[UKUPNO: 762.976.000] Jean [KupDeut] vs. Donald Trump [NFS-HEG] (N: 10.212.000, O: 752.764.000)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [UKUPNO: 762.976.000] Jean [KupDeut] vs. Donald Trump [NFS-HEG] (N: 10.212.000, O: 752.764.000)

Jedan mini hofić kao finansijska podrška za predstojeće niskoprofitne letove, također prikaz kako hof zapravo izgleda za ove što ne znaju pa postaju svašta 8o

17-11-2018 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:

Napadač Jean [KupDeut]

Krstarica 46.786
    Borbeni brod 49.113

Obranioc Donald Trump [NFS-HEG]

Mali transporter 13.191
    Veliki transporter 20.000
    Recikler 25.000
    Zvijezda smrti 1

Poslije bitke ...

Napadač Jean [KupDeut]

Krstarica 46.678 ( -108 )
    Borbeni brod 48.995 ( -118 )

Obranioc Donald Trump [NFS-HEG]

Uništen!

napadač je pobijedio bitku!
    Napadač je zarobio:
    36.944.966 metal, 0 kristal i 73.889.934 deuterij
    117.808.870 metal, 0 kristal i 47.461.130 deuterij
    36.768.127 metal, 0 kristal i 11.865.282 deuterij
    9.192.032 metal, 0 kristal i 2.966.321 deuterij

Napadač je izgubio ukupno 10.212.000 jedinica.
    Obranioc je izgubio ukupno 752.764.000 jedinica.
    Ukupna šteta obranioca: 754.168.000 jedinica.

Na ovim koordinatama sada pluta 327.081.600 metala i 242.326.400 kristala.
    Dodatne ruševine uzorkovane dodatnim valovima: 561.600 metal i 561.600 kristal.
    Napadač je zarobio ukupno 336.896.662 jedinica.

Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.
    Ruševine pokupio napadač(i).

Ukupan dobitak/gubitak:

Ukupno napadač(s)

Metal: 520.887.195
    Kristal: 240.362.000
    Deuterij: 135.966.667
    napadač(s) ostvario je dobit od 897.215.862 jedinica.

Ukupno obranioc(s)

Metal: -602.797.995
    Kristal: -301.084.000
    Deuterij: -187.182.667
    obranioc(s) je izgubio ukupno 1.091.064.662 jedinica.

Pokreće OGotcha IOB konverter 4.1.7
    Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
  • Ako stvarno mislite da je covjek na 2 unia prvi slucajno, pa stvarno ste blesavi :) bodete se sa rogatim :)

@kiborg, nadam se da znas da za hof moras imati 20% RUa (bar je tako bilo kad sam aj posljednji put postao borbu :rofl: ) i da cete krsenje toga odvesti samo do banovica,

Yahel >_> says:
    joj sto se zajebah xS dodah lika na msn xS ja kontao on balkanac
    Yahel >_> says:
    lik iz indije
    Yahel >_> says:
    i melje ko lud
  • Leteci_Medo wrote:

Ako stvarno mislite da je covjek na 2 unia prvi slucajno, pa stvarno ste blesavi :) bodete se sa rogatim :)

@kiborg, nadam se da znas da za hof moras imati 20% RUa (bar je tako bilo kad sam aj posljednji put postao borbu :rofl: ) i da cete krsenje toga odvesti samo do banovica,
    Opusteno medo,pojedi snickers.Da al izgleda u afektu sam to uradio.Molim forum admine da pomere u iob.btw hvala na upozorenju za postanje.
  • gg za udar, inace trump je meni ostavio siting da mu pomjerim flotu ali kod nije radio pa dok sam ja preko moba usao preko mail adrese i pasvorda vec je bilo kasno jer jean je tu bio u sistemu i par minuta je dovoljno bilo da porusi sve, eh sad sto se tice desavanja na kasiu i cainovih prijetnji i onog sto radi, hajmo rusit uni, hvala Bogu na ovom uniju ima toliko igraca da jedna ekipa NFS-HEG nece nikom nedostajat a i cain ce moci lagano rudarit, tu u savezu sam radi ekipe, ovi pojedinci koji su pobjegli nakon cainovih prijetnji pokazuju samo koliko su jadni i pateticni i koliko im je igra ispred zivota, NFS-HEG ce postojati uvijek i sve da napustimo ovaj uni, mi cemo otici na neki drugi i nastaviti se druzit jer to je po nama smisao ove igre.... pitanje sad za ove sto se trpaju cainu u supak...sta ce biti sa vama kad mi odemo... hocete li vi postat meta....hoce li kasio biti zanimljiv sa vas 4 na citavom uniju... unistili ste ba domenu Njemci ce biti zadovoljni onim sto ste uradili..... sto se tice caina od njega me nista ne iznenadzuje, udario je na svog prijatelja koji nije letio na njega jer ga je smatrao prijateljem....pokazao je tada kakva je osoba....-cut- -cut- i jos jedan -cut-.. i sta sad vidi ja te izvrjedjao, udarit ces i meni po odbrani i solarcima, samo dajjj udrii znas koliko mi je stalo do igre, onoliko koliko tebi do RL ;)

The post was edited 1 time, last by PČELICA SUZY: uklonjene uvrede ().

• "udario na svog prijatelja" nek se taj prijatelj slobodno ovdje javi ako je to tako kako ti veliš, pa da to riješimo, ovako javno pred svima, sa svim prepiskama i relevantnim detaljima jednom za sva vremena ili neka za čitav život ta priča jednom bude ugašena.
    Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
  • Cosa uvrede drugih korisnika foruma nisu dozvoljene.
    Ajde ti malo odmori od foruma, vidim da igra trenutno nepovoljno utjece na tebe pa ti koji inace nemas obicaj posezat za uvredama pocinjes svjesno vrijedjati druge korisnike.
    Odmori se par dana od foruma pa kad se vratis valjda ce ti se i strasti malo smirit.
    Ovo je samo igra i nema potrebe za vrijeđanjem.