Plivac [NoobR] & 2GD [WDGAF] & tiki & Stormbringer [NoS] vs. MrSmith [Elite] [UKUPNO: 49.164.212.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Smith jbg druze, penzionisi se kao i ja :D, ovo je igrica i nema sta tu biti bolno,pokusao si,ostvario si neke uspjehe u virtuelnoj igri,nastavi dalje na nekom novom uniju ili batali sve i uzivaj u zivotu,ostvario si puno vise u ovoj virtuelnoj realnosti nego 90% igraca ogamea....
    A sto se tice ekipe koja te je napala,nema se sta tu dodati, igraju ljudi,imaju vremena i imaju dovoljno znanja... Za Caina mogu reci samo svaka cast,tiki ima tu znanja i volje ( povremeno ), plivac spy fly no momak ima volju bit zakovan 24>7>365 ne volim ga jer zna da kenja,al' opet ovo je takticka igrica,izbacis nekog iz takta,mozes profitirat itd...

Uglavnom ako nastavis Smith,ja cu ti pomoci dok sam ovdje,ako ne nastavis,uzivaj u zivotu.
    Moralne gromade, nek ne s>ru, o vecini se ima dosta toga pricati. Zapamtite ovo je igrica, i uzivajte u njoj dok traje, i to je to,jednostavna razbibriga koja je postala navika....Manite se optuzbi i tih zajebancija,cestitajte i uzivajte,ako se sretnete u rl popijte i pojedite,ispricajte se i to je to :D
    Tacno se vidi da nisam dugo pisao hahahah....
    InGame : LordSnow
    Penzija
    UNI 2 : TOP 20
    deka_ns,sab zeroo and LordSnow [BTJ] Vs ama 7.1 MLRD
  • To je to, završena priča i drago mi je zbog toga, odlično uočeno i odrađeno, sve se poklopilo, moje čestitke, žao mi je samo zbog ekipe koja je preostala, ali bilo je dosta.
    preskočio sam komentare (možda ih drugi put pročitam sada mi se neda), pošto je ovo vjerojatno posljednji put da se logiram na ovaj forum malo ću se istresti,
    kao prvo ispričavam se svim ljudima koje sam na ovaj ili onaj način nepravedno povrijedio, ali što je bilo bilo je.Kad se malo bolje razmisli davno sam ja pao, ovo je samo neumitni finish.
    dakle da razjasnim neke stvari pošto sada mogu govoriti jer me nije briga hoće li biti banova ili ne.
    No Comment pajdo, tebe izuzetno cijenim i žao mi je ako sam te prozivao a nisam u pravu, naime jedan od starih igrača koji ne igra u mojoj skupini ili kao što ova ameba kaže "intersnoj grupi" mi je rekao da igraš plivčev acc kad on ne može jer te je ovaj "natjerao" pošto si pripravnik u firmi u kojoj plivac radi, prvo nisam povjerovao ali kad sam vidio da je ovaj dnevno 25 sati online iskreno vjerujem u to.

a što se tiče poštenog Caina: prije koji mjesec sam uočio u 7. galaksiji flotu na računu ToHorny4you.. (rezervni zindin acc) letio na njega naravno uzalud, bilo bi negdje oko 5 miljardi profita, međutim tu večer je taj acc recikliran negdje između ponoći i 3 sata, nikada nije postan na forum, prijavljujem, navodim da je zinda i da vidi koga je napushao je li nekoga iz nob-a, naravno mariana se javila i rezolutno tvrdi da nema govora o pushu (tada sam ja u stvari bio gotov). nitko od mojih nije, jedini koji se mogao je napushati je cain 99,9% međutim od kada je scorpio napustio prijestolje na ovoj domeni vrijedi ona latinska "što je dozvoljeno jupiteru nije dozvoljeno volu" a u ovom slučaju sam ja vol.
    Žao mi je što nisam davno napustio ovo, nego sam dopustio sebi da se "takmičim" sa pusherom plivcem kome je najveći intelektualni doseg vrijeđanje po svim osnovama ..
    Ka se malo bolje pogleda ova domene vrlo lako se uoči sličnost sa društvom i državom "BiH" "Mi" smo jednostavno šupak svijeta a šupku se najbolje snalaze ... (zaključite sami)
    Zbogom i nadam se da ćete ovo igrati bar još deset godina..

Ne prepirite se s budalom.. Jer prvo će razgovor spustiti na svoj nivo, a onda vas dotući iskustvom!

Mr.Smith
  • Smitko sedeo bi ti ovde jos 200 god. samo da nisi 2x nadigran ko zadnja budala i na kraju razlupan ko kanta ili bolje receno kao i tvoja ljudina...

meni licno Smitko je bio ocaj zivi od igraca kada nije bio u stanju da ispostuje ekipu kada su popalili moduse, to je bilo cak tuzno za videti, ali generalno ovako nisam imala neke preterane posebne zelje da ga rusim sem sto smo mete eto, mada sada kada vidim sta je sve u stanju da lupeta ovuda bas mi nekako em drago em milo sto se iscimah i ja :)

pa u to ime Caine "pusheru" i Plovak "spy fly" njabe jedan, cestitke nama na ovom poduhvatu, zadovoljstvo je bilo leteti sa vama :)

i da, kako vreme prolazi izgleda da jedini koji kukaju za Scorpom su bas oni koji su bili sa njim dobri, pa se bas pitam zasto je to tako...
    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci
    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1
    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha
    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake
    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo

The post was edited 1 time, last by Alina ().

• prvo ono obavezno :)

GG napadaci
    GL u RL odbranioc

a sad ono "neobavezno" :)

pocinjem da citam HOF, bez gledanja ko ga je postavio,
    pretpostavljam Plivac, ali ne obracam paznju na nick,
    medjutim, stil pisanja mi se nikako ne uklapa u ocekivanu pricu od Plivaca,
    cuj "...inace ne pisem duge..."
    pogledam malo bolje, kad ono caine se raspisao :)
    smitko ga isprovocirao,
    i to je moguce :)
    pola hof-a sam morao ponovo da iscitavam ahahhaha

kada bih caina zamisljao u formuli 1, kao personu, identican mi je sa raikonenom, Ice man,
    kada mu iz boxa salju telemetrijeske podatke, otkaci ih " pustite me da vozim, ne tice me se telemetrija..." :)
    drugim rijecima: odjebite u skokovima
    tako i cain, pljuju po njemu, pricaju, prozivaju, marginalizuju,
    ali on cuti, i igra se
    i zna da se igra :)sto je ponajgore za "interesnu grupu"

plivac,
    strastven, kao verstapen, iako u relativno losem bolidu, cuda cini,
    nije ga lako preteci, a bgmi nije ni svejedno kada se pojavi u retrovizoru :)
    jednostavno, nemoguce ga ignorisati,
    a ako se to uradi, dobije se po brnjici, za cas posla

i tiki
    da je musko, bila bi sumaher :)
    skoro pa od njegove pojave u f1, zamrzio sam ga, (ne i tiki naravno)
    lik je unio u f1 novine koje niko prije njega nije koristio, najjaca mu je bila:
    taktika
    taktiziranje,
    pored odlicnih soferskih karakteristika, bio je strasan strateg,
    prvi je uveo cesce izmjene guma u f1,
    pa recimo ako su prije njega trku zavrsavali sa jednom izmjenom i jednim dosipanjem goriva,
    lik je isao na 3 izmjene, i tri dosipanja goriva,
    trkao se s laksim bolidom i svjezim gumama, i pobjedjivao,
    soferski kvalitet, znanje i takticka superiornost
    put ka najboljem vozacu f1
    i to mu se priznalo
    al on je musko,
    da se zvao mihaelA sumaher, svi bi je gledali s visoka, "...'ta ona zna,...
    pitu razvuc, rucak skuhat, usisat, obrisat prasinu...
    al, nasa tiki nije musko,
    ona je dama, zgodna, plavusa, plavooka,
    i strasna

a "interesna grupa", neopravdano, zadojena svojom samodopadnoscu i egom nevjerovatnih razmjera,
    sto bi rekli seljaci "legla na rudu"

Legnuti na rudu

Generalno rasprostranjen stočarski izraz, koji se prvobitno koristio u momentima kada neposlušno, divljačno i mlado govedo shvati da mu nema druge nego da zalegne u jarmu(za koji je ruda zakačena) i tegli bez pogovora do kraja svog jebenog života.
    Fraza koja definiše trenutak epifanije u kome shvatiš da je svaki otpor stanju u kome se nalaziš, potpuno uzaludan i da je to stanje u kome se nalaziš, potpuno konačno.

po stidljivom komentaru lordsnow-a, rekao bih da "interesnoj grupi" pocinje da dolazi "iz guzice u glavu"
    ali se smitko pobrinuo da to tako ne bude u potpunosti :)

Iz guzice u glavu
    Premeštanje centra odlučivanja u čoveku koje dolazi s iskustvom.

Dodž
    Veoma rasprostranjena rasa pasa na balkanu. Skraćenica od Domaća Obična Džukela. U ovu rasu spada čitav dijapazon veličina, boje dlake, dužine njuške i ostalih karakteristika kod pasa, te zbog toga ne postoji nikakav opis po kome bi ste mogli precizno da prepoznate psa ove rase, osim po tome da ih vlasnici ne kupaju, ne šišaju i drže ih vezane lancem. Postoje dve podrase: Dodž Avlijaner i Dodž Lungara.

Avlijaner

Ovo je vrsta kerova, koji u 99.9% slucajeva obitavaju na selu, ono 0.1% je nekako uspelo da pobegne, pa se izgubilo u gradu, pa zivi sto kazu, "na rubu propasti" i ceka da ga lokalni sinteri pokupe i nose u kafileriju.
    Za razliku od Dodža (Domaće obične džukele) avlijaner je pre svega orijentalniji pas.
    Dobio je ime po turkoj reci avlija, sto znaci dvoriste, gde obicno obitava, spreman da laje ceo dan kad mu se digne "ona stvar", i da vas ispidzi do maksimuma. naravno, kad se spremite da idete negde u selo da proterate kera, glancnete nove pantalone i lakovane cipele, on ce skociti na vas, cisto radi jebiga. batine ne pomazu, jer je doticni oguglao na njih i jednostavno dzabe. spreman da zadavi kokosku ili bio koje drugo pernato zivince ako mu prepizdi, iako je zbog toga popasao batina ko salate.narocito komsisko, sto posle znaci robnu razmenu preko ostalih seoskih dobara,sto uglavnom izaziva glavobolju sirokih razmera. uglavnom crne boje, i jedna od glavnih preporuka mu je sto laje kao popizdeo kad neko dolazi, i time pokazuje jedinu svrhu svog postojanja. a i ko jebe seosku kucu bez kera!
    takodje se ova rec koristi u opisu ljudskog karaktera, kad presusi sva moguca inspiracija, i onda je ovo jedini pravi sinonim za necije ponasanje.

a nekada i negdje su ih nazvali "bogovi rata"
    strasni i bijesni, obijesni
    osioni,
    prepuni sebe
    s visine, neopravdano, gledali na ostale, pljuvali po svima,
    s razlogom i bez, (ko da im je trebao razlog :)
    smatrali se "bogovima rata"
    nedodirljivi, umislili su

smitkovo pilicarenje i "prozivanje" ovdje, na ovaj i ovakav nacin no_commenta i plivaca, za acc sharing, te caina za "push"
    je krajnje bezobrazno, degutantno, odvratno,

"prijatelju" primi poraz sportski,
    nadigran si, ali bas ono u svakom pogledu, ponavljam: Nadigran si.
    ne jednom, vec 3x te kace u top hofove, a ti i dalje struzes lancem po asfaltu

iako, za razliku od caina, ja pisem duge postove,
    ovaj post, mozda jeste dug,
    ali je prekratak za sve ono sto bih imao jos da kazem :)
    no, zaustavit cu se ovdje :)

btw imam komsiju, bas nesto mi ide na neku stvar, i razmisljam se da nabavim psa
    dodž ili avlijaner?
    ne znam, nisam siguran
    mozda podgrupa dodz avlijaner

samo da hoce da laje nocu, da zavija, da mu ne da spavat :)

edit

Mr.Smith wrote:

-cut- by esoes (mlacenje prazne slame)

međutim od kada je scorpio napustio prijestolje na ovoj domeni vrijedi ona latinska "
    što je dozvoljeno jupiteru nije dozvoljeno volu" a u ovom slučaju sam ja vol.

-cut- by esoes

i ono sto sam znao, a i ono sto sam sumnjao, ovom svojom izjavom si potvrdio.
    kmečiš za
    scorpiom, koji je bivsi, Hvala Bogu dragom, bivsi timovac,
    samo Bog i vi znate koliko je imao uticaja na ovu igru sa svojim, u najmanju ruku, neadekvatnim i jako diskutabilnim odlukama koje su isle direktno u korist vama

lik koji je svojim kompleksima i egotripovima doprinijeo padu domene
    umjesto da smo svi ili jupiteri ili volovi, kako ti kazes, ovime dokazujes da ste vi bili jupiteri, a ostali volovi

nije lako kad se svi dovedemo u istu ravan, kad smo svi jednaki,
    kad vise nema egotripera da nekoga cini jupiterom, a nekoga volom

kmeci, za drugo i nisi

neizmjerno ti "hvala" sto prozivas timovce, izmedju ostalih, ako se ne varam, i RoTT je ozbiljan clan tog istog tima,
    zar on nije u stanju da ti pomogne i da ti oda tajne?
    ili je sebican u toj mjeri da ih cuva samo za sebe _:)

The post was edited 5 times, last by esoes ().

• Dobro jutro radni narode :love:
    Falit ce raji jutarnje spijanje od 08,00 do 10,00 i lupanje solaraca... pilicarenje za 2-3m profita...
    Pajdo namagarcen si ko najveci njab...
    Mislim da od spajanja si mi bio najveca zelja za pakovanjem, sjecam se jos avantura sa medom kad smo ti tresli munove i pravili naprednjake nad tobom :chinese:
    Nazalost u tom trenutku je falilo previse flote za ozbiljnije akcije da se lisis komplet flote....
    Trebalo je dosta vremena da se ova ekipa usaglasi i da se dogovorimo da pometemo interesnu grupu...
    Godinama ste radili sta ste htjeli jer ste vojni bili visestruko jaci... Plus imali ste protekciju od .... pa ste bili zasticeni u svakom smislu.... Godine sam proveo banovan na forumu, camio cekao svojih pet minuta, gradio flotu za ove trenutke...
    I evo rezultata, Kaligula odvaljen, Najt poslan u vjecna lovista, smith namagarcen, osramocen, demoliran i poslat u vjecna lovista.
    Ove optuzbe oko pushanje i da ja i comment igramo moj acc je najveca glupost ovog svijeta :lol:
    Tacno se vidi da si prolupo od silnih samarcina u vidu recikliranja i padova.
    Comment mi cak ni acc ne sitta (nije mi niko sitto acc odavno), decko napustio ogame stisao ga RL a ti valjas gluposti :lol:
    Ovo se zove ocaj, kad vidis da mi ne mozete nista tu pa onda sta ces... optuzi za acc sharing :lol:
    Pajdo vise sam online od servera, moze mi se i svi ce biti reciklirani iz interesne grupe.
    Evo ja ti dajem rijec, jedan po jedan zavrsavate na smetljistu jer ste nule od igraca. Igrali ste na silu i bili umisljeni smatrali se sigurnim da vam se nista ne moze...
    Ostale su jos tri mete sab, free, rott. Past ce i ova trojka i onda se lagano moze u penziju :popcorn:

Eto toliko od mene, zelim da pozdravim svoje AKS partnere. Divni ste, idemo ovo zavrsit...
    Usput da pozdravim svoje pajdase i saveznike dilere deuta itd pa do slijedeceg hofa

Sta kaze sab, spy fly? :rofl:
    Decko me iznenadjuje sve vise iz dana u dan :lol:
    I jos jednom za kraj, preporucujem ti smith da malo posjetis Medjugorje mozda ti pomogne :rofl:

I jedna muzicka numera hahaha prigodna
  • Jebiga smith trebao si do sad nauciti da nista ne moze na silu.....farmali ste prije kako ste htjeli sad ima jacih ljudi i odma ste popadali.... kada si izgubio dio flote samo si jos vise poceo napadati i pravo je cudo da ti i ostatak zs nije pao.....nije mi samo jasno otkud ti tolika volja sve ove godine....svaki dan da saljes spijunaze i napadas po 1-2 mil resa meni ne ide u glavu.....bravo ekipa ako ce mi ista nedostajati onda su to smithove spijunaze :D
  • Mr.Smith wrote:

što se tiče poštenog Caina: prije koji mjesec sam uočio u 7. galaksiji flotu na računu ToHorny4you.. (rezervni zindin acc) letio na njega naravno uzalud, bilo bi negdje oko 5 miljardi profita, međutim tu večer je taj acc recikliran negdje između ponoći i 3 sata, nikada nije postan na forum, prijavljujem, navodim da je zinda i da vidi koga je napushao je li nekoga iz nob-a, naravno mariana se javila i rezolutno tvrdi da nema govora o pushu (tada sam ja u stvari bio gotov). nitko od mojih nije, jedini koji se mogao je napushati je cain 99,9% međutim od kada je scorpio napustio prijestolje na ovoj domeni vrijedi ona latinska "što je dozvoljeno jupiteru nije dozvoljeno volu" a u ovom slučaju sam ja vol.
    Jesi ikada smitko probao prodati flotu ? :lol:
    GG/FR
    A svasta
    :D
  • Dobih strasnu potrebu za napisat nesto ovdje,NEKA ... iz godine u godinu pa i u ulazak u novo desetljece ovaj forum posjecujem cesto,100%.. Gledam to kao citanje knjige, kada bolje razmislim .. omiljene knjige... uz kafu pogledam novosti od svih uloga, MAHINALNO ... neke i upoznao oci u oci pa napravise od mene boljeg covjeka,SVASTA...

...i poslije mnogo procitane knjige, najvise su mi se gadile teme oko uzajamnog optuzivanje za varanje,Citer. Na pocetku kontam, to je taktika za izbacivanje protivnika iz takta.DJOKA... sada gledam, kao da je sve to otislo van moje "knjizevne" maste.STANI. Imam osjeca da ce se sve ovo svesti na ono nase" KO JE POCEO RAT?".NEMOJ haha

Ugleda hof,KIDACINA. SMITH, raznesen... UPM. Nekako me uvijek rastuze veliki padovi, kontam.. tema knjige ce se svesti na mirne univerzume i dopisivanje u kruznim. SITUACIJA
    Ekipa koja ubija trenutno izgleda preozbiljno za zauzimanje servera... USPORI.

Kontam.. ova knjiga ne smijeje ulaziti u kraj!

Zamisli se.. i kontam kako bi se moglo nastavit.MASTA

Kontam Rott, free i sub.. preurede neko iznenadjenje i ugase teorije mirnih univerzuma.ZAMISLI. Za koga koga navijat?,BEDAK
    Ko ce ga znati , pustit cu da masta tu stane ...

Sva podrska ostalim igracima.. igrajte ulogu , nista suprotno <3
  • :rofl:

Ucviljeni rotika, nasamarani, cuci u cosku i kmeci. Skika ga stoji. Ni da se javi i cestita... kao ni na jednoj hofcini koje su odradjeni na njegovim pulenima. :shit: :rofl:
    Jeste li se dogovorili koji od vas iduci pada ? :vain:

Smitonjin ocajni post, pljuvanje, pilicarenje, igranje 10 godina i gust mu i dalje bio kad ofarma 1 M ress ili 500k, to sve govori o kakvom se (ne)igracu radilo. Blokirao me ingame, blokirao na forumu... kao i njegov ucitelj rotika. ;(
    I xy puta je trebao pasti do sad jer veze nema, ali je imao srece, a i znao se ulizati flotaski jacim igracima.

Vidim fale mu i neki ljudi, pa i ove prozivke hahahahaah. E pilićaru jedan, njabe, gubitnice, izlizani kaziprstu, nulo... priznaj da veze nemas i nestani kao (opet moram spomenuti) ucviljeni rotika koji je (usput receno) poceo rudariti, vidio da se i njemu sprema reciklaza. :rofl:

Ljudi, znate kad zatvorenik nakon duzee godina robije izadje van, pa ti procesi resocijalizacije itd itd, rijetki se zapravo i ponovo vrate u taj normalni zivotni tok, sta mislite kako ce se smit resocijalizovati ? I koje su sanse zapravo za to ? :?:
  • Mr.Smith wrote:

No Comment pajdo, tebe izuzetno cijenim i žao mi je ako sam te prozivao a nisam u pravu, naime jedan od starih igrača koji ne igra u mojoj skupini ili kao što ova ameba kaže "intersnoj grupi" mi je rekao da igraš plivčev acc kad on ne može jer te je ovaj "natjerao" pošto si pripravnik u firmi u kojoj plivac radi, prvo nisam povjerovao ali kad sam vidio da je ovaj dnevno 25 sati online iskreno vjerujem u to.
    jtzm :rofl: :rofl: :rofl:

fr svima
  • Poslije toliko vremena. Evo i mene. Napokon su stvari onakve kakve sam ih zamislio, nekada sam protiv njih, sada samo kao posmatrac. Ali na kraju je bitno samo, cilj i pobjeda. U ovom slucaju i jedno i drugo vremenom se okrenulo u nasu korist. To samo govori o tome da jedna grupa slicna vasoj je trebala da se ovo desi jos davno. Samo sto je uni tad bio mlad i bili ste dosta u prednosti, ali ljudi su pokazali volju i zelju i sada haraju unijem. I svaka vam cast na tome. Svima. I jos nesto za kraj. Kako ono ti meni smith rece? Sjecas li se? "rix izgleda naumio uzeti prvih pet pozicija na listi rekorda hydre". Drugar? Prestiže ti mene. Grohotom se smijem ;).

Veliki GG
    A ti smith uzivaj u slobodi poslije toliko. Moci ces malo i odspavat, govorim ti iz iskustva :)
  • sos aj skrati malo brate mili :D

Gdje je tiki tu je party, zlo od zene :D GG
    plivac uporan, svaka cast

a caine, jednom davno mi neki celavi tip tokom razgovora na skype rece, to je najjaci igrac trenutno na domeni..
    e pa ćelo, nisi pogrijesio

Caine bravo

smith, gg u rl, i previse si igrao

:chinese: KUPITI, NON IZGRADITI :chinese: