2GD [WDGAF] & tiki vs. nomad [DBR] [TOT: 19.467.888.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2GD [WDGAF] & tiki vs. nomad [DBR] [TOT: 19.467.888.000]

Snimljena flota prije par dana, a sinoć odlučili da bi bio red da je se eliminirati što prije. Let je bio loš i užasno spor, ali pošto je prvi aks sa tiki nekako se pretrpjelo :thumbsup:

Posveta savezu i prijateljima :thumbup: :dance:

Odbrani fr.

24-03-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:

Napadač 2GD [WDGAF]

Mali lovac 1.006.580
    Krstarica 130.609
    Borbeni brod 91.306
    Oklopna krstarica 166.351
    Razarač 69.809
    Veliki lovac 20.990

Napadač tiki

Sonde za špijunažu 1
    Mali lovac 1.998.882
    Krstarica 400.116
    Borbeni brod 170.132
    Razarač 59.349
    Oklopna krstarica 180.839

Obranioc nomad [DBR]

Mali transporter 10.702
    Veliki transporter 26.386
    Mali lovac 139.945
    Veliki lovac 1.734
    Krstarica 30.114
    Borbeni brod 222
    Kolonijalni brod 1
    Recikler 21.205
    Sonde za špijunažu 13.441
    Bombarder 142
    Solarni satelit 1.010
    Razarač 3.035
    Zvijezda smrti 10
    Oklopna krstarica 42.500
    Raketobacači 1.305.000
    Mali laser 1.060.000
    Veliki laser 130.000
    Gaussov top 30.200
    Ionski top 51.320
    Plazma top 15.500
    Mala štitna kupola 1
    Velika štitna kupola 1

Poslije bitke ...

Napadač 2GD [WDGAF]

Mali lovac 751.955 ( -254.625 )
    Krstarica 127.061 ( -3.548 )
    Borbeni brod 90.628 ( -678 )
    Oklopna krstarica 165.348 ( -1.003 )
    Razarač 69.757 ( -52 )
    Veliki lovac 19.063 ( -1.927 )

Napadač tiki

Sonde za špijunažu 0 ( -1 )
    Mali lovac 1.485.126 ( -513.756 )
    Krstarica 388.795 ( -11.321 )
    Borbeni brod 168.889 ( -1.243 )
    Razarač 59.298 ( -51 )
    Oklopna krstarica 179.758 ( -1.081 )

Obranioc nomad [DBR]

Uništen!

napadač je pobijedio bitku!
    Napadač je zarobio:
    129.467.522 metal, 91.763.839 kristal i 78.178.298 deuterij

Napadač je izgubio ukupno 3.829.271.000 jedinica.
    Obranioc je izgubio ukupno 15.638.617.000 jedinica.
    Na ovim koordinatama sada pluta 2.858.859.500 metala i 1.788.119.000 kristala.
    Napadač je zarobio ukupno 299.409.659 jedinica.

Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.
    Ruševine pokupio napadač(i).

Ukupan dobitak/gubitak:

Ukupno napadač(s)

Metal: 219.097.022
    Kristal: 882.384.839
    Deuterij: 15.635.298
    napadač(s) ostvario je dobit od 1.117.117.159 jedinica.

Ukupno obranioc(s)

Metal: -9.539.656.522
    Kristal: -4.996.483.839
    Deuterij: -1.401.886.298
    obranioc(s) je izgubio ukupno 15.938.026.659 jedinica.

Pokreće OGotcha IOB konverter 4.1.4
    Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
  • Drummer wrote:

Lijepo, nema sta. Tiki i Caine u ACS-u, uz Rimmera, Gambija i Plivaca najbolji igraci na ba serveru.
    Haha lol. Za sudionike ovog fajta se i mogu složiti da su top igrači, oko toga nema dileme. Gamblera ne možeš izostavit jer jebiga brojke govore u njegovu korist, al' Plivac :rofl: Fakat sam se dobro nasmijao, Rimmer je takođe smiješan push igrač al' o tome nekom drugom prilikom :phatgrin:

GG/FR
  • sab zeRoo wrote:

Drummer wrote:

Lijepo, nema sta. Tiki i Caine u ACS-u, uz Rimmera, Gambija i Plivaca najbolji igraci na ba serveru.
    Haha lol. Za sudionike ovog fajta se i mogu složiti da su top igrači, oko toga nema dileme. Gamblera ne možeš izostavit jer jebiga brojke govore u njegovu korist, al' Plivac :rofl: Fakat sam se dobro nasmijao, Rimmer je takođe smiješan push igrač al' o tome nekom drugom prilikom :phatgrin:
    GG/FR
    A zato si mi ti top igrac, igracina. Biberce, sad si biber, bodybiber.
    Plivac je za tebe i tvog dekicu izmislio igricu, i presao je dva puta. Ko vam je skinuo kaligulu? KOliko mi se cini, u onoj borbi je plivac imao dosta zasluge. Vise nego ti za kaligulin FR.

GG napad jos jednom, milina je vidjeti kako kidate redom.
    Odbrana FR.

P.S. Molim ćebence da se ne javlja, i ne kvari HoF svojim nejasnim postovima.
  • Alina i Kejn, GG.
    Pͪ̔ͧͨͩ͋̎͆̓̓ͬ̔̚҉̷̡̢̼̮͈͙͍̣̣͓͉̱͚̦̮̰̞̰̼̀S̳̝̖͕͉͈͍͖̣̖̝̮̜̽́̈́͋̄͌ͯ͟͟͠ͅͅŸ̢͚̱̬̞̯͓̖̪̞̞̣͔͇̯͎̻́ͩͬ̏̊̈̇̚͞ͅͅC̵̨͖͍̙̲̤̟͈̼͓̥̭̲̘̩̫̩̘̉ͣ̃̊̃̍ͤ̽͆̀͌̈́͑ͤ̂̈́̄̓͜͟ͅḦ̷̵̨̛͚̝̠̱̻̪̟̞͕͕̘̼͖̠̯͚́̅̒̇̇̿͞E̷̸̲̳̮͖̫̲̭͇̐͛̍ͦ̄͂̉ͣ̅̕͠ͅD̶͉͈̱͔̟̩̩͍̫͉̲̺̹̲̒ͫͥ̂ͣ͂͒E̡̨̱̞̙̣͐͑́ͨͤ͂͋̀̀L̶͈͖̱̻͕̼͔̘͖̯͎͓͈͇͉̞̍ͥͥͫ̅ͫ͌̍̅͐ͮ͗̿̓ͥ͋̚͢ͅI͙̞͎̬͍̮̥͕͇̤͉͂̉ͣ͂ͨͧ̔͑́̈͆̓͠C̦̘̱̩̻̞̬̻̻͓͇̈́̌̂͑̊̂̽̅͑͂̂͑̈́ͤ̏̅̏ͧ̑̀̀͜͝
  • A gdje sam ja sebe uvrstio u bilo kakvu listu nekih igračina? Nauči se čitati druže, ne možeš meni takve gluposti prosipati.
    Kakve su ti to fore za Bibera, šta lupaš? Nadam se da diskutujem sa osobom starijom od 12 godina.
    Ja sam niko i ništa ingame, niti sam kad rekao da sam neka bitna karika. Tako da ne vidim uopšte smisla u tom tvom postu, šta si nalupetao Bog te dragi.
    A tek da ne govorim kakav si ti faktor pa se kao advokat javljaš na svaki post i citiraš nekog, ja sam nebitan lik al' bar igram tolike godine i ne krijem se u modusu, ako si igračina dođi i skrši me, pokaži nešto, a ne samo lupetanje po forumu. FR.
    Što se tiče Plivaca i njegovih igračkih sposobnosti, teško je bilo skršiti čovjeka koji je off satima na spy fly, vjerujem da je za to potrebno neko istinsko znanje, nama običnim smrtnicima nedohvatljivo :lol:
    To je sve što taj panj zna uraditi, ujutro kad ustane uzme i prešpija sve, nakon nekog vremena prati minute i gdje se ne poklapa radi to iznova i iznova dok mu se ne izliže kažiprst.
    Umalo da zaboravim kako je ekspert u fatanju ručnih na aktivnost, kad bi samo postavio slike da vam pokažem koliko se smijem dok namjerno napravim aktivnost na nekom mjesecu i čekam špijunažu od Plivaca u roku od 2 minute :rofl:
    Nema šta, fornax škola spy fly igrača, oduševljen sam naprosto tim sposobnostima :dash:

Izvinjavam se moderatorima na offtopicu, neće se ponoviti.
    GG/FR još jednom.
  • sab zeRoo wrote:

-cut- by esoes

teško je bilo skršiti čovjeka koji je off satima na spy fly, vjerujem da je za to potrebno neko istinsko znanje, nama običnim smrtnicima nedohvatljivo :lol:

-cut- by esoes

Nema šta, fornax škola spy fly igrača, oduševljen sam naprosto tim sposobnostima :dash:

-cut- by esoes

tjah
    "fornax škola spy-fly"

1. kaligula

isplanirati udar u ovaj sistem, granici sa ludilom,
    ja bih rekao "fornax_ludilom"
    toliko sigurno ste se osjecali, donedavno, da ste sebi mogli da priustite klik-pauzu
    docim, nema vise,
    klik-pauze mislim :)

2. MrSmith

treba li i moze li iko ikad ista da kaze nesto protiv te ninje,
    savrseno osmisljene u stilu "fornax-ludila"

i nadjes se da "prozivas" fornax igrace sa "spy-fly", a pred sobom imas 100.000.000.000 jedinica stete koje vam je nanio "fornax"

kad spominjes fornax, treba to da radis u stavu mirno i stojeci,
    s dubokim postovanjem

GG za lomljenje kornjace
  • Drummer, i ti se nasao sa sabom njabom prepirati...
    Cinjenica je da mu savez dobija samare redovno i to najvise od Plivaca...Spusili su preko 100 miliona bodova u zadnjih mjesec, sta vise da pricamo ?

Nastaviti šamarati njabove i to je to.
    Glede hofa, lijepa ekipica, lijep hof, a i kako ne bi bio kad je tiki tu, najjaci igrac domene. Doktor potvrdio.
    Rott je najveci bot (noob). Cak se i rimuje... Od kako je doktor dosao nema ga vise ni da skici po forumu :shit: