Subzero uzvraca udarac

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ~Bravo~ wrote:

Ma stormi, mogu oni izmisliti sta hoce. Ova grupa njabova doktora ne moze uhvatiti ni u ludilu..

Doktor ginekologije ali u veterinarskoj stanici donja mahala. S redovnim pregledom nad pacijentima plivač ( koji kako je otplivao svoje vise ne dominira niti ovdje) sef kurajbla itd.....

I Gogi još jednom čestitam. Inače kad se svinje drže, tj tove kako bi se na selu reklo, onda ih gazda seljak navikne gdje ce se hranit a gdje ce sra.t u svom oboru. Tako si i ti Gogi namamio bravca, pardon Brava ovdje u ovu svinjaru od topica, i on jede napoj ( tvoj prvi post) i ser.e u ovom svom ćošku svinjare ( foruma).
    Ipak si izdominirao doktora Gogi a da on nije toga ni svjestan. Od kad si ga izdominirao tj. izmanipulirao, prestalo je smrdit po drugim dijelovima foruma, jer bravac pardon Bravo ( đon aka đoni ) zadovoljan sa svojim praščićima ( plivač, Mašina aka otplivao, kurajbla ) zadovoljno rokće i skakuće , kako sam već rekao u svom ćošku.

Uz poruku rottu daj molim te počisti svinjaru, Svinjokolja će uskoro, izvući ću ga ja sam van sa sajlom.

( MOD - ovi nadam se da shvaćate metaforu, nije forum svinjara, barem dok bravac aka bravo preživa u svom ćošku)

i evo jedan jedinstveni primjer izlaska bravca aka bravo i njegove simpatične ekipice iz modusa

The post was edited 7 times, last by kili ().

• Joj da ! Umalo zaboravih ! Imam neke veze po njemačkoj pa kad im prezentiramo situaciju na ovom forumu ja sam 100% siguran da će ga prihvatiti i uvrstiti u svakidašnji ogame svijet na svim postojećim serverima, kao neizbrisiv trag što ga ovdje ostavi nesvakidašnji tenkre bravac aka bravo

johnny bravo aka bravac transporter <------ :)

The post was edited 1 time, last by kili ().

• Gogi trebas malog tekkena odvesti kod sebe na selo malo, decko nije sav svoj u zadnje vrijeme.
    Neka udahne cistog zraka i vidi prirode, mozda mu pomogne kao terapija :)
    ....Svi bježe u nekakav svijet Virtualnosti, misleći da su tamo Bogovi....

....da im nema ravnih, da im ne može niko ništa, a realnost je surova i bolna....

....To će tek da shvate kada im se sruši Virtualni svijet....
  • ~Bravo~ wrote:

Pazi one njabine sto je svoju frustriranost i gnjev, jer ga je doktor nekad negdje dominirao, prosipa u 03 i 04 h na forumu..
    Sinko, potrazi strucnu pomoc i cekam sankciju za te bljuvotine.

GLogisa, sta kaze nas narod : Svugdje je bolje glogisi nego u gacama ? :lol:

Dobar dan čika bracav. Nešto si mi ko kad ostao bez texta ? Pošto se s tobom nemože vodit argumentirana rasprava, hvala što si mi dao odgovor na moj kvalitetan opis tebe i tvoje male simpatične ekipice za rekreaciju : This post has already been reported. Je.beno je to kad maca popapa jezik.

Ali da ti tata objasni. Sinoć sam malo čitao po forumu, i naletio na neke tvoje postove. Odmah me takav proljev uhvatio da ti opisat ne mogu, Istovario sam se oko pol 11, i legao spavat. Naravno pošto je moć tvojih repetitivno-glupoih postova toliko jaka potjeralo me ponovo da se istovarim, i morao sam u sitne sate ponovno na mjesto gdje Johnny Bravo aka Bravac živi i gdje car ide pješke. Pa reko nemože to tako, moram ti napisat i objasnit neke stvari.

I pošto mi je ustavni sud ovog foruma obrisao post evo da ponovimo:

Johnny Bravo aka Bravac transporter

Brod bi bio pogonjen turbomodus pogonom, a mogli bi ga korisiti igrači koji su u modusu, te rasipati gluposti diljem univerzuma.Izgradnja bi koštala 100 metala i 10 kristala, te bi imao kapacitet od 25000 natovarenih gluposti.Uvjet za izgradnju : igrač bi morao napisati najmanje 70 jadnih i glupih komentara na forumu te provesti barem 2 dana van MO u mjesec danaMana : transporter se ne bi mogaom pokrenuti ako igrač izađe iz modusa

Ovo ti je onda odgovor na tvoje optužbe kako netko piše na forumu u sitne sate

The post was edited 4 times, last by kili ().

• Ajde stražaru prestani da se čepiš svakome ko je na nekoj funkciji.

Sad si i na MOD-ove prešao...

Imaš li ti kičme ?(

p.s. za sve važi : Molim Vas bez ružnih reči, pa nismo u OAC savezu na kružnim porukama :dash:

U Spamboardu - Strašno - Smešno - Stražar :dash:
    This post has already been reported.
    De objasni nam stražarko šta si sad reportovao života ti ?

The post was edited 4 times, last by PČELICA SUZY: ispravljen tag saveza ().

• Dark Templar wrote:

kada se pređe granicu onda se pređe. to se riješava po kratkom postupku. nadalje ne želim više vidjeti uvrede i omalovažavanje. prešli ste svu granicu tolerancije. iako ne želim, neće mi biti teško popuniti klupu banovićama koja bi se polako mogla promjeniti u stadion "Banovići".
    Potpis!

Nights_Watch wrote:

Pivopija i TMNTa ima taman dovoljno po klupicama da zaigraju na tom stadionu "na dva mala"

Ja sam za! Mislim da niko ne bi imao nista protiv da i ti ucestvujes kao lopta npr ;)

Da pojasnim nesto glede prijasnjih komentara pojedinaca... Nisu Pivopije izmislile petljanje RL u igricu, to je patentirano jos na uni 1... Dalje, nadjite mi nekoga od ovih sto zucnije raspravljaju ovde da nije nekada upotrebio nesto iz RL pa makar i za dobronamjernu zajebanciju??? O sportiskim dostignucima nekih ne bih ovde, mozete otvoriti novi Topic pa se tamo pohvaliti ;) Ko zna ako zazivi tema mozda i ja nesto napisem :D 8)

Umalo da zaboravim, maloprije otvorim HoF sekciju uni 1, pogledajte zadnji fajt igraca Deus ex machina... Ne mogu da vjerujem dokle ide podanistvo i glorifikovanje nekih ljudi :dash: Kao sto rece gogi, armija otiraca u akciji, toplo preporucujem za porcitati :lood: :D