RoTT [CaF] vs. mikonen [A.I.] (N: 393.805.000, O: 1.593.727.000)[UKUPNO: 1.987.532.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ko gubi ima pravo da se ljuti, tako je vazda bilo. Dok si bio donji i kad smo te kršili (Da čak sam te i ja okačio) ništa nije valjalo i samo si optuživao. Sad kad imaš jak account i dobru flotu sve je uredno i po pravilima.
    Sutra da padneš opet bi se okrenuo klevetanju. A to ko leti sa kim nisam upućen, znam samo da je tvoj dugi jezik zaslužan za to što ti više ne letiš sa Caineom.

GG/FR
  • lol ova nobina se ponasa kao da nije pre par meseci isla kod vas da grebe na vrata, da vas moljaka i kuka da ga vodite u aks :lol:
    A sto se mikonena tice da je ikom vise stalo do ogame da se bakce sa spijanjem aktivnijim, plovkan hofa ne bi video...
    Gg rotko
    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci
    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1
    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha
    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake
    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo
  • Alina wrote:

lol ova nobina se ponasa kao da nije pre par meseci isla kod vas da grebe na vrata, da vas moljaka i kuka da ga vodite u aks :lol:
    A sto se mikonena tice da je ikom vise stalo do ogame da se bakce sa spijanjem aktivnijim, plovkan hofa ne bi video...
    Gg rotko
    A sta cu kad ste me ti i ekipa vec preduhitrili pa prije mene ga obradili da me i on sa vama doceka u pauzi :lol:
    Logicno da ce ispast kavaljer i prihvatit tvoj poziv hahahahahajaj :lol:
  • vidim plovak svoj nedostatak m. I dalje nadoknadjujes pustim mastarijama...valjda ti je tako lakse cak i sad posle toliko vremena :lol:
    Miran bre i da ih hvalis ovuda kao nekad, jel jasno?! :phatgrin:
    Budite mi pozdravljeni...
    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci
    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1
    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha
    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake
    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo
  • Plivac wrote:

Alina wrote:

lol ova nobina se ponasa kao da nije pre par meseci isla kod vas da grebe na vrata, da vas moljaka i kuka da ga vodite u aks :lol:
    Gg rotko
    A sta cu kad ste me ti i ekipa vec preduhitrili pa prije mene ga obradili da me i on sa vama doceka u pauzi :lol: Logicno da ce ispast kavaljer i prihvatit tvoj poziv hahahahahajaj :lol:
    Plivkane kralju, i ja sam takav bio ali sa 18 godina, ozbiljno, ali brate vremenom skontaš da je ovo samo igrica i samo brojevi,... ali ipak ostaje znanje za igricom i način igranja,... evo ja kao nob, kojem si polupao transe i samo transe koji je lupao i tebe i bravarka po FLOTI i SAMO FLOTI dok sam igrao sa borbenom flotom i dok si molio da budeš tu sa nama,.. pokazao sam ti nedavno kako ti moon pada za 3h u g6 i kako ako mi se igra igrat cemo kako ja hocu, a svi znaju kako si povukao sa mene 2/3k ZS koje si poslao taj dan na planete, i obecao da ces me reciklirati pa evo prodje i nista... zato ti je JARAN PULJA naletio sa oklopom, tako i tvoj jaran iz Hadzica godinama bjezi iz unija gdje sam igrao, i godinama bude recikliran od ove zakovane ekipe ... a ti jedino sta si znao, obrisati sa facebooka, blokirati, pa opet skinuti blok i pricati da to nije tako ? dječije igre, koje bi ti kao magistar ili šta već trebao da si davno prestao igrati jer ovo je nekako slika RL a to ko igra igru zna :)

Rott i ekipa kada su mene skinuli prije 6 godina, nisam znao da im cestitam i kazem bravo, svaka cast, nego mi je bio kriv citav svijet, a prvo su mi bili krivi moji najblizi sto su igrali samnom i ja kao dijete u tom pubertetu sam popljuvao sve što sam mogao i izgubio sve što ni sanjao nisam

Tako da Plivkane nemoj ljude prozivati koji imaju rezultate iza sebe, jer ti si ono kao neka pricalica na dvoru, bajke, pjesme, svaka cast na volji da dignes toliku flotu, ali da si nesto pokazao sa istom ??? ne nisi, a da ima flota u uniju koje mozes 1 vs 1 ? da, naravno da ima ! Tvoja profesija su: transporteri veliki i mali, domet mi rudari koji zbog obaveza životnih igraju rudnike kad stignu stignu ....

Ja već kad nisam mogao biti no1 flotas ( bar top 10) , skontao sam da cu da probam biti rudar bar top 5 :) Tako i tebi topao savjet, dzaba sve kad si statičan :)

Idući put ću ti komentarisati HOF kada ti budem poželio FR i moj ti je savjet digni što više svemirsko pristanište da kada daš bravarku acc nakon reciklaze opet se ima šta reciklirat

FR odbrana.

• Abu-Ilah wrote:

Plivac wrote:

Alina wrote:

Gg rotko
    A sta cu kad ste me ti i ekipa vec preduhitrili pa prije mene ga obradili da me i on sa vama doceka u pauzi :lol: Logicno da ce ispast kavaljer i prihvatit tvoj poziv hahahahahajaj :lol:
    Plivkane kralju, i ja sam takav bio ali sa 18 godina, ozbiljno, ali brate vremenom skontaš da je ovo samo igrica i samo brojevi,... ali ipak ostaje znanje za igricom i način igranja,... evo ja kao nob, kojem si polupao transe i samo transe koji je lupao i tebe i bravarka po FLOTI i SAMO FLOTI dok sam igrao sa borbenom flotom i dok si molio da budeš tu sa nama,.. pokazao sam ti nedavno kako ti moon pada za 3h u g6 i kako ako mi se igra igrat cemo kako ja hocu, a svi znaju kako si povukao sa mene 2/3k ZS koje si poslao taj dan na planete, i obecao da ces me reciklirati pa evo prodje i nista... zato ti je JARAN PULJA naletio sa oklopom, tako i tvoj jaran iz Hadzica godinama bjezi iz unija gdje sam igrao, i godinama bude recikliran od ove zakovane ekipe ... a ti jedino sta si znao, obrisati sa facebooka, blokirati, pa opet skinuti blok i pricati da to nije tako ? dječije igre, koje bi ti kao magistar ili šta već trebao da si davno prestao igrati jer ovo je nekako slika RL a to ko igra igru zna :)
    Rott i ekipa kada su mene skinuli prije 6 godina, nisam znao da im cestitam i kazem bravo, svaka cast, nego mi je bio kriv citav svijet, a prvo su mi bili krivi moji najblizi sto su igrali samnom i ja kao dijete u tom pubertetu sam popljuvao sve što sam mogao i izgubio sve što ni sanjao nisam

Tako da Plivkane nemoj ljude prozivati koji imaju rezultate iza sebe, jer ti si ono kao neka pricalica na dvoru, bajke, pjesme, svaka cast na volji da dignes toliku flotu, ali da si nesto pokazao sa istom ??? ne nisi, a da ima flota u uniju koje mozes 1 vs 1 ? da, naravno da ima ! Tvoja profesija su: transporteri veliki i mali, domet mi rudari koji zbog obaveza životnih igraju rudnike kad stignu stignu ....

Ja već kad nisam mogao biti no1 flotas ( bar top 10) , skontao sam da cu da probam biti rudar bar top 5 :) Tako i tebi topao savjet, dzaba sve kad si statičan :)

Idući put ću ti komentarisati HOF kada ti budem poželio FR i moj ti je savjet digni što više svemirsko pristanište da kada daš bravarku acc nakon reciklaze opet se ima šta reciklirat

FR odbrana.

Svaka cast na komentaru.I ja se sjecam prije 2 godine kad me ego spuco pa kad sam zajebavo i admine i plovka i tikicu i sve.Sada sam dosta zreliji pa zajebavam samo plovka ali eto to je zato sto ja znam njega a on ne moze skuziti o kome se radi ali to je druga prica :) Najvise bi volio kad bi se Rott i Plovak porokali pa da vidimo taj najbolji HOF svih vremena na ''ba'' domeni
  • Cemu rasprava jel vodač pro kad je obicna uvlaciguza i prikolica.
    Vrijeme ogame velikana je proslo..
    Kada izumru u modusu ovi sto su ostali tako ce izumrijeti i domena.

2023 ostati ce samo zmajo i sanny kako odbrojavaju, dark kako postavlja evente i plivac kako spy inaktivce.

Tu i tamo ce doci doktor i napisati Itko,Ikad :lol:

Fr
    Hcvgzh zrrdxxcb uikmnv jnbb dxcvh
  • Naslov je, Rott vs Mikonen...

Plivac, da nebi bilo rott, scorpio, sub, tiki ili neko te treci banovo, sam si se.

Sljedeci put necu bit ovako blaga, nakon svih mojih upozorenja da se ostavis prici o banovima po forumu ti opet nastavljas i onda ce bit da je netko narucio tvoj ban a ti nisi nista kriv.

Posljednje upozorenje. (koliko ti je to puta vec receno al sad je stvarno posljednje)

Insinuacije na prljav rad tima(banovi po narudzbi)
    zapocinjanje rasprave o kaznama po forumu
    sve tuđe kazne te se ne trebaju ticat, ako su postojale i kaznjeni su propisno.

Ovakvih priči se ostavi na forumu jer sad je stvarno DOSTA.