zafir {EuPM} vs AmonRa {HoP}- 4 200 000 000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zafir {EuPM} vs AmonRa {HoP}- 4 200 000 000

FR
      Fala LILENDA za recikleri

Bitka: :borg:
      Veliki lovac 8.647

Napadac Zafir [EuPM]
      Oruzje:: x% Stitovi: x% Štitovi: x%
      B.brod. 20.160
      Oklopna krstarica 20.357

Napadac Zafir [EuPM]
      Krstarica 33.841

Napadac Wolwerine [EuPM]
      Sonda za špijunažu 69

Obranioc AmonRa [HoP]
      Mali transporter 1.010
      Veliki transporter 985
      Mali lovac 23.629
      Veliki lovac 3.871
      Krstarica 8.628
      B.brod. 9.184
      Kolonijalni brod 2
      Recikler 38.517
      Sonda za špijunažu 3.519
      Bombarder 190
      Razaraè 797
      Zvijezda.S 1
      Oklopna krstarica 19.060
      Mali lovac 22.923
      Veliki lovac 2.774

Napadac Zafir [EuPM]
      B.brod. 18.868
      Oklopna krstarica 19.992

Napadac Zafir [EuPM]
      Krstarica 22.578

Napadac Wolwerine [EuPM]
      Sonda za špijunažu 15

Obranioc AmonRa [HoP]
      Zvijezda.S 1
      :cookie:

Na ovim koordinatama u ruševinama sada pluta 680.595.600 Metala i 450.655.200 Kristala

Tvoji recikleri imaju maksimalan kapacitet od par jedinica. Kod mete se nalazi 671.595.600 Metala i 441.659.400 Kristala. Ti izvlacis 344.100.000 Metala i 344.100.000
      Kristala.

Tvoji recikleri imaju maksimalan kapacitet od par jedinica. Kod mete se nalazi 318.495.600 Metala i 88.782.900 Kristala. Ti izvlacis 318.495.600 Metala i 88.782.900 Kristala.

Napadac je pobijedio borbu! On uzima 15.788 metala, 460.977 kristala i 17.319.557 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 1.233 metala 15.298.468 kristala i i 80 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 1.500.000 metala, 12.600.193 kristala i 601.589 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 10.045.451 kristala i 305.272 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 5.022.725 kristala i 152.636 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 2.511.363 kristala i 76.318 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 1.255.681 kristala i 38.159 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 627.841 kristala i 19.080 deuterija.
      Napadac je pobijedio borbu! On uzima 0 metala, 313.920 kristala i 9.540 deuterija.

Profit oko: 380M
      Ako raèunamo moj plus od stifa a HoPa CuPa minus....
      Tvoji recikleri imaju maksimalan kapacitet od par jedinica. Kod mete se nalazi 519.971.700 Metala i 103.800 Kristala. Ti izvlacis 519.971.700 Metala i 103.800 Kristala.

UKUPNI PROFIT: 1.000.000.000

Od: Abu-Ilah [x:xxx:x]
      Za: zafir
      Naslov: bez naslova
      Datum: 22.12.2012 06:57:56
      vrati odgovori prijavi
      ;) doces i ti na svoje ;)

:lol: :lol:

The post was edited 1 time, last by zafir ().

• -Abu-Ilah- wrote:

prntscr.com/mwkm5

Ti znas koliko sam te puta ja okacio na forum ;) znas i zato ti opet svecano obecavam doces ti na svoje ;) ako se zadnji smije najsladje se smije ;) :borg:

Bravo zafire svaka čast !!!

Ajde ti Abu zovi teodena i on tvoje frendove vrijeme je je da ti salju transport nakupilo se po planetama, tri dana ti nisu slali po 200-300 VT x 10 - 11 planeta
      vuk dlaku mijenja ali čud nikad (uni13 majka svih unia)

The post was edited 1 time, last by RoTT ().

• -Abu-Ilah- wrote:

prntscr.com/mwkm5

Ti znas koliko sam te puta ja okacio na forum ;) znas i zato ti opet svecano obecavam doces ti na svoje ;) ako se zadnji smije najsladje se smije ;) :borg:

Botko da nepisem 2 puta iste stvari

prntscr.com/mwm86

Evo da ne mora DonVitoDeLaGnjida dva puta pisati isti post.

DonVitoDeLaGnjida wrote:

-Abu-Ilah- wrote:

sta radim FR salje mi se resurs svaki dan evo javno priznam u cemu je problem ??? jaci mi salje i sta je tu problem ? zato sto vama nema ko slati ? vi svi posteni ???
      zar je uopste dozvoljeno i ako jaci slabijem salje da salje neograniceno ???

-Abu-Ilah- wrote:

promjenio lik aceva koliko ja carapa ni jednu flotu nije FR i zato nema GG ! lako je sa tudjim trudom kititi se, kad budes svojim trudom napravio flotu od 0 pa do neke cifre i skrsis a bar i ovakav hof recu ti GG !
      Ako je promijenio 2-3 acc-a u 3-4-5 god.tebi druze mnogo smrde noge xD .... A u prethodnoj recenici sam kazes salju mi pa sta ... onda u ovoj pises lako mu je kititi se tudjim perijem - FR tvom razmisljanju xD

-Abu-Ilah- wrote:

i sve te face ovo ono daj ba skulirajte se opustite se ovo su samo brojevi kontas bagro samo brojevi i ovo je nama ubijanje vremena kad ga imamo slobodnog ovo nama nije bolst ko pojedinim likovima
      Ubijanje slobodnog vremena od 2-6-7 ujutru ...pri tome jedan akter zaspe od umora koliko je imao viska slobodnog vremena xD Kako shavano sam juce rece praviti Hofove pratiti i sta ja znam ... ne moze covijek da se hvali slobodnim vremenom :D

BTW : Nisam ni na cijoj strani samo me ubode par recenica u istom postu u oci , koje su pri tome u debeloj suprotnosti :D

GG - FR svima ... Vi se prepucavajte ali Zafo opali jednog drugome uze carape .... tj RU xD.... Ali bar ste se zezali ..znam i ja nekad ostati do jutra na Ogameu sa drustvom i bez profita i super mi bude :D

:lol:

Jel istina da će sad bit ogame: jump, pick, kick igrica!? :valj:

• 8|
      zafko nam se vratio
      ajde zafko GG mada u naslovu fali wolv za kojeg smatram da je zaslužan al ajd i ti nešto znaš
      obrana FR + ExtraGG što se nastavlja sa igrom

Abu tebra pa nezaju oni šta je bila UNI 13
      Neznaju oni šta znači vidjet napad na moon spustit metal da uzmeš što više kikija i deuta te naravno ostavit fllet
      Postat pad i napisat broj štete = broj prijateljstva

Nemaju oni volje kad ispuše flote da rade FR ... pa jednostavnije je uzet xyz acc sa flotom i ajmo o5 ganjanje kao

Bolje im se ne pravdaj nego klikaj flotu pa udri ... kad več radiš VFR 8)

Ajmo ajmo nek flotašima flote lete, nek se štete rade za deut ne brinite ... nije zanimljivo samo FS raditi 8)
      Ajmo rudari transporte i kopat dublje ... da imamo deuta za prodaju ...
      Ajmo kornjače dižite ABRove jer šišmiša ima moreeeeeeee
      A vi pičiči što sa MO igrate pa onda iskačete ... ma bolje da u MO ostanete ... za drugo i niste !
    • Sweet Mary Jane wrote:

A vi pičiči što sa MO igrate pa onda iskačete ... ma bolje da u MO ostanete ... za drugo i niste !
      a ti da skratis jezik malo? inace bi ti za ovo dao opomenu al eto necu posto bi bilo moze mu se pa daje i tako neke spike... Imam pravo igrati kako ja hocu, tj necu, ako me razumijete... Ne znam jel se ovo odnosilo na mene ili zafira jer smo obojica bili u mo koliko ja znam, al svejedno pazi sta pises...

:chinese: KUPITI, NON IZGRADITI :chinese: