Jean [KupDeut] vs. Ninjasaky [BPO] [UKUPNO: 1.909.922.000]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Moze prevod. Vjerujem da si strucniji lingvista domaceg jezika od mene.

Ipak sam ja samo trilingualno odrastao sto nije mnogo.

Trazio sam na Google, ali Google nije dovoljno pohranjen da mi da odgovor o porijeklu te rijeci.

Mozda ima i ostalih koji razumiju tu rijec, ima takodje i onih koji ne razumiju.

Ja je ne razumijem.

Ovako odokativno na prvi bi rekao da je mjesavina stare rijeci "la" (pogledaj) i skracenica hindijske rijeci "parda" u prda (mala zavjesa).
      Eagles don't fly with pigeons.
      ニンジャサキ
      :spiteful: Odskocni Master (v2+) :ninja:
    • Ninjasaky wrote:

Moze prevod. Vjerujem da si strucniji lingvista domaceg jezika od mene.

Ipak sam ja samo trilingualno odrastao sto nije mnogo.

Trazio sam na Google, ali Google nije dovoljno pohranjen da mi da odgovor o porijeklu te rijeci.

Mozda ima i ostalih koji razumiju tu rijec, ima takodje i onih koji ne razumiju.

Ja je ne razumijem.

Ovako odokativno na prvi bi rekao da je mjesavina stare rijeci "la" (pogledaj) i skracenica hindijske rijeci "parda" u prda (mala zavjesa).
      pa kad već vučeš za jezik onda dokaži to svoje znanje i IQ visoki da bi shvatio šta znači, ako nemožeš onda ću ti ja ovako reći, opet laprdaš (u prijevodu: ponovno pričaš gluposti)
      YOUR SOUL IS MY :evil:
    • Zmajo wrote:

Ninjasaky wrote:

gigixxx wrote:

ponovno pričaš gluposti

Hvala za prevod.

Ovako. Moj odgovor je NE.

A u slucaju ako je ovo tvrdnja, svaka tvrdnja treba da ima svoje objasnjenje.

Ali u tom slucaju bi to vodilo do skretanja sa teme.

Sto i dalje znaci NE i apstinirajte od nekonstruktinvog spama.

Hvala.
      Eagles don't fly with pigeons.
      ニンジャサキ
      :spiteful: Odskocni Master (v2+) :ninja:
    • Ja bih samo da repliciram i dam svoje shvatanje i viđenje ovog svemirskog (ne)milog događaja, u vidu sukoba dvije protivničke flote, gdje su napadačeve trupe, brojčano nadmoćnije i ratnotehnološki opremljenije, napale vidno iznenađene, bespomoćne, inferiornije trupe odbranioca, što je rezultiralo brojnim gubicima na strani odbrane, što je 'pak dovelo i do totalne štete, poznate u narodu kao havarija.

Dalje, kako ja vidim, havarisani odbranioc, evidentno šokiran crvenim izvještajem i ciframa, počinje da osjeća tjeskobu praćenu iracionalnim idejama, u primjesi sa mišlju, kako je sve protiv njega, te kako, do ove borbe, nije moglo doći normalnim slijedom događaja, pri uobičajenim okolnostima, bez korištenja nekih mitskih ovlaštenja, za koje se smatra da pojedinci posjeduju kao nadređeni.

U konačnici ove replike, želim da istaknem, da po mom skromnom sudu, a do kojeg sam došao supsumirajući činjenično stanje sa društveno prihvatljivim i imperativnim normama, navodi odbrane nisu uspjeli dostići nivo osnovane sumnje, već su ostali na nivou sumanutih ideja o eventualnim neregularnostima, a što je posljedica 'pak, kako sam već naveo, ovog nemilog i za odbranu, vrlo stresnog događaja. O detaljnijim psihofizičkim posljedicama, koju je ova borba ostavila na odbranioca, ne bih mogao, jer ipak ja kao Doktor igre ne raspolažem stručnim znanjem iz navedene oblasti, pa u tu svrhu bih mogao predložiti jedino vještačenje doktora medicine - podoblast psihijatar, a sve na okolnosti sumanutih ideja praćenih iracionalnim razmišljanjima do kojih je došlo ovim predmetnim sukobom dvaju svemirskih trupa.

U završnoj riječi, da ne dužim više, kratko i jasno cu reci GG i FR, čisto da ovu dubinsku i studioznu opservaciju mog viđenja ove borbe neki ne bi pogrešno protumačili i pomislili kako ona nema nikakve veze sa samim svemirskim sukobom, u narodu poznatijim kao HOF.