Plivac [NoobR] & 2GD [WDGAF] & tiki & Stormbringer [NoS] vs. MrSmith [Elite] [UKUPNO: 49.164.212.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Plivac [NoobR] & 2GD [WDGAF] & tiki & Stormbringer [NoS] vs. MrSmith [Elite] [UKUPNO: 49.164.212.000]

Obično ne pišem puno u hofovima, ni svojim ni tuđim, iz prostog razloga jer mislim da svi sve znaju u skladu sa svojom ingame ekipom, te svaka dodatna priča ne služi ničemu više od samozadovoljavanja. Ovdje ipak ne mogu da ne napišem ponešto pošto je gospodin smitko odlučio da svoj kratkotrajni povratak na forum obilježi pljuvanjem po meni.

Smitko je bio lik kojeg sam valjda najviše gledao od spajanja, i bilo mi je prosto neshvatljivo da je uz tako neopreznu igru dogurao do tako velike flote. Prepostavljam da je pofarmao previše kornjača i malaca koji su tek izašli iz zelenila, da bi imao ikakvu dozu straha i opreznosti. Mogao bi pisati svašta o njemu kao čovjeku i njegovom stilu igre, ali najbolja predstava o tome kakav je igrač se može dobiti iz jedne male anegdote. Naime, smitko je na andromedi posle nekih 100-200 bezuspješnih letova na Suzy, jedno jutro odlučio da pokaže ko je gazda pa joj je polupao+reciklirao na svakom moonu 100 sondi i ofarmao 50k deuta. To je bilo iz vremena prije brzih reciklera, pa eto razmislite kako je došao do te flote i kako je njegovo zrno po zrno uistinu sitno. O tome kakav je čovjek govori hof gdje ga je RoTT lupio prije par godina, kad se raspisao o RoTTovom poštenju a sad odjednom igra s njim, valjda je sigurnost stražnjice bitnija od karaktera.

Što se tiče samog hofa nema neke posebne priče, smitko je upraćen dosta davno i samo pukom srećom nije pao bar 5x do sada. Uostalom nedavni ban ga je spasio više nego išta. Prije dva dana se javio plovak meni i tiki, da ga je i on upratio pa da se uporede bilješke. Naravno svaka sumnja da li ćemo se zaletiti ili ne je otišla nakon spomenutih postova, i akcija je odlučena za danas. tiki je uletila mobilkom solarni pored tako da bude što jeftiniji let, a mi smo već bili dovoljno blizu Tokom leta je gorila * na moonu gdje smo letili, te se upalila * na još jednom moonu u toku leta, no kako je bio upraćen + nije postojala ni teoretska opasnost, pustili smo udar i kao rezultat imamo ovaj hof.

Posveta savezima i prijateljima, svima koji ovo još uvijek vide kao igru.

Veliko hvala stormiju što nam je pomogao u izradi ovog hofa. Nadam se da ćeš nas počastiti i novim no1 uskoro :thumbsup:

btw Kupujem Deut.

28-06-2017 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:

Napadač Plivac [NoobR]

Krstarica 300.164
    Borbeni brod 200.076
    Oklopna krstarica 300.011

Napadač 2GD [WDGAF]

Krstarica 350.028
    Borbeni brod 210.000
    Oklopna krstarica 200.741

Napadač tiki

Krstarica 401.594
    Borbeni brod 191.788
    Oklopna krstarica 190.586

Napadač Stormbringer [NoS]

Sonde za špijunažu 300

Obranioc MrSmith [Elite]

Mali transporter 207.189
    Veliki transporter 36.700
    Mali lovac 998.748
    Veliki lovac 55.018
    Krstarica 183.229
    Borbeni brod 123.597
    Kolonijalni brod 4
    Recikler 207.043
    Sonde za špijunažu 421
    Bombarder 426
    Razarač 31.246
    Zvijezda smrti 86
    Oklopna krstarica 178.680
    Raketobacači 20.918
    Mali laser 24.025
    Veliki laser 1.555

Poslije bitke ...

Napadač Plivac [NoobR]

Krstarica 249.143 ( -51.021 )
    Borbeni brod 194.569 ( -5.507 )
    Oklopna krstarica 296.292 ( -3.719 )

Napadač 2GD [WDGAF]

Krstarica 292.130 ( -57.898 )
    Borbeni brod 204.926 ( -5.074 )
    Oklopna krstarica 198.315 ( -2.426 )

Napadač tiki

Krstarica 333.703 ( -67.891 )
    Borbeni brod 186.622 ( -5.166 )
    Oklopna krstarica 188.186 ( -2.400 )

Napadač Stormbringer [NoS]

Sonde za špijunažu 83 ( -217 )

Obranioc MrSmith [Elite]

Uništen!

napadač je pobijedio bitku!
    Napadač je zarobio:
    1.151.598.675 metal, 5.523.483 kristal i 489.733.473 deuterij

Napadač je izgubio ukupno 6.798.852.000 jedinica.
    Obranioc je izgubio ukupno 42.365.360.000 jedinica.
    Na ovim koordinatama sada pluta 13.722.735.000 metala i 8.556.378.500 kristala.
    Napadač je zarobio ukupno 1.646.855.631 jedinica.

Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.
    Ruševine pokupio napadač(i).

Ukupan dobitak/gubitak:

Ukupno napadač(s)

Metal: 10.373.168.675
    Kristal: 6.746.009.983
    Deuterij: 7.938.473
    napadač(s) ostvario je dobit od 17.127.117.131 jedinica.

Ukupno obranioc(s)

Metal: -24.183.107.175
    Kristal: -15.317.510.983
    Deuterij: -4.511.597.473
    obranioc(s) je izgubio ukupno 44.012.215.631 jedinica.

Pokreće OGotcha IOB konverter 4.1.4
    Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
  • hahahahaahhaahhahahahahaha zrno po zrno - pogača, sljaga po sljaga - ode pilićar
    a jeste rasparmacili njaba ne mogu sebi doci hahahaha

isprdio u vjetar lik 10 godina svakodnevnog buljenja u monitor... dzaba mu se izlizao otisak sa kaziprsta od spijanja :shit: :rofl:

aj jos malo pilićaru pa si iza mene koji ni ne igram :rofl:

Za kraj, napadaci GG, savrseno, najsladji profit ikad, vjerujem. Uzivajte u 17 Milijardi. :huntsman:

Koliko ih je jos ostalo ? :rofl:

edit: top 5 izgubljenih brodova sve govori
  • da naglasim,ovo mi je najsladji hof koji sam IKADA VIDEO!!! AHHAHAHAHAHAHAH,ludilo u kokosinjcu,uletele lisice i rascerupale PAKK PAKK PAAAAKKKKKK hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh :dash: :lol: :modo: nego sumnjivo mi samo da se nesto niste dogovorili unapred sa kokosarem,jer kazu neki da DOGOVOR KUCU GRADI! :shit: dajte infuziju brzooo,brzooo :rofl: fr u kvalitetniji koncentrat :spiteful: brat moj plovkan masina za hofove,pola covek pola zver :thumbsup: o tiki da ne pricam,sve se zna :D ma sta mislio o caineu,igrac prva klasa ;) stormi je mirodjija :P :saint: rokaj snimaj opaaaaaaaaaa
    -od rodjenja mog,nije proslo bez imena tvog,ni dan ni godina *!!! -

• Poceo plivac skidati multije, ovaj mu se udebljao previse pa morao i drustvo zvati da podijeleee, ima za sveeeeee...

pored ovih strasnih brojki, pored svega brutalnog.. ovo se desi nakon laprdanja doticnog..

strasno ljudi, bravo ekipoooooo!

Yahel >_> says:
    joj sto se zajebah xS dodah lika na msn xS ja kontao on balkanac
    Yahel >_> says:
    lik iz indije
    Yahel >_> says:
    i melje ko lud

The post was edited 2 times, last by Leteci_Medo ().

• samo cu reci..well done..ovaj steak je well done pecen,do jaja,do ibrine dzigerice.
    Jbt smitko kad se sjetim jutarnjih sondi u uni 17 mislim par godina unazad cesto se pitah od cega zivi ovaj lik aj za sefa kojemu guze dajes znam da je nekakvu penziju izganjao pa se kurci jos iz davne dvije i neke godine..i sad nakon godina mozda i desetljece sto bi bravo rekao kokosarenja ode sve,pa covijece to boli hahaha.Cestitke ekipi jos jednom srce mi zaigra kad vidim ovakvo nesto.pozz svima ,Rimmer...
  • Čestitke napadačima, još jedan u nizu vrhunski hof uz brutalan profit.
    Nema se tu šta pričati, ne može biti slučajno da skinete toliko igrača, treba biti čovjek pa čestitat, igrica je na kraju krajeva.
    Smith druže, ne mogu biti pametan stvarno. Tolike godine igrati, toliko volje uložiti i onda pustit da te neko skine na spy fly, nije mi jasno.
    Ja znam da sam dosadan sa ovom pričom spy fly, dosadio sam i sebi al' stvarno ne mogu shvatit kako možeš popušit 50 milijardi flote na takav način.
    Može biti da sam ja glup, ostavljam prostora za tako nešto svakako.
    Nisam siguran da ima smisla bilo kakva priča oko FR, izigrao si se tolike godine, dosta je, odmori malo pa možda kreni neki novi univerzum.
  • Pa nije samo 40mlrd (nularice), ovo je drugi put po 40 mlrd, i jednom 10mlrd. Nije to isto. Nego vidim, trazis neki prelazni period... FR.
    Vise meni sluzi flota koji sam u MO, nego tebi koji "aktivno" igras.

Napad, rijeci suvisne, sem mozda da nista od ovog ne bi bilo bez Stormijevih sondi. :D
    Svima, ali bas SVIMA je vec odavno jasno da se po prvi put od kad su spajanja pocela okupila ekipa koja zna da igra, i koja ima snage i znanja rijesiti svakoga flote. Zato mozda neki idu iz FS-a u FS evo vec 7 mjeseci.

Smith, previse je tu godina provedeno da se acc izgradi...GLinRL. Ako ti je ekipa dobra onda ostani da rudaris Ti si dokaz da svaki igrac moze imati TOP acc, a da ne radi TOP borbe, samo ako je uporan. Ne znam koliko se isplati godinama igrati 24/7, ali moze.

Struje je nestalo, pa sad aparati na kurblu rade...nece jos dugo sve su prilike.