

Eto, i sam vidis sa cime mi DECA imamo posla... Ja nemam vise reci za ovo... al neka, nek uzivaju u profitu, krvavom, al sve ce se to vratiti :)

tako je vreme jbg

Leteli leteli i povukli aahhhahah ,al oprosteno sve :)
      Hvala :)
      Jbg, banovi su stvarno leteli , kao da imamo 10k igraca , pa ajd xD

ma haos.. ovo ne prolazi bez bana na org-u, al jbg, GO/GM nece jos par dana ni videti ovo, kad vidi samo ce lockati i arhivirati zbog spama, jer vezice vezice vezice :)

gigi, znas sve sam, jbg

a just4u , sta da ti kazem, naklonjenost ili licno misljenje je tvoja odluka, a , ja i dalje nebi povukao, da znam da je ovako bilo, jer neka, nek se igraju deca , plakace uskoro

ovde jedino ti spamas..ajde evo sazaljevam te jesil srecan?hah smiri se malo..pohlepa ce da te dokrajci na ogame..
    • winnetou9 wrote:

Djeco naucite razliku izmedju namjestene bitke i prljave igre...

Nemojte se bezveze sramotiti, i nadati nekim banovima ingame, ljudi su vas posteno razvalili.

Neko nauci ogame na tezi nacin, a neko na jos tezi, tako vam je to.

Napad FR i drugi put pametnije.

Odbrana GG.
      svaka ti cast na komentaru..svaka ti je na mjestu..ja kad god sam bio pohlepan nadrljao sam..tako ste i vi isto udarili na Mesinja lik 1 na statistici ,igra 20 sati ogame od 24 sata..vas 4 na njega jednoga..sa namjerom da ga smaknete..ali .. malo ste se zeznuli i pomirite se s tim ,sto pre to bolje .
    • Joj al se ovaj Itachi isplaka i nakuka.. :rofl: :rofl:
      Sine kako je vec receno, razlikuj NAMJESTENO od PRLJAVOGA!!
      Al citajuci tvoje postove, nemas ti pojma o cemu ja pricam..ti si sebi zacrtao neki pravac i ne odustajes..al sve to zato sto ne zelis vjerovati da su vas skinuli na posten nacin..ti ako nisi zaplakao kad si vidjeo crven izvjestaj, onda nije niko na svijetu..

GG
    • just4you wrote:

prvo da naglasim da ne igram ovaj uni, ne poznajem niti napadače niti obranu..ali ovo ovdje je turbo, uber, mega ili kako vec hocete njubovski izvedeno da sam se jednostavno morao logirati i komentirati..stvarno mi je nepojmljivo da ste ostavili napad iako ste znali da ovaj (falangator jeli lol) nije tu.. kad ste spoznali da isti nije tu kad je trebao biti, a da je obrana pritom bila online (morali ste znati status) istog trena se klika ''povuci'' ..zašto? nemate falangu + ne znate što vam se sprema + koliko sam skužio letili ste na savez s kojim niste dobri..
      ili pak ako obranioca nema online, ide usporavanje pa makar i došao zadnji min. ( bar se flota ne gubi)

ovo je sasvim regularna borba, nadmudrili su vas stoga obrani sve čestitke, a vama noobarama želim fr, ovo vam je škola
      sve je receno :)
    • slavonac_uni1 wrote:

Quoted from "just4you"
      prvo da naglasim da ne igram ovaj uni, ne poznajem niti napadače niti obranu..ali ovo ovdje je turbo, uber, mega ili kako vec hocete njubovski izvedeno da sam se jednostavno morao logirati i komentirati..stvarno mi je nepojmljivo da ste ostavili napad iako ste znali da ovaj (falangator jeli lol) nije tu.. kad ste spoznali da isti nije tu kad je trebao biti, a da je obrana pritom bila online (morali ste znati status) istog trena se klika ''povuci'' ..zašto? nemate falangu + ne znate što vam se sprema + koliko sam skužio letili ste na savez s kojim niste dobri..

sve je receno :)

potpisujem