Dr Pharmaceut [SNE] & Vidimo se u NovomUNI [SNE] vs. SARGON [ZEM] - 97.291.000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dr Pharmaceut [SNE] & Vidimo se u NovomUNI [SNE] vs. SARGON [ZEM] - 97.291.000

Napravio SARGON (u daljem tekstu Mis) nalog na IO. Pustio m…. , napravio neku floticu I poceo da “pecka” nas savez. Rusio nesto sitno transa, malo krsti I par BB slabijim igracima. Iskren da budem I meni je svuk’o odbranu na 2 planete. Nije tu bilo mnogo odbrane, Dalo se to lako srusiti sa 100inak interplanetarnih, nisam ja neka kornjaca, vise volim da letim.. To mogu to da potvrde ovi jaci igraci koji me skeniraju non stoop: bole, japi, esoes I ove zene (mada slabu ja flotu za vas imam) A te zene (devojke) su u ovom slucaju veci muskarci od ovog naseg Misa.

Nakon svega toga, Mis je poceo da provocira, te slao poruke “raspao vam se savez” pa onda “gde ti je odbrana” (meni)…. A onda je mis zaspao … Pa, dalje ne treba ni pricati….

Misu, savez je samo ojacao i zeli ti FR, pust je UNI, treba nam tako iskusnih igraca kao sto si ti.
    Ne preuzimam zasluge za ovaj hof ni malo, zato sto sam I ja mis u neku ruku sa flotom u ovom UNI. Doktore svaka cast.

Posveta savezu SNE!

PUNIM GARAZU SA STARIM GVOZDJEM ALI GA PRVO DOVEZEM U MOM GEPEKU (bar tako kaze SARGON)

12-04-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:

Napadač Dr Pharmaceut [SNE]

Oklopna krstarica 2.500

Napadač Vidimo se u NovomUNI [SNE]

Oklopna krstarica 74

Obranioc SARGON [ZEM]

Mali transporter 1.305
    Veliki transporter 559
    Mali lovac 2.728
    Veliki lovac 1
    Krstarica 600
    Borbeni brod 278
    Kolonijalni brod 1
    Recikler 565
    Sonde za špijunažu 107
    Razarač 45
    Oklopna krstarica 220
    Raketobacači 352

Poslije bitke ...

Napadač Dr Pharmaceut [SNE]

Oklopna krstarica 2.445 ( -55 )

Napadač Vidimo se u NovomUNI [SNE]

Oklopna krstarica 70 ( -4 )

Obranioc SARGON [ZEM]

Uništen!

napadač je pobijedio bitku!
    Napadač je zarobio:
    628.750 metal, 628.750 kristal i 628.750 deuterij

Napadač je izgubio ukupno 5.015.000 jedinica.
    Obranioc je izgubio ukupno 92.276.000 jedinica.
    Na ovim koordinatama sada pluta 38.775.800 metala i 23.795.100 kristala.
    Napadač je zarobio ukupno 1.886.250 jedinica.

Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.
    Ruševine pokupio napadač(i).

Ukupan dobitak/gubitak:

Ukupno napadač(s)

Metal: 37.634.550
    Kristal: 22.063.850
    Deuterij: -256.250
    napadač(s) ostvario je dobit od 59.442.150 jedinica.

Ukupno obranioc(s)

Metal: -54.956.750
    Kristal: -32.261.750
    Deuterij: -6.943.750
    obranioc(s) je izgubio ukupno 94.162.250 jedinica.

Pokreće OGotcha IOB konverter 4.1.4
  • prvo mis te razneo lazes ovde raju pokuso si mesec rusiti i izduvo si pa si poceo odbranu mi rusiti,pa dva puta povlacis rusenje meseca jel bi izduvo flotu a drugo 6 igraca sam ti pocepo iz saveza ,a trece zna pola unija koji su leteli u pauzu da si njubina meni niko flotu nije navato nego prosto sam zaspo.toliko o tome a u mo sam otiso zbog obaveza
    PUNIM GARAZU SA STARIM GVOZDJEM ALI GA PRVO DOVEZEM U MOM GEPEKU !!! 8) :minigun:
  • odlicna vam je borba, zemunac je srcani ogamer,

voli se igrati, voli i zafrkavati, ni u jednom uniju gdje je on igrao, nije prolazio neopazeno
    dobar je borac, pada, gine, dize se, bori...
    igra se, jednom rijecju

ponekad zaboravimo da je osnovni cilj ove igre, upravo to igra

ko se ljuti, nek igra tetris :)

a kome da otvore novi uni?
    ovdje imas 200 registrovanih racuna i 90 aktivnih,
    dosta igraca s ove domene igra org ili neke druge
    nedavno otvoren na org-u, po meni, najbolji server od redizajna
    spico, 3x brzina, 6x ekonomija, 70% ru, 5 galaksija
    ali i takav kakav je , jedva 2,2k registrovanih

kad se otvorio uni12, registrovao se par sati nakon otvaranja, "bacilo" me u trecu gala :)

uglavnom, samo jos teski zaljubljenici ove igre su tu, novih igraca nema
  • ako sam dobro skonto imaju tri lidera.neznam odakle je farmaceut ali je ufuran i oholi se puno.on je kao osnivac.antrest je kao vodja.on je najgori bio prema nama sa malo bodova.marate ovo do tad,ovo do tad.kao mi cemo da vas spijuniramo da vidimo jeste li uradili.tada sam znao da cemo prije ili kasnije biti njihove farme.pa sam konto da odem ali nisam znao kako.onda je posijano sjeme razdora pa je onaj vidimo se u novom uni sam napistio,pa je jos neko sam napustio,pa su nas optuzili za izdaju isve nas izbacili.zaboravio sam ko bjese treci.ako se sjetim recicu ti. b
    PUNIM GARAZU SA STARIM GVOZDJEM ALI GA PRVO DOVEZEM U MOM GEPEKU !!! 8) :minigun:

The post was edited 3 times, last by _Hydra_: Uklonjeno neprikladno ().

• Aahhahahahah Lako je vama spustati nas, koji mnogo kasnimo u ovom UNI, na zemlju. Ja i nemam nesto flote tako da je to lako reciklirati heheheheh :)

Zemunac, svaka tebi cast, ja te nisam mislio uvrediti na bilo koji nacin. Malo peckanja i provokacije nije na odmet. Eto, sto kaze esoes da se malo aktiviraju tih 90 aktivnih igraca te da bude malo vise akcije :).

The post was edited 1 time, last by _Hydra_: Uklonjeno neprikladno ().

• Za početak je uklonjeno neprikladno iz postova. Zemunac, pisanje posta za postom ne samo da je besmisleno jer postoji edit posta ako se nešto zaboravi napisati, nego je spam kojem nema mjesta u ovoj temi. Spamu je mjesto u spamboardu, a isto tako za ingame poruke postoji opcija da se prijave ingame, umjesto da se prepisuju ovdje. Finglas možda nije bila namjera nijednom od vas, ali ipak riječi koje ste napisali zvuče kao uvrede i tome nije mjesto ovdje. Nadalje, pridržavajte se pravila postanja u hofu inače slijede kazne.

Albert Einstein wrote:

• "Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir još nismo sigurni."

• purat wrote:

a pravi se javio da ce spustit ljude na zemlju LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Nek se nesto desava u ovome pustom uniju :D

Zemunac vratis ti to brzo :)

A tko ce drugi, neces valjda ti i Admiral kobra?

Zavuci se u rupu i suti tu pricate naivnim igracima o nekim paktovima o ne napadanju admiral kobra ih dodaje na listu prijatelja pa tebi odaje on off status

The post was edited 2 times, last by bOle1988 ().