nema izvjestaja spijunaze

• nema izvjestaja spijunaze

Ovo mi se dogada drugi put, dogodilo se takoder u zadnjih par dana, u izvjestaju nema nista:

img358.imageshack.us/img358/9979/bug1oy6.jpg

osim toga naravno iznimno iritirajuce, a ponekad i vrlo skodno je samovoljno prebacivanje planeta, npr. sad sam bio u galaksiji i spijuniram jedan planet i u tom istom sustavu pokusavam spijunirati drugi planet, ali mi do onda prebaci na moj drugi planet, i niije stvar u brzini jer sam malo pricekao...

nadam se da ce biti rijeseno brzo, jer ovo u zadnje vrijeme je postalo nemoguce...

Sig made by: ColTrane
  • Ajde lijepo prije nego sljedeci puta nesto pitas,prije pogledas da li je bilo susreta sa takvim stvarima,jer bilo ih je,i razjasnjene su,i jos k tome mozes ih pronaci u Obavjestenju gore odmah iznad tvoga posta,popis svih postojecih bugova...

14. Spy bug N;
    nema izvjeshtaja o shpijunazi, pojavi se N;

Planeta (i I) ili N; bug
    Ako igrac koji vec posjeduje 8 kolonija pokusa napraviti 9. koloniju na mjestu gdje je to pokusao nastati ce planeta imena "Planet" i vlasnika (i I). Pokusaj spijuniranja ovakve planete daje report u kojem pise samo N; Pokusaj napada zavrsava povratkom poslane flote odmah nakon dolaska do cilja. Nikakva borba se ne odvija.
    Rjesenje: Pozicija na kojoj se nalazi ta planeta biti ce ponovo pogodna za kolonizaciju u roku 24-48 sati.

A sto se tice prebacivanja planeta,takoder opce poznata stvar,svi zivimo s time dok se ne ispravi ako se to vec dogodi,mi cemo biti obavjesteni.

Edit #1: :P
    :beer:

The post was edited 1 time, last by Silver ().