tiki & Plivac [NoobR] & GAMBLER [NoobR] & KupujemDeut aka Stormbringer [NoS] vs. Kaligula [CaF] [UKUPNO: 64.790.144.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• tiki & Plivac [NoobR] & GAMBLER [NoobR] & KupujemDeut aka Stormbringer [NoS] vs. Kaligula [CaF] [UKUPNO: 64.790.144.000]

hvala Enolls na dobrodoslici, u vase sisteme... :lol:

drugo da pozelimo VFR Kaliguli, vrlo korektan igrac, jos uvek se nije javio ali ne zamerimo mu....

rusevine smo pokupili ostalo je 24k reca ne pokupljenih neka ih za fr...

ovo bi bio novi No.1 Ogame.ba

posveta nobovima sa Fornax :)

22-02-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:

Napadač tiki

Oklopna krstarica 124.903
    Borbeni brod 151.764
    Krstarica 500.063

Napadač Plivac [NoobR]

Borbeni brod 50.441
    Oklopna krstarica 190.043
    Krstarica 100.064

Napadač GAMBLER [NoobR]

Oklopna krstarica 340.240
    Borbeni brod 201.853
    Krstarica 365.650

Napadač KupujemDeut [NoS]

Borbeni brod 58.005
    Oklopna krstarica 51.353
    Krstarica 104.666

Obranioc Kaligula [CaF]

Mali transporter 204.778
    Veliki transporter 27.533
    Mali lovac 738.483
    Veliki lovac 62
    Krstarica 200.282
    Borbeni brod 118.007
    Kolonijalni brod 2
    Recikler 303.069
    Sonde za špijunažu 7.761
    Bombarder 25.043
    Razarač 82.212
    Zvijezda smrti 108
    Oklopna krstarica 181.037
    Raketobacači 7.358
    Mali laser 5.040
    Veliki laser 415
    Gaussov top 301
    Ionski top 257
    Plazma top 305
    Mala štitna kupola 1
    Velika štitna kupola 1

Poslije bitke ...

Napadač tiki

Oklopna krstarica 120.251 ( -4.652 )
    Borbeni brod 137.941 ( -13.823 )
    Krstarica 360.116 ( -139.947 )

Napadač Plivac [NoobR]

Borbeni brod 45.838 ( -4.603 )
    Oklopna krstarica 183.233 ( -6.810 )
    Krstarica 72.135 ( -27.929 )

Napadač GAMBLER [NoobR]

Oklopna krstarica 328.531 ( -11.709 )
    Borbeni brod 183.949 ( -17.904 )
    Krstarica 265.710 ( -99.940 )

Napadač KupujemDeut [NoS]

Borbeni brod 52.624 ( -5.381 )
    Oklopna krstarica 49.450 ( -1.903 )
    Krstarica 75.211 ( -29.455 )

Obranioc Kaligula [CaF]

Uništen!

napadač je pobijedio bitku!
    Napadač je zarobio:
    651.761.301 metal, 450.637.356 kristal i 439.029.272 deuterij

Napadač je izgubio ukupno 13.254.809.000 jedinica.
    Obranioc je izgubio ukupno 51.535.335.000 jedinica.
    Na ovim koordinatama sada pluta 17.933.927.500 metala i 11.215.728.000 kristala.
    Napadač je zarobio ukupno 1.541.427.929 jedinica.

Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.
    Ruševine pokupio napadač(i).

Ukupan dobitak/gubitak:

Ukupno napadač(s)

Metal: 10.011.053.801
    Kristal: 7.956.843.356
    Deuterij: -531.622.728
    napadač(s) ostvario je dobit od 17.436.274.429 jedinica.

Ukupno obranioc(s)

Metal: -27.991.591.301
    Kristal: -19.197.288.356
    Deuterij: -5.887.883.272
    obranioc(s) je izgubio ukupno 53.076.762.929 jedinica.

Pokreće OGotcha IOB konverter 4.1.4
    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci
    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1
    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha
    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake
    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo
  • Cestitke pojedincima svaka cast
    Mozda se sad nekako ugurate svi u jedan sistem ako se tako osecate sigurnije
    A ono sto Rotka dusha boli vidi se kako vam je cestitao i kaze da se plasite ne znam kako cete sada spavati CAF-ovci i ostali
    Jos jednom CESTITKE na fajtu odlicno pometeno sve...
    -od rodjenja mog,nije proslo bez imena tvog,da se userem ni dan ni godina *!!! -
  • naduvan wrote:

Cestitke pojedincima svaka cast
    Mozda se sad nekako ugurate svi u jedan sistem ako se tako osecate sigurnije
    A ono sto Rotka dusha boli vidi se kako vam je cestitao i kaze da se plasite ne znam kako cete sada spavati CAF-ovci i ostali
    Jos jednom CESTITKE na fajtu odlicno pometeno sve...

Vidim da i tebe dusa boli koliko puta si roknut pa ne znas sto ces od srece :D
  • Šta reći, vidim svi iz modusa izašli i svijetle ko božićna jelka, znao sam da se nešto dešava al' nisam mogao ni slutiti da će Kaligula tako lako pasti. Stvarno šteta, tolike godine truda baciš u vodu zbog par sati nepažnje.
    Lako je sad pametovat i biti general posle bitke, al' ovo je jeftino Kaligula care, prejeftino si se prodo.
    Ne smiješ u ovom stadijumu igre dopustit da te neko skrši na spy fly, jednostavno ne smiješ.
    Obnovit će se dosta flote i tu smo za pomoć svi, ne brini oko toga. Kontam da bi za mjesec dana mogao biti na 30 mlrd flote, što je više od polovice izgubljenog.

Što se tiče napadača, Rott je sve rekao, bolest. Najgori neprijatelji se udruže da bi skinuli nekog od nas, tek tad znaš koliki smo vam trn u oku i koliko smo veliki u odnosu na vas.
    Naravno da zaslužujete čestitke, bravo iskoristili ste propust i profitirali brutalno, na spy fly način kako drugačije
    Još jednom čestitke i uživajte u profitu, Kaligula brate nisi smio ovo dopustit al' ako se potrudiš FR ne bi trebao biti problem iako se čini da su gubici preveliki, ipak se to da popraviti bar malo.

The post was edited 1 time, last by _Hydra_: uklonjeno neprikladno izražavanje ().

• Bravo ekipa, mnogo dobra borba.
    Okrenuo bih se malo na komentare pojedinih...Nije prvi put da se i protivnici udruze za jednu borbu, ili niz borbi. Ne znaci to nista. Isto kao sto nista ne znaci kad skines AKS partnera sa kojim si par puta isao u boj, i kojeg si branio RoTT-e.

GG jos jednom. Kaligula, dugo si u ovom, mozda je bolje da odmoris.
    FR ako te ne mrzi.
  • Kaligula, to je malo fodera za tolike razararace. A vidim da ovog sab zeero-a boli sto su se udruzili: smatram da je to samo danas, da sutra mogu biti neprijatelji opet. Da li sam u pravu? Vreme ce pokazati. GG/FR
    Daily Production beli patuljak
    ( 2017/8/19 )

Osnovna primanja (13 planets): 72.310.128 Metal, 22.389.264 Crystal, 16.730.472 Deuterium
    Tehnologija za plazmu: 12.286.356 (+17%) Metal, 2.509.975 (+11.22%) Crystal

The post was edited 1 time, last by jjova ().

• sab zeRoo wrote:

Šta reći, vidim svi iz modusa izašli i svijetle ko božićna jelka, znao sam da se nešto dešava al' nisam mogao ni slutiti da će Kaligula tako lako pasti. Stvarno šteta, tolike godine truda baciš u vodu zbog par sati nepažnje.
    Lako je sad pametovat i biti general posle bitke, al' ovo je jeftino Kaligula care, prejeftino si se prodo.
    Ne smiješ u ovom stadijumu igre dopustit da te neko skrši na spy fly, jednostavno ne smiješ.
    Obnovit će se dosta flote i tu smo za pomoć svi, ne brini oko toga. Kontam da bi za mjesec dana mogao biti na 30 mlrd flote, što je više od polovice izgubljenog.

Što se tiče napadača, Rott je sve rekao, bolest. Najgori neprijatelji se udruže da bi skinuli nekog od nas, tek tad znaš koliki smo vam trn u oku i koliko smo veliki u odnosu na vas.
    Naravno da zaslužujete čestitke, bravo iskoristili ste propust i profitirali brutalno, na spy fly način kako drugačije ali dobro da ne serem sad previše.
    Još jednom čestitke i uživajte u profitu, Kaligula brate nisi smio ovo dopustit al' ako se potrudiš FR ne bi trebao biti problem iako se čini da su gubici preveliki, ipak se to da popraviti bar malo.
    a pa ti si poseban trn u oku....tu nema price :D

usput nije bio spy fly, nego fly bez spy :phatgrin:

vfr jos jednom Kaligula iskreno...
    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci
    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1
    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha
    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake
    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo
  • yummie! :cookie:

Cestitam na novi no1, gg alina i ekipa.

Kaligula, brzi fr!!
    Pͪ̔ͧͨͩ͋̎͆̓̓ͬ̔̚҉̷̡̢̼̮͈͙͍̣̣͓͉̱͚̦̮̰̞̰̼̀S̳̝̖͕͉͈͍͖̣̖̝̮̜̽́̈́͋̄͌ͯ͟͟͠ͅͅŸ̢͚̱̬̞̯͓̖̪̞̞̣͔͇̯͎̻́ͩͬ̏̊̈̇̚͞ͅͅC̵̨͖͍̙̲̤̟͈̼͓̥̭̲̘̩̫̩̘̉ͣ̃̊̃̍ͤ̽͆̀͌̈́͑ͤ̂̈́̄̓͜͟ͅḦ̷̵̨̛͚̝̠̱̻̪̟̞͕͕̘̼͖̠̯͚́̅̒̇̇̿͞E̷̸̲̳̮͖̫̲̭͇̐͛̍ͦ̄͂̉ͣ̅̕͠ͅD̶͉͈̱͔̟̩̩͍̫͉̲̺̹̲̒ͫͥ̂ͣ͂͒E̡̨̱̞̙̣͐͑́ͨͤ͂͋̀̀L̶͈͖̱̻͕̼͔̘͖̯͎͓͈͇͉̞̍ͥͥͫ̅ͫ͌̍̅͐ͮ͗̿̓ͥ͋̚͢ͅI͙̞͎̬͍̮̥͕͇̤͉͂̉ͣ͂ͨͧ̔͑́̈͆̓͠C̦̘̱̩̻̞̬̻̻͓͇̈́̌̂͑̊̂̽̅͑͂̂͑̈́ͤ̏̅̏ͧ̑̀̀͜͝
  • ufff.. znaci ovo se treslo sinoc, bem ti jedva sam zaspao poslije ovog potresa. plivac trebali smo ti i ja jedan val prije poslati da nesto flote i zabijemo :D

svaka cast ekipa, strasni brojevi, respect

Yahel >_> says:
    joj sto se zajebah xS dodah lika na msn xS ja kontao on balkanac
    Yahel >_> says:
    lik iz indije
    Yahel >_> says:
    i melje ko lud
  • Koliko vas boli dusa sto su ga pocepali ko cigan ceresnu :lol:
    Kakve to veze ima ko je koga ninjao i ko je koga napao ? Sutra Gambler moze krenut na Tikija i ona na Gamblera i nikom nista. Prilike se ne propustaju , i ovo je samo igra , to su dokazali i nista drugo.
    Al jos kad vidim da ovaj Sub Portirko nesto mi tu prica i galami , kako se ne smije pasti ovako ili onako , a uvuko se tamo fino iza brda , daj odleprsaj. Ti nisi radio fs mjesecima ako cemo o tome, samo ... necemo o tome :phatgrin:
    Cestitam napadacima , strasan hof , strasan zemljotres. Rihterova skala ne moze ovo sracunati. Cestitam
    Haligula , Fr stari , dobar si ti lik i igrac takodjer
    JosipBogTito: mos ti glupe fs radit
    JosipBogTito: kad je on gluplji od tvojih glupih fsova
    :rofl:
  • Prisioner wrote:

Koliko vas boli dusa sto su ga pocepali ko cigan ceresnu :lol:
    Kakve to veze ima ko je koga ninjao i ko je koga napao ? Sutra Gambler moze krenut na Tikija i ona na Gamblera i nikom nista. Prilike se ne propustaju , i ovo je samo igra , to su dokazali i nista drugo.
    Al jos kad vidim da ovaj Sub Portirko nesto mi tu prica i galami , kako se ne smije pasti ovako ili onako , a uvuko se tamo fino iza brda , daj odleprsaj. Ti nisi radio fs mjesecima ako cemo o tome, samo ... necemo o tome :phatgrin:
    Cestitam napadacima , strasan hof , strasan zemljotres. Rihterova skala ne moze ovo sracunati. Cestitam
    Haligula , Fr stari , dobar si ti lik i igrac takodjer
    Da l' ja uopšte trebam odgovarat na ove gluposti? Od čovjeka čiji je nick Prisioner, koji naravno nikad nije igrao Hydru, Andromedu ili bilo koji unij koji sam ja igrao tj. ovaj sad moj acc.

Kako god, te gluposti što pričaš ti i slični tebi, da su se "neprijatelji" udružili samo za ovaj fajt, takve laži neće popušiti ni djeca u vrtiću. Gambler nikad ne bi napao Tiki kao što ni ona ne bi napala njega, jer žive jedno od drugog trenutno. Znaju oboje da bi bili donji i da bi pali u roku od 2 dana kad bi jedno od njih prije toga izgubilo flotu.
    Tako da, ne pričajte gluposti vi koji niste upućeni ili koji jeste a lažete sami sebe i pokušavate nas.
    Jednostavno priznajte, niste nam mogli ništa, i dalje nam ne možete ništa i onda vam je ostalo ništa drugo nego da se udružite sa neprijateljem i nekim ko vas je skršio nedavno, samo da bi mogli parirati nama.

Opušteno, ne kažem da je to zabranjeno, slobodno radite šta vam je volja, samo nemojte praviti nekog budalom, jer to svakako nismo.
    A što se tiče ovog dijela da ja nisam radio FS mjesecima, to je tačno svakako. Jesam li izgubio dio flote? Je li mi iko ikad ofarmao ijedan resurs na ovom acc? Naravno da nisam i naravno da nije. Stoga ne kontam tu tvoju glupu priču forumašu sa nepoznatim nickom? Šta si htio da kažeš tačno? Vjerovatno ni ti nemaš pojma.
    Ovaj acc igram 8 godina tačno, za to vrijeme nisam izgubio niti jedan brod i niti jedan resurs, za sad naravno.
    Sutra mogu biti skršen i prvi ću doći ovdje na forum i čestitati baš kao što sam čestitao i danas. Samo molim vas ne pričajte mi gluposti vi koji mi niste ni do koljena ni u jednom smislu ove igrice, života ili bilo čega drugog.
    Izvinjavam se za spam, odustao sam skroz od foruma ima već dosta vremena, al' na ove gluposti sam jednostavno morao odgovoriti.
    GG/FR

The post was edited 1 time, last by _Hydra_: uklonjeno neprikladno ().

• alina wrote:

hvala Enolls na dobrodoslici, u vase sisteme... :lol:
    Jel taj 'hvala' saljes iz MO-a ? :rofl: Posto vidim da si se vratila :rofl:

Providni ste..-

Ne Lupetaj ,Providni ste, Enolls vas je skuzio , a onda sab . Sretni ste kao da ste MENE SRUSILI xD :rofl: Zakovani Panj je odradio posao dok su ostali izlazili iz Misje Rupice odnosno iz MO-a i odradili svoj dio , tajming vam se poklopio i tjt.

Zao mi je da se Zakovani Panj ne moze javiti ovdje :lol: Mutiran je xD , ali sigurno je on tamo u GUest-ovima :rofl: Nek si nade zivot Panj je zakovan vise oD GF :rofl:

Sab uzalud nekim ljudima objasnjavas , bolje nista vise niti ne pisi , nema smisla ; )