Announcement Otvorene kandidature za GO Balkan OGame tim

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Otvorene kandidature za GO Balkan OGame tim

Pozdrav,

Kandidature za prijem u Balkan OGame tim to jest na pozicije GO i MOD su otvorene.

Pokusajte prilikom sastavljanja kandidature da napisete sto vise informacija o vama, pozeljno je da sadrzi 500+ reci, a ne manje od 300 riječi jer će sve takve kandidature automatski biti obrisane. U kandidaturi svakako napomenite koje ste sve unije igrali, koju ste poziciju imali najveću u kojem univerzumu i na koji način ste igrali (malo opišite svoju igru).

Zahtevi koji moraju biti ispunjeni da bi kandidatura uopste bila razmatrana su sledeci:

Kandidat nesme biti kaznjavan ingame.
    Kandidat mora biti punoletan (pozeljno preko 21 godine) za poziciju GO a za poziciju MOD imati najmanje 16 godina.
    Kandidat mora imati aktivan account na OGame.ba

Prilikom podnosenja kandidature bicete obavesteni da li je ista protekla bez problema a nakon razmatranja dobicete mail sa time da li ste primljeni ili odbijeni.
    Ukoliko ste primljeni u mailu ce Vam biti objasnjeni dalji koraci koje trebate preduzeti.

Zbog prelaska na novi sistem kandidatura neke od starih prijava su izgubljene te Vas molimo da iste ponovo podnesete. Sve kandidature ce biti razmatrane i svi ce biti obavesteni o ishodu. O svemu sto se bude ticalo kandidatura (otvorene, zatvorene...) bicete obavesteni u ovom postu.

svi koji su poslali nepotpunu kandidaturu i manje od 300 riječi, kandidatura je automatski odbijena, te neka posalju novu malo bolju kandidaturu. Naglašavam da pozicija game operatora nije mala obaveza, te na njoj snosite kako moralnu tako i pravnu odgovornost te molim da ne podnosite neozbiljne prijave.

I još jedan plus za kandidate je da imate otvoren IRC account (auth) i da znate bar osnove IRCa (kako ući na kanal, kako promeniti nick, identifikovati se (authati), pozvati se na +i kanal itd.). Više pročitajte u sledećem podforumu:
    IRC

Vas Balkan OGame tim
  • Izgleda moram naglasiti jos jednom, posto vecina korisnika izgleda na razumije.

Kandidature tipa:
    "Zelim biti GO da sprijecim varanje"
    "Imam dosta slobodnog vremena i iskustva pa zelim da probam"
    "Ja sam stari igrac i znam sve o kompjuterima"

i svaka kandidatura takvog tipa bit ce odbacena bez ikakvog razmatranja.
    Kandidature koje ne sadrze min 300-500 rijeci bit ce odbacene.
    U svojoj kandidaturi potrebno se predstaviti, napisati cime se bavite (dakle nesto o sebi), kako ste se upoznali s ogame svijetom, gdje i koliko dugo sve igrate te zasto ste se odlucili prijaviti za funkciju GOa i sto mozete da ponudite timu da svojim clanstvom poboljsate zajednici i korisnicima.

Stoga vas molim ubuduce da vase kandidature prostim rijecnikom lice na nesto a ne hrpu prozvakanih rijeci, mislim da svatko moze da napise nekoliko suvislih recenica.Ukoliko ne moze ili mu je mrsko tada niti ne treba da se prijavljuje niti zasluzuje da mu se ukaze prilika.
    Isto tako molit cu neozbiljne kandidate ili one koji bi samo virnuli zbog znatizelje da se isto tako ne prijavljuju jer se od kandidata ocekuje odgovornost, rad i timski duh.

Hvala na citanju.
    Vas OGame Balkan Tim
  • BUMP

Tražimo Game Operatera za Fornax

Kandidature koje ne sadrze min 300-500 rijeci bit ce odbacene.
    U svojoj kandidaturi potrebno se predstaviti, napisati cime se bavite (dakle nesto o sebi), kako ste se upoznali s ogame svijetom, gdje i koliko dugo sve igrate te zasto ste se odlucili prijaviti za funkciju GOa i sto mozete da ponudite timu da svojim clanstvom poboljsate zajednici i korisnicima.

OBAVEZNO navesti nick na forumu i nickove ingame (svaki uni ponaosob)

• Pozdrav svima !!!

Kandidature za Game Operatere na domeni Ogame.ba su trenutno otvorene.

Što je potrebno napisati u kandidaturi ?!?

Napišite nešto o sebi, čime se bavite, koliko imate godina, otkud dolazite, ali i nešto o svojoj Ogame karijeri.

Ne brinite ukoliko ste prije kažnjavanji ingame ili na forumu (ali obavezno to navedite) jer će GA odlučiti na temelju jačine prekršaja dali prolazite u 2. krug kandidatura ili ne.

Obavezno napišite na kojoj domeni i koji uni igrate (uključujući i nick)

Osobe koje nisu sposobne napisati minimum koji se traži bolje da niti ne pokušavaju pomisliti se javit na kandidaturu (jednostavno ne odgovaramo na kandidature tipa: volio bih biti GO da mogu dijelit banove (točka) ) :crazy:

Svoje kandidature šaljite na moj PM (napokon sam ga otvorio)

Pozdrav GA Scorpio